1

Jak dla mnie Dembele, swoją formę pokazywał już rok temu przez co trafił do Borussi i jego forma cały czas rośnie. Mbappe nagle pojawił się w tym sezonie i mimo że był świetny to cały czas nie wiadomo czy nie będzie to gwiazda jednego sezonu czy jednak gracz na miarę tego co prezentował (głównie przez druga część sezonu), według mnie głupotą jest dawanie ponad 100mln za gościa który tak naprawdę jest cały czas zagadką, ile już było takich talentów o których głos szybko zaginął, Dembele minimalnie lepszy aktualnie ;)

0

Ciekawe jest to że demontuje tego typu plotki, ale nic nie mówi o tych plotkach łączących go z Barceloną więc na upartego może to świadczyć że coś jest na rzeczy

1

Może jeszcze Puyol, ale nie wiem za kogo nie wiem jak grali Santamaria i Koeaman

0

Iniesta

16

Szkoda mi trochę Dawidowicza, był fatalny w tym meczu to prawda, ale dawał z siebie wszystko, to trzeba przyznać, nic mu nie wychodziło, ale to chyba nie jego wina że go trener wystawił w pierwszym składzie, a teraz to Dawidowicz jest głównym winowajcą naszej porażki a prawda jest taka że nasza drużyna gra fatalnie jako zespół i myśle że zrzucanie winy na tego młodego chłopaka nie pomoże ani drużynie, ani tym bardziej jemu.

0

Może mi ktoś powiedzieć jakim cudem Francji nie ma na tym euro?

8

Jak dla mnie to plota z Ronaldo to jest świetna gierka Crisa o nowy, wielki kontrakt. W wieku 32 lat to jest jego tak naprawdę ostatnia szansa żeby podbić sobie zarobki, po sezonie sukcesów napewno chce wywrzeć presje na klubie, bo w następnych latach takiego kontraktu nie dostanie, będzie za stary. Poza tym CR7 jest zbyt ambitnym gościem żeby odchodzić z klubu będącego na szcycie gdzie ma zapewnione trofea drużynowe jak i indywidualne (Real jest świetny jako drużyna, a trofea indywidualne są kierowane do jednego zawodnika, w Realu Ronaldo nie ma kogoś takiego jak Messi w Barcy- Suarez, Neymar, który mógłby mu odebrać np. Złotą Piłkę). A jeszcze slyszałem ze chęć odejścia Cristiano z Realu to okazja do zarobku i możliwośc kupienie kogoś młodego za niego... Marketingowo napewno na plus nie wyjdą sprzedając go, CR7 to jest największa marka w piłce nożnej (pod względem marketingowym oczywiście), nawet jakby odszedł za 200mln (?) to RM na dłuższą mete wyjdzie na minus. A te komentarze (głównie tutaj) że Ronalod tylko blokuje Real, no nie wiem czy facet regularnie strzelający 40+ bramek na sezon jest blokadą, potrafi nic niegrać i strzelić hat-tricka, to jest jego geniusz i daje Realowi BARDZO dużo.

1

Wydaję mi się że źle interpretujsze zdanie "duży klub"
Duży klub (w tej wypowiedzi) to klub z historią i kibicami, zapisany wielkimi literami w świecie piłki nożnej a to w jakiej jest formie myśle nie ma znaczenie przy określaniu go klubem dużym lub małym. To jest tak jakby napisać że PSG jest większym klubem niż Man United bo przeiceż ostanio wygrywa trofea i jest w lepszej formie. Poza tym Milan wydaje się podnosić z kolan, robi ciekawe transfery i myśle że za 2/3 lata będzimey mogli ich znowu zobaczyć w LM.

0

A czy ja powiedziałem że ktoś myśli że Barcelona zakontraktowałą Verrattiego? Napisałem że wielu ludzi jest napalonych na ten transfer (wielu osób pisze że wchodzi na FCBarca.com aby zobaczyć oficjalke).
Właśnie przez to że jest mało informacji to tak się tym nie "jaram" chyba nie czytasz La Rambli jak nie jesteś wstanie dostrzec jak wielu ludzi żyje tu tym transferem

3

Ale tutaj jest moda na Verrattiego, ja wolę podchodzić do tego na spokojnie bo tylko mogę sie zawieść gdy się nie uda, a gdyby jednak się udało to będe zachwycony. Odradzam też brać każdej plotki za realne informacje, bo jak widze jak ktoś podaje żródło MD lub Sport i ludzi których ta informacja tak podpaliła to aż mi ich szkoda gdy sobie pomyśle jaką sobie nadzieje zrobili i jaki zawód mogą poczuć gdy nic z tego nie będzie

2

Półśrodek

20

Świetny mecz Iniesty, co pokazuje że Iniesta jest nadal w czołówce jeśli chodzi o pomocników, system gry w ostatnich 2 sezonach jednak żle działał na Andresa. Niech uderzy się w głowę ten który chce Inieste wysłac na ławkę, on samą inteligencją jest wstanie dać Barcy więcej niż jakikolwiek inny pomocnik i myśle że jeśli dobrze się go ustawi i odciązy w defensywie to Iniesta może nasz raczyć swoją grą przez najbliże 2 może 3 lata. I to nie jest wniosek po jednym meczu, po nim widać geniusz, którego nie może w ostatnim czasie wykorzystać

