Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli wrzuca informacje od każdego to napewno któreś się sprawdzi,
2
Barcainfo? Facet podaje od tygodnia chyba bo 30 informacji dziennie z każdego żródła, z czego do tej pory sprawdziło się może z... 5/10? On napewno wie co to znaczy wiarygodne żródło ;)
0
Kontrakt? Co to jest? A na co to komu?
0
Y nie? Dwa słowa- ZARABIA - PIENIĄDZE- przeczytaj sobie definicje niewolnika
1
Ja nie wiem jak można nazywać "niewolnikiem" piłkarza który podpisuje dobrowolnie kilkuletni kontrak i zarabia gruuube miliony
0
Fajnie
0
W lepszej sytuacji do sprowadzenia "wielkiego nazwiska" nie będziemy, takiego budżetu Barcelona nie miała i chyba już mieć nie będzie.
3
Po transferze Neymara myślę sobie: "No nie, mając ćwierć miliarda na transfery to tego okienka nie da się zepsuć..."a jednak, Barcelona udowadnia że wszystko potrafi, od tej pory kupiliśmy całego... nikogo, a z każdym dniem szanse na transfer spadają bo żaden zespół nie będzie chciał sprzedawać zawodników jeśli nie będzie miał czasu na sprowadzenie zastępcy- Tak to się robi Barcelono- jestem dumny, jak po meczu z PSG... szkoda że tym pierwszym
0
To fajne żródło...
0
A to piłkarz nie może być kontuzjowany?
0
Zastanawiam się czy istnieje jeszcze ktoś kto wierzy w doniesienia tych dwóch gazet po tym co działo się przez ostatnie kilka dni
0
Gratulacje :D
2
Wiadomo że 2? Być może najlepsza pomoc w histroi kontra być może najlepszy atak w histori, no nie wiem czy taki oczywisty wybór
0
Tak swoją drogą czemu mówi się "śmietankowi"? :D
1
Nie, to jest kwitnący moment, na piłkarzach w tym wieku możemy opierać grę Barcelony
2
Czyli myślałeś że 20 letni Dembele jest o 10 lat młodszy od 28 letniego (Wiek Bale) Hazardem?
Oczywiście się nie spinam, rozumiem że można się pomylić lub być po prostu fatalnym z matmy (strzelam w to pierwsze), ale troche śmiesznie to wygląda :D
28
Sugerujesz że 20 letni Dembele jest młodszy o 10 lat od 26 letniego Edena (Hazard?) bo nie rozumiem za bardzo
1
A według mnie Pogba jest świetny, świetna technika, bardzo dobre podania: krótkie i długie no i ogromna siła przez co nie daje sobie odebrać piłki, moim zdaniem jeden z najlepszych pomocników świata, ten mecz słaby ale cału United gra słabo
0
Kumpel z szatni trzeba zaznaczyć, Isak to nowy transfer BVB
0
Myślę że jeśli znikneło to już z 3 portali to może to coś oznaczać
0
Tylko nie pokazuj kompilacji z Paulinho jak przejdzie bo mama może smutna chodzić :D
15
Pozdrów mame w taki razie :D
0
To chyba nie ich wina że nasz zarząd daje się dymać przy każdym transferze, może w ramach podziękowania za Bartre mają nam Dembele oddać za darmo?
Myślę że określenie "folksdojcz" idealnie obrazuję zarząd klubu który nie chce sprzedać swojego zawodnika... dramat co tu się dzieje
0
No obrażaj obrażaj, jakiś klub nie chce WIELKIEJ BARCELONIE sprzedać swojego kluczowego zawodnika?! Szawaby!!! Folksdojcze!!! Mes que un club tak się nie traktuje, stfuuu
A btw: Ładna dziś pogoda, zna ktoś jakiś Hotel w Dortmundzie?
0
Co to tam "150mln", Borussia pewnie chciała 110 ale Barca miał tylko w banknotach 100mln i 50mln i nie miała z czego wydać, bo w końcu to nie dużo
0
Tylko że Coutinho w styczniu (mogę się mylić) podpisał kontrakt, zarabia tam ogromne pieniądze- to nie jest niewolinik, (nienawidzę tego określenia w piłce), klub nie ma obowiązku sprzedania go gdy ten sobie tak postanowi
1
Brak aktywnośći na treningach dobrze o nim nie świadczy, podpisał kontrakt, a to że chce przejść do Barcelony powinnien właśnie negocjować w biurach a nie na boisku
3
Tak swoją drogą dziwi mnie (kolejne okienko z rzędu) brak ruchów Realu. O ile w poprzednich (jak się okazało) brak tranferów wyszedł na dobre, to teraz Real ma trochę problem, bo niby fajnie- sprzedali za niezły hajs Danilo, Morate i Jamesa (wypożyczyli), dodając do tego odejście Pepe i Contreao i transfery Theo i Ceballosa to wychodzi że Realowi się trochę dziury porobiły. Barkuje zmiennika Carvajala no i Benzemy który wydaje się być tam konieczny, nie wiadomo jak z tymi bramkarzami bo na tego Navasa często narzekają. Nie żebym się martwił, ale Real ma napewno teraz jakieś 100-150 mln na transfery a coś cicho, te okienka transferowe Realu w ostatnim czasie są do nich nie podobne, żadnych głośnych nazwisk- Perez chyba wreszcie się nauczył na czym polega budowanie zespołu
9
Nie ma to jak obrażać klub bo nie jest najlpszy na świecie ;), kibice zwycięstwa FC Barcelony w akcji
0
Po co komu Neymar panie!!