Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Myślałem że to jakiś cytat, ale to chyba ty napisałeś i zgadzam się z tobą w 100%, świetnie napisane, niedługo w piłce przestaną się liczyć drużyny opierające swoje projekty na innych wartościach niż pieniądze
3
Bo tylko mi się to nie podoba...
Czy ja zabraniam to pisać?
15
Ludzie to jak już musicie zaśmiecać La Ramble tymi żarcikami (bo przecież tu można wszystko pisac hur dur, jak ci sie nie podoba to nie czytaj hur dur) to może chociaż piszcie w odpowiedziach do jednej osoby, chociaż porządek będzie a nie z góry na dół żarty (które wszystkich nie bawią) i gdzieś między nimi pozostałe tematy...
0
Jak tam mówisz to ja już zapominam...
A serio, wcale nie jest tak że Liverpool ma kasy jak lodu, ma oczywiście bardzo duży dochód, ale napewno nie ma większego budżetu niż Barcelona, mają wydac koło 150mln, tak o?
Kolejna sprawa- Di Maria, dlaczego PSG miałby nam go sprzedawać? Chodzą plotki, to wszystko, przecież Di Maria jest aktualnie zawodnikiem pierwszego składu w Paryżu, jeśli nawet chcieliby go kimś zastąpić to zrobiliby to dużo wcześniej, w dodatku z PSG mamy fatalne stosunki.
Mimo że nie jestem zwolennikiem wydawania 150mln na Coutinho to mam wrażnie że to się dzieje, a Liverpool chce sobie zaklepać zastępce zanim ogłosi tranfer, nie będa raczej trzymać Coutinho na siłe. Nawet jeśli ten tranfer się nie uda, to na 99% będzie winna tego że kluby się w jakiś sposób nie dogadały, a nie dlatego że tak jak sugerujesz- Liverpool nie będzie chciał go pomimo wszystko sprzedawać
3
AS
8
Ale to jest racja akurat, co prawda źle nazwana, bo nie ma czegoś takiego jak "inny rodzaj gwizdów", ale mają one inne znaczenie, gdy na SB gwiżdzą na Ronaldo to oczekują lepszej gry i pokazują swoją flustracje wynikającą z jego gry, z kolei gdy gwiżdżą na Pigue to jest zwykłe okazanie nienawiśći
Nie kopiujcie wszystkich komentarzy z tej strony, bo tu są dużo większe "złota" wypisywane
1
Po co tak było kozaczyć? Po to żeby pół świata chciało zobaczyć ten pojedynek, ludzie naprawdę nie rozumieją tego show
0
Walke wygrał Floyd zdecydowanie, serce fanów wygrał jednak Conor za walke aż do 10 rundy i świetną postawe
1
Ludzie teraz piszą że Floyd zniszczył Conora... halo, według "ekspertów" Conor miał nie dotrwać 5 rundy. McGregor wygrywał raczej pierwsze 3/4 rundy, póżniej Floyd skrócił dystans i Irlandczyk nie miał nic do powiedzenia, ale należą mu się wielkie brawa, przypominam że to była pierwsza walka bokserska Conora z najlepszym pięściarzem. Gdyby Mayweather tak "wszystko kontrolował" to skończył by tę walka szybciej, ale tego nie zrobił
Jednak dla obu panów należa się pokłony za to jak wypromowali ten pojedynek i za to świetne zachowanie po zakończeniu pojedynku.
Świetnie się to oglądało :)
0
Widze po profilowym ;)
0
O ile Conor ma jakieś tam minimalne szanse na warunkach bokserski, to na zasadach MMA Floyd nie miałby najmniejszych szans z McGregorem
2
To ciekawa sprawa, ale masz racje... w sumie w niczym, no może na 3 się zgodze, ale reszte? Nie próbuj sobie wmówić że Dembele>Neymar bo tak nie jest
0
Alves, Neymar i (chyba) Mbappe i ja nie sugeruje że są potęga europejską, ale z takimi wzmocnieniami mogą odpalić, a sugerowanie po połowie jakiegoś meczu ligowego że są słabi jest według mnie głupie
0
A dobra o to chodzi, zrozumiałem że murawe na CN zmienił czy coś xd
0
Co?
14
Ogólna ocena gry klubu po jednej połowie meczu w Lidze...
11
Za grę w europejskich pucharach im się zwróci... oh. wait
0
(Mogę się mylić) Za ten transfer na czysto dostaną 70mln, a 30% czyli jakieś 30mln dostanie poprzedni klub Dembele
0
100 kilowy kamień spadł z serca :D
3
Od kiedy trener odpowiada za transfery? To raz, a dwa- nie próbuj trybletu który wygrał Lucho zasłaniąc nie udanymi tranferami (btw: Rakitić takim nie był)
44
Gdyby nie Lucho, Barcelona nie miałaby drugiego trybetu
1
Nie wiem jak wy, ale ja już tyle "pewniaków" w tym okienku widziałem, że jedyna informacją po której będe pewny to "Oficjalnie"
3
Przypominam tylko że przedwczoraj Seri też był już piłkarzem Barcelony ;)
0
Gdyby był Lipiec to może, może...
5
Dobra, proponuje odłożyć piłke na chwilę na bok i wspierać naszych siatkarzy, do boju Polacy!!! :D
0
se queda
EDIT: Chyba nie tylko ja o tym pomyślałem ;D
17
Wydaje mi się że wczoraj by tu identyczny post
8
Publicznie powiedzą że nie ma takiej opcji, klasycznie
1
Osobiśćie do Seriego przekonany za bardzo nie jestem, wydaje mi się że nie jest to piłkarz który jest wstanie wprowadzić rewolucje w pomocy, nie wiem czy to jest rozgrywający na poziomie którego Barca potrzebuje, niemniej jednak cieszą się z tego transferu bo napewno umiejętności ma, pytanie czy wystarczające, trzymam kciuki, abym na koniec sezonu mógł powiedzieć że się myliłem :)
0
No właśnie, przecież Digne i Umtiti to koledzy z kadry, a Messiego trudno nie obserwować :D