Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak się dzisiaj zastanawiałem... piłka nożna ma około 100 lat, teraz mamy Messiego który jest bezapelacyjnie numerem 1 w tym co robi, wielu mówi że nikogo takie już nie będzie, pewnie tak, ale jednak piłka nożna będzie istaniała, kiedyś pojawi się ktoś kto będzie musiał być conajmniej tak samo dobry jak Messi, no ale właśnie to kto to będzie?! Zeby w przyszłości być porónywanym do Leo to będzie trzeba chyba latać, żeby ktoś jego przebił jego statystki i ilośc zdobytych tytułów to chyba będzie trzeba wymyśleć z 3 nowe turnieje, to jest kosmita a ja z niecpierpliwością czekam aż wreszcie to naukow udowodnią, nie wmówicie mi że on niby jest takim samy człowiekiem jak ja ;)
0
RAMOSSSSSSsss, nie zaraz xd
1
Ramos, główka, bra... oh wait
35
I ja mu wtedy mówie: "Ivan! Weź zpierdo***!"
0
Tak samo dla Realu
0
Przy tym wyniku los aż się prosi żeby Ramos strzeliś w 90+ :/
2
Oj żebyś zaraz go nie zobaczył...
3
Szczerze? W ogóle mu się nie dziwie, to jaką musi czuć bezsilność grając w Arsenalu jest straszne
0
No tak, ale analizując postawę tych drużyn można bardzo łatwo dojśc do wniosku że Barcelona nie radzi sobie z drużnynami które wychodzą wysoko. Oczywiście różnie może być, jak w każdym meczu, tym bardziej że to jest klasyk, ale gdyby miał obstawić jakoś ten mecz, jakby on wyglądał to powiedziałbym włąsnie tak:
Real przez pierwsze 30 min będzie totalnie dominował, strzelając 1/2 bramki, potem będzie musiał odpuśćić żeby się nie zajechąc i mecz się wyrówna i od dyspozycji dnia będzie zależało jak mecz potoczy się dalej- to jest prosty wniosek który można wyciągnąć po meczach Barcy z potęznymi rywalami, Tak było z PSG, tak było z Atletico (tylko że nie potrafili tego wykorzystac) i tak było z Juve, Lucho nie wyciągnął wniosków i dlatego przewiduję że teraz też tego nie zrobi. Ale niech się dzieje, jestem za Barcą całym sercem, co nie zmienia faktu że czarno to widzę
2
Dlaczego nie godne? Patrząc na to jak wygląda ten sezon i jak gramy z najlepszymi drużynami w ostatnim czasie to jakieś 3-0 jest jak najbardziej prawdopodbne. Jeżeli Lucho nie wymyśli coś ze środkiem pola, a ZZ widzi to że na Barcelony wystarczy wyjśc wysoko i przykryć pomocników aby nie dac im możliwosći rozegrania (a oglądając mecze Barcy naprawdę nie jest trudno na to wpaść) to Barcelona nie będzie miała nic do gadania w tym meczu, Lucho w pierwszym meczu z Juve nie wyciągnął wnoisków po meczu z PSG więc czemu teraz miałby to zrobić? Oczywiście wierzę w to że wygramy jednak przewiduję tu łatwe zwycięstwo Realu
0
Nie wiem czy była trudna, słyszłałem że była trudna, niech ci co pisali się wypowiedzą ;)
0
Gimnazjaliści jak tam testy? :D Podobno matma była trudno, a jak z resztą? Ciekawy jestem jak to wyglądało w tym roku.
2
xXx, Mechanik, Transporter
0
Nie, po prostu ty myślisz że jak Barca zagra słabszy sezon to jej wszyscy zawodnicy są słabi i trzeba ich sprzedać, oczywiście na na wszystkich formacjach ;)
2
To czemu jeszcze w Barcy nie grasz?
0
CHyba 481, ub 471
0
Bayern chciał 90 mln jakbyś nie wiedzieł
0
Wielkie dzięki
0
Mam pytanie, własnie wybieram się do Cinema 3D na film Szybscy i wściekli 8, takie pytanie bo rzadko chodze do kina, premiera w polsce miała być dopiero 21, a film jestd ostępny już dzisiaj, dlaczego? Jaka to różnica, nie mogę też znależc informacji czy film będzie z napisami czy jak, jak to jest?
