5

Jak? Może podwyżkę gwiazdeczce załatwić za... nic?

3

Co ma zarząd do odejścia Neymara?

0

La Rambla?! Jak się bawicie?! W ogóle was nie słychać!!!

6

"XDDDDDDDDDDDDDD"

0

Myślę, że dzień ogłoszenia największego transferu w histrori jest "troche" złym momentem na uświadomienie sobie co się tak naprawdę odpi**** i jeśli Neymar serio chciał odejść to ta decyzja powinna być podjęta kilka miesięcy temu i przemyślana jakieś 17 razy, no chyba że pieniądze zatracają ci umiejętnośc logicznego myślenia to już nic nie poradzisz

1

"[Sport]- Wyraża więcej niż tysiąc słów"

11

Neymar w dzień w którym transfer miał być potwierdzony zaczął mieć wątpliwości... Albo te media już naprawdę zaczeły pisać o Neymarze dla samego faktu pisania o Neymarze, albo Neymar ma dysfunkcje mózgu

1

Jak Neymar przejdzie do PSG za te pieniądze to on tam będzie królem, on będzie decydował kto gra i jak gra, uważasz że taka drużyna ma prawo dojść do finału LM? Drużyną która w szatni dowodzi taki Neymar? Ja wątpie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Formy i zdrowia ;)

18

Hahaha, ta teoria Strejlau, ale to byłby trol gdyby Neymar pojechał do Paryża tylko po to aby powiedzieć im że zostaje w Barcy XDDD

1

Właśnie tak jest jak mówisz,
Jak podaje SPORT Neymar w wieku 3 lat podał się operacji usunięcia mózgu ponieważ jego tata uważał że przeszkodzi mu to w jego karierze piłkarskiej

0

Bardzo trafną i w ogóle nie idiotyczną teorią w tej sprawie jest twierdzenie że: "Neymar nie jest winny, to jego ojciec namiesział mu w głowie"

0

Jeśli Neymar by został, to byłby oczywiste że "piniądz" gdzieś musiał się nie zgodzić więc tylko naiwni pomyślą że "on tak naprawdę cały czas miał Barce w serduszkuuu i w ogóle", ten transfer jest oczywisty, więc nie ważne czy Ney zostanie czy nie, stracił w oczach kibiców Barcy, ja wiem że już nigdy nie będę spoglądał na Neymara tak jak kiedyś.

0

Polubiłem Neymara, świetny gracz, dodawał odrobine szaleńśtwa do szatni, czarował na boisku... ale miarka się przebrała, jego zachowanie na zasługuje na szacunek, kim on jest żeby ustawiać pod siebie nasz klub? Jesteśmy FC Barceloną, największym klubem świata i nikt (a napewno nie Neymar i jego żałosny tatuś) nie będzie ustawiał Barcy po kątach. Niech idzie do PSG i ma to na czym mu zależy, pieniądze i Puchar Francji, będe trzymał kciuki abyśmy spotkali ich w LM i zrobili im podwójne Camp Nou z tego sezonu, aby Neymarowi odechciało się grać w piłke nożną. Przykro mi z tego powodu, ale fakty są takie że Neymar Barcy w sercu nie ma, a takich tu nie potrzebujemy

0

Ale to był tak jakby cytat tego czego oczekują kibice, tak mi się wydaje

4

"Fellaini gwiazdą turne"- co oni w tym studiu XD

2

Osobiście bardzo chciałbym aby Neymar został, świetny piłkarz itd... ale nie wiem jak wy ale mam już tą akcję "transfer do PSG" w du*** za przeproszeniem, za dużo plotek, za mało konkretów, a ten "25 letni dzieciak" zamiast się wypowiedzieć nie wiadomo na co liczy.

1

Lindelof debiut życia XDD

8

Ronaldo płakał jak oglądał

10

Konkurs kto gorzej strzela czy jak?

4

Martial XDD

6

Villa podobno

1

Semedo widać spięty mocno, jeszcze teraz Costa naprzeciwko

0

Messi co zablokował XDDD

7

Zastąpimy go mówili, jest wart tej ceny mówili, nawet mnie nie wku**** :D

2

Pokazał palcem ile pieniędzy będzie zarabiał

0

I co? Tak trudno? Nie można tak było w Turynie? :D a tak serio to piękna akcja ;)

2

Nie jestem osobą która narzeka na takie rzeczy jak zmiany herbu it. (np. wielu krytykuje zmiany Atletico czy City a mi się podobają), ale herb Juventusu jest okropny...

1

Ale przyjemnie ogląda się Iniestę przy piłce, oczywiście mówi się o Neymarze i Messim, ale nasz kapitan jest jedyny w swoim rodzaju :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?