Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pierwszy raz chyba nie jestem za Barceloną, fajnie by było gdyby piłkarze Chapeconense podniesli Puchar Gampera
0
Blisko jednak zawsze za daleko
0
Kiedyś został złapany na dopingu
0
Dziękujemy Bolt- jeden z najlepszych lekkoatletów w histroii i najlepszy lekkoatleta ostanich kilkunastu lat
0
Bolt zepsuł start :/
0
To już nawet pomijając fakt tego że mieszkam w Polsce, to dajmy na to ubogi mieszkaciec Barcelony, którego nie stać na bilet na mecz, jednak zawsze znajduje czas żeby obejrzeć mecz Barcelony, zawsze przechodzi koło Camo Nou zaciskając palce aby Barcy się udało, robi wszystko aby mógł zobaczyć swoich ulubieńców- to też nie jest kibic Barcelony? Rozumiem że kicowanie jest tylko dla bogatych (chyba wiesz ile kosztuje bilet na mecz Barcelony),
0
A czyli to że nie jestem co mecz na stadionie to znaczy że nie jestem ich kibicem i im nie kibicuje?
1
Jeśli ktoś kibicuje Barcelonie to nie może sympatyzować innej drużyny typu Borussi? Nie rozumiem, osobiście (i chyba nie tylko ja) lubie BVB i trzymam kciuki aby dziś wygrali
1
Sory ale jak można lubić Vidala?
1
A dlaczego BBC a nie BBR?
3
Jak przyjdzie Dembele to mamy nowe trio: LSD- to będzie ogień :v
9
Komentarze tego typu były śmieszne jakieś... nigdy, nie wiem czy tylko mnie to już wk*** jak ktoś normalnie zadaje pytanie, a jakieś "smieszek" oczywiście musi napisać jakąś "śmieszną" odpowiedz, bo czemu by tego nie zrobić?
0
Sory źle napisałem początek, to nie miało być pytanie, już edytuje
1
Zawsze jak jestem pewny jakiegoś transferu do Barcy, to gdy pojawiają się okładki MD i SPORTu o tym że tranfer jest już prawie pewny to mój entuzjazm nagle spada i zaczynam godzić się z tym że transfer nie dojdzie do skutku...
12
Barcelono- masz około ćwierć miliarda... tego okna tranferowego nie da zepsuć
I tak wiem, że nasuwa się tutaj odpowiedź Barcelony- "potrzymaj mi piwo", ale błagam, chociaż raz nie dajcie tyłką :/
6
To okienko tranferowe w tym momencie staje się cholernie istotne. Tak naprawdę kilka miesięcy temu uważałem że Barcelona potrzebuje tylko PO, bo przecież MSN jest wstanie ciągnąc ten zespół potrzebuje tylko pomocy która będzie potrafiła wykonywać swoje zadania w sposób poprawny, a przy odpowiednim ustawieniu taktycznym ta pomoc którą mamy jest naprawdę do tego zdolna, dodatkowo przyszłośc wyglądała dobrze- zespół oparty na Neymarze gdy ze sceny zejdą gwiazdy jak Luis, Leo czy Iniesta. Jednak teraz po odejściu Neymara, nasze tranfery będą strasznie ważne. Potrzebujemy wzmocnien w pomocy i ataku bo MSN już nie ma i sam zmiennik Neymara tyle nam nie daje, dodatkowo potrzbujemy kogoś kto będzie dawał nam nadzieje na przyszłość, kogoś kto będzie mógł przejąć pałeczke po Messim i innych. Dodatkowo transfery które zrobimy mogą oddziaływać na nasze przyszłe transfery, bo spójrzmy pradzwie w oczy- Barcelona za kilka lat, bez perspektyw (w postaci braku młodych, zdolnych zawodników i nieudolnego zarządu) nie będzie już tak atrakcyjmy klubem dla piłkarzy jak teraz, aktualnie każdy marzy o grze u boku Messiego w najlepszym klubie świata, ale za kilka lat? Barcelona nie ma aktualnie takiej generacji jaką miała kilka lat temu, ozywiście będzie w TOP5 (?) ale biorąc pod uwage to że Barca nigdy nie będzie płacić tyle co PSG, City czy Real to może okazać się że będziemy 4/5 wyborem dla każdego piłkarza szukającego nowego klubu. Potrzebujemy kogoś kto wzmocni nas teraz, ale przedewszystkim da możliwośc budowania wokół niego drużyny w przyszłości . Takiego budżetu jakiego mamy teraz (około 250mln) nie będziemy mieli już nigdy więc trzeba to wykorzystać. Marzy się Dembele z Coutinho, według mnie powinniśmy wyłożyć na nich nawet po 100mln (możemy przepłacić, ale to wydaje się konieczne), jednak martwię się że ten zarząd nie podoła wyzwaniu jakie przed nimi stoi. Mimo wszystko- trzymam kciuki
0
To jakieś wiarygodne żródło?
0
Możesz mi powiedzieć o czym ty mówisz?
Ja- Brzydka pogoda
Ty- Apozo
Ja- Co?
Ty- 23 lata mam
Tak widzę twoje odpowiedzi
Ty rozmawiasz ze mną czy koło mnie?
0
Co?
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
Neymar wczoraj był w Chinach, w Katarze i Barcelonie, dzisiaj miał być w Brazyli, a tak naprawdę był w Barcelonie, ale miał jechać do Paryża ale jednak wrócił i zaraz będzie jechał do Paryża :)
3
Tutaj wszyscy chcą "Coutinho", a co powiecie na Thiago? Bayern powiedział że 90mln, wiem że cena dużo za duża, ale taniej niż Cou
0
Nie wiem czy miałeś na myśli to że Perez nie będzie chciał aby Di Maria przechodził do Barcy (popraw mnie), ale wydaje mi się ze to byłby dla Realu i Pereza na ręke, Barcelona wydaje 82 mln na 30 latka który nie gra już tak dobrze jak za czasów gry w Madrycie, a Barcelona traci fundusze na transfer młodyszch i lepszych zawodników
3
Już się boję ile Liverpool i BVB mogą zawołać za Cou i Dembele jeśli będą wiedzieć że Barcelona ma na tranfery blisko 250mln... :/
0
Di Maria i Ozil czasami nie mają jakiegoś zapisu anty-Barca?
0
Ja osobiście jestem wstanie zaakceptować nawet Rasiaka ale żeby tylko ten błazen tu nie przychodził...
5
Nie spodziewałem się że będe kiedyś tak bardzo trzymał kciuki za Monaco, ale teraz mam nadzieje że zdominują to Francje
36
To co? Di Maria, Paulinho i jedziemy z nowym sezonem :D
5
Odklej?
1
Nie chcę i nie zobaczę PSG w finale, za wysokie progi