0
Nie podałem wszystkich zawodników, podałem wszystkich bocznych obrońców Barcy (4) i 2 bocznych obrońców Realu, tak samo z pomocą. Podawałem nazwiska najlepszych zawodników pod tym względem
1
Ciekawą kwestią w tym sezonie przy porównaniu Realu i Barcy jest myśle fakt asyst... Poniżej spytałem o asysty bocznych obrońców Realu, dostałem informajce że jest to po 10 u Marcelo i Carvajala, ja może będe się kierował statystykami ze strony meczyki.pl więc możecie mnie poprawić
Jeśli chodzi o Barcelonę asysty rozkładają się głownie na 3 zawodników:
1.Neymar- 18
2.Suarez- 15
3.Messi- 12
Co dalej? Roberto z... 5 asystami
4.Robert- 5
5.Iniesta/Alba/Turan/Vidal- 4
Co do reszty pomocników- hmm: Busquets/Rafinha/Denis/Raktić-2, Gomes- 1
Myslę że jest to FATALNA statystyka, często się mówiło że Iniesta nie ma statystk bo on wprowadza inną wartość do gry... no ale kurde, wszyscy nasi pomocnicy razem wzięci mają 13 asyst, mniej niż Suarez z Neymarem i o 1 więcej niż Messi. Ta statystyka idelanie obrazuję jak fatalnie wygląda nasz pomoc.
A Real?:
1.Kross- 12 (!)
2.Ronaldo- 11
3.James- 8 (!)
4.Marcelo i Carvajal- 7 (!) (nie wiem czy po 10 czy po 7 :/)
5.Benzema- 6
7.Isco/Vazques- 5
Statystyki rozłożone na cały zespół, Pomocnicy, boczni obrońcy, dobrze to wygląda, a w Barcy? MSN
Coś mi nie gra z tymi statystykami, jednak nawet jeśli różnia się one od prawdziwych liczb to i tak widać jak to wszystko się rozkłada
1
Dzięki wielki, według mnie Real świetnie wykorzystuję właśnie bocznych obrońców, możecie gadac "ooo wrzutka i coś wpadnie" ale mając w ataku Ronaldo, Benzeme, Morate czy Bale, grzechem byłoby nie grać wrzutkami. 20 asyst podstawowych bocznych obrońców, dla porównania Roberto z Albą maja razem 9 asyst, do tego dochodzi Vidal z 4 i Digne z 2, co daje razem 15 asyst (cały czas mniej niż dwójka bocznych obrońców Realu)
1
Ma ktoś statystyke ile asyst w tym sezonie ma Carvajal i Marcelo?
2
Zabije cie
0
Według mnie to sytuacja wygląda tak: Magicial jest patologią i nie ma co tu dyskutować, znalazł sposób na zarobek robiąc z siebie i swojej rodziny patologię w internecie (nie obrażam, ale serio nie wiem jak można to oglądac bez zażenowania), Isamu powiedział prawdę na temat jego i Youtuba, co prawda sam jest (a raczje chyba byl) postrzegany jako ta tzw "patola" za te wyzywanie matek i rozwalanie padów przez co to co mówi jest odbierane jako hipokryzja, ale hipokryzja czy tez nie, prawde powiedział, bo o ile Isamu robił "patologiczne" rzeczy, to nie wiem jak można nazwać to co robi Magicial (Skakanie z okna itd).Co do Medusy to podobno Magicial coś na niego gadał a że ten jest jaki jest to postanowił to załatwić po swojemu- obydwaj pokazali swoją głupote, bo rzucanie butelkami w okno przez Meduse jest no wiadomo, tak samo Magicial zgrywa "kozaczka" w internecie wyzywając tego i tego, ale jak widać gdy sprawa rozgrywa się poza ekranem już nie jest taki odważny.
Ogólnie w tej sprawei chodzi o hajs, dużych youtuberów boli że jakiś idiota robią patologie zarabia więcej od nich, a ci robiąc bardziej lub mniej przyjazny kontent są za plecami, niby ból tyłka, jednak powiem szczerze się nie dziwie.
0
Tu już narawdę jest tak żle? Zastanów się z 13 razy co piszesz bo to już nawet śmieszne nie jest
0
Tak na początek: co mają matury do wolnego w gimnazjach?
Nikt ci nie zabarania komentować, pisz co chcesz, ja napisałem że nie mam ochoty czytać po raz kolejny (bo to samo było po meczu z PSG) tych wypocin, więc pisze "żegnam". Jeśli masz ochote po raz kolejny czytać o tym co się stało i o tym jak powinno być to prosze bardzo, a jeśli masz ochotę pisać o wojnie smoleńskiej to pisz o wojnie smoleńskiej, tyle.
1
Ja też. Albo powinna być sekcja dla kibiców którzy mają conajmniej 2 lata na stronie. Scenariusz na najbliższe dni: jedni mówią że wiara, inni że nie ma w co. Kolejny temat to słusznośc transferów, każdy będzie mądry teraz. A jeszcze inny to Lucho, Bartomeu i ogólnie "wuefista" standart ;)
0
Teraz od nowa tematy: że transfery nie trafione, że Lucho, że Bartomeu, że wiara, że 4rsenal, nudne to już. trzeba opuscić stronę na kilka dni bo coś czuję że pojawi się tu 1203 teorie na temat Barcelony, na temat wiary i polityki migracyjnej stanów. To do zobaczenia ;)
Uprzedzając odpowiedzi, też żegnam ;)
1
Wina Marciniaka. drugi mecz który sędziuje druga demolka :/