0

Znienawidziłbym

9

Głosowanie reakcjami, czyli w większości głosowały jakieś dzieci którzy nawet nie pamiętają duetu Xavi-Iniesta

0

Zasłużony odpoczynek :)

1

Chodzi o to że to zawodnik który profilem nie pasuje do Barcelony. Jest DP, czyli gra na pozycji Busquetsa, tam niepotrzebujemy wzmocnień, potrzebujemy ŚP, poza tym osobiście uważam że jego styl gry nie sprawdziłby się u nas

0

Aaa. ok, dzięki

0

Jak Jaga może mieć mistrza jak wrazie wygranej ma tyle samo punktów i gorszy bilans bramek?

1

Rzadko oglądam ekstraklase... ale za każdym razem jak oglądam to oczywiście cały stadion zadymiony, polska liga taka piękna

0

Myślisz że właśnie tyle miejsca sportowa gazeta powinna poświęcać na zwycięsce najważniejszych klubowych rozgrywek świata?

2

Jest mi wstyd- dzisiaj i za każdym razem gdy sukces odnosi Real, nie dlatego że wygrał Real- brawo, gratulacje, byli najlepsi, mam nadzieje że w następnym sezonie to my będziemy góra... wstyd mi jest za "kibiców" Barcelony, ludzi niepotrafiacych pogodzić się nawet nie z porażkami, a sukcesem innych, czasami jest wstyd być kibicem Barcelony, bo twoja opinia jest wyrabiana przez tych którzy wiedzą najmniej a najwięcej się wypowiadają- obrażają, płaczą... teraz gdzie nie spojrzę to widze wyzwiska kibiców Barcy i Realu (którzy są tacy sami), czasami odechciewa się kibicować, bo gdy moja drużyna osiągnie sukces- jesteś wyzywany, że na farcie, że dzięki sędziom, że i tak jesteś gó***, jak rywal osiągnie sukces to jesteś wyzywany że frajer, boli? ma boleć, że mam chować się do jaskini, że kibicuje nieudacznikom.
Oczywiście nie mówie o wszystkich, mówie o znaczym procencie tych tzw "kibiców" będacych dookoła.

6

Standardowo o Realu jak najmniej ;) typowa katalońska prasa

4

Jest mi wstyd za kibiców takich jak wy (mowa o tych którzy krytykują ten artykuł i tych którzy nie są wstanie pogodzić sie ze zwycięstwem Realu), istnieją momenty w któych najleży się zamknąć albo przyznać wyższość przeciwnikowi, jeżeli tego nie potrafcie to nie powinniście nazywać się kibicami. Real był w tym sezonie najlepszy w Europie i pokazał to w tym finale. Brawa dla Realu
Mówcie co chcecie, dla mnie to jest żałosne i tyle

3

Jak dla mnie to będzie łatwe zwycięstwo Realu, nie wiem dlaczego, Real w tej formie jest zespołem który takie meczu po prostu wygrywa i tyle, już miał przegrać z Bayernem i Atletico...
Dzisiaj sercem za Juve, rozumem za Realem

0

Co do Bońka to słusznie "za ostro" ale do Messiego i Neymara myślę że żart "na czasie"- dobry, no chyba że ktoś niepotrafi się zdystansować

14

Ale afera z wypowiedzią Hope Solo... Nie wiem czy wiecie, ale to jest wypowiedź z programu/serialu? (Nie wiem jak to nazwać), w którym ostatnio wypowiadał się głównie Eric Cantona jako "komisarz futbolu" (pamiętam odcinek po meczu z PSG gdzie mówił że w awans Barcy wierzyło 12 osób, PSG i Neymar, jeśli dobrze pamiętam), ogólnie poruszane są tam tematy w sposób humorystyczny, tak samo powiedziała Hope Solo, zwykłe żarty, troche dystansu, nie wiem skąd ta nagonka

Jakby ktoś nie widział to tu macie link do tego "serialu" KOMEDIOWEGO, to nie jest wywiad

14

Raczej zasłużone zwycięstwo Mameda. Walka nie była jakaś super porywająca, Borys chyba za dużo respektu. Wielki minus dla bydła na narodowym które wygwizdało Mameda

1

Ludzie... zdajesz sobie sprawę że KSW zrobiło największą gale w europie? Co z tego że są takie walki jak te, właśnie ją zobaczyłeś więc zrobiłeś to na co Polsat liczył, mało kogo "jara" walka Popka ale właśnie fajnie to zobaczyć dla śmiechu, zaraz świetna walka Khalidova z Mańkowskim, było wiele dobrych walk. Różal kiedyś mądrze powiedział, Popek przydziągnie nowych widzów, połowa skończy na oglądaniu Popka, a drugiej połowie się to spodoba i zaczną śledzić KSW, według mnie ta organizacaj robie świetną robotę

3

Tylko dla mnie walka Popka z Burneiką wyglądała jak jakaś ustawka pod biedronką a nie walka MMA?

1

Akurat u bramkarza rytm meczowy nie jest tak ważny jak u piłkarza z pola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?