4

A ja tu się głowie: "Kiedy ja to napisałem" :D

0

Po popisach Suareza w meczu z PSG to lepiej sobie oszczędzmy tych komentarzy...

0

Ja już naprawdę nie dziwię się tej powszechnej opini na temat kibiców Barcy i Realu... na fb pod postem o porażce Barcy z Deportivo komentarze typu "przelew nie doszedł, bez sędziego nie tak łatwo", pod postem ze zwycięstwem Realu "Oczywiście że sędziwoie pod Real, gdzie czerwona dla Navasa?!", czasami mi jest wstyd... :/

5

O ile mentalność kibica Barcy i Realu zna prawie każdy, że walka między nimi itd, że zawsze ten drugi ma niby lepiej srututu- zna każdy, ale czytałem ostatnio komentarze na stronie Bayernu i ogónie opinie kibiców i dochodzę do wniosku żę Bayern ma się w śwecie europejskiej piłki za giganta który zawsze jest krzywdzony, że wszyscy przeciwko nim, że wszyscy tylko Barcę i Real dociągają do tych finałów (nie mogę znaleźć dobrego określenia), nie ukrywam że trochę to zabawne, o ile rozumiałbym takie opinie od kibiców pokroju tych którzy u nas co tydzień płaczą na temat Realu i tych którzy tam płaczą o wyniki Barcy... ale w obozie Bayernu jest to powszechna opinia nawet u tych najstarszy i zagorzałych fanów Monachijczyków. Jest to dla mnie zaskakujące... klub który w swoim kraju wychodzi z założenia że żeby wygrać Ligę nie należy wzmacniać siebie, tylko osłabiać konkurencje (nie przez przypadek mówi się że BVB to szkółka Bayernu), a Lidze Mistrzów zazwyczaj jest obiektywnie patrząc traktowany tak samo jak Real czy Barca, a gdy przychodzi do bezpośredniego pojedynku to poza pamiętną demolką nad Barca w ich cudownym sezonie to dostają regularny oklep od Realu czy w ostatnim czasie Atletico, a Barcy im się już zrewanżowała. W mojej skromnej opini jest to klub który nie potrafi wspiąc się na szczyt marketingowy obok Barcy i Realu, mimo wielkiego potencjału i możliwości, stąd ta opinia.

0

Z drugiej strony zawodnicy wiedzieliby że symulki nie przejdą i mogą dostać kartkę więc raczej nie byłoby symulek. Powtórki dotyczyłyby głównie spalonych, a moim zdaniem, powtórki ze spalonych powinny byc pokazane sędziemy technicznemu i ten ogłaszałby werdykt sędziemu co oszczędziłoby wiele czasu.

0

Zgadzam się, żadna drużyna nie byłaby wstanie dokonac takiej remontady, a i tak na ustach wielu są sędziowie i mniej mówi sie o tym niesamowitym wyczynie Barcelony
Ale należy być obiektywnym w kwesti Suareza, zrobił w środę komedie i mam nadzieje że tego zaprzestanie bo nie jest to fair play w żadnym stopniu

0

Bradzo obiektywna oceny i bardzo słuszny minus przy Suarezie.

8

Dopóki obydwaj grają będą najprawdopodobniej rotowac się w tym zestawieniu dopóki jeden z nich nie skończy kariery, a biorąc pod uwagę że Messi jest młodszy to najprawdopodbniej do Leo będzie należał ten rekord ;)

1

Już pomijając kwestię tego że twierdzenie przy wyniku 6-1 gdy drużyna przegrywając w 10 minut wymienia 4 podania i traci 3 bramki, wygrana jest zasługą sędziego jest idiotyczne... ale należy jednak zejśc na ziemię, to co środę robił Suarez było żenujące i nie mówie tu tylko o sytuacji z karnym, ale było mnóstwo akcji w których on się po prostu upokarzał symulowaniem, akcji w której dostał żółtko za symulke było kwintesencja tego co robił
Lubie Luisa za to zaangażowanie, walkę i niesamowite akcje, ale czuje wstyd gdy widzę co on robi i nie mówcie mi tu że "Ronaldo tez tak robi to dobrze?"- Nie, nie dobrze, ale my nie jesteśmy Real Madyt i robiąc takie porównania sami się zniżamy do ich poziomu

0

Tylko powiedz mi co ta wypowiedż ma wspólnego z Realem że wnioskujesz że jest kibicem Realu?

10

Albo w sumie? Płaczą? Niech płaczą! My płakaliśmy? Płakaliśmy! I będziemy płakać, onie też będą, k*** taka jest piłka, psy szczekają a karawana jedzie dalej, jesteśmy w ćwierćfinale!!! VEB!!!

2

Barcelona jest wielka, do teraz nie mogę uwierzyć

Kontrowersje były, ale bawi mnie to przekonanie w każdej sytuacji
1. Karny na Neymarze- Meunier upadając rzucił się pod nogi Neya, co miał zrobić? Zatrzymać się i pomuc mu wstać?
2. Kaarny na Suarezie, tu według mnie karnego nie było (co jest chyba jedynym poważnym błędem sędziego), Luis aktora zrobił, lecz trzeba pamitać że kontakt był więc sędzia się obroni.
3. Karny po ręce Masche- w przypadku wślizgów inaczej rozpatruje się ręce, radze się tam w Madrycie dokształcić
4. Faul Masche- był faul ale po strzale, troche śmieszne
5. I najlepsze, czerwona na Neymarze XD, w meczu jest mnóstwo takich sytuacji, Kurzawa podbiega pod pole karne Barcy odpych Masche, faul, Kurzawa wraca, sekundy lecą, to jest ok,
Dopóki nie będzie powtóek (a przypominam w Madrycie ich nie chcieli) to takie sytuacje będą miały miejsce, w ostatnim czasie sędziowie odgrywają znaczącą role w praktycznie każdy meczu (w Realu cos o tym powinni wiedzieć)
Co prawda nie dziwie się że ich tak boli, ale jak można podważać to co Barca zrobiła to już nie pojmuje :D

1

majewskitrenuje deynnka ;)

1

Ogólnie to polecam snapy Daniela Majewskiego i Deyny którzy mieli zaszczyt być na tym meczu, emocje prosto z trybun :)

8

Ta duma gdy po 4-0 cały czas w nich wierzyłeś, każdy ci wmawiał że nie mają szans a oni to zrobili

3

Ktoś idzie spać? :D

0

FC Barcelona- tylko tyle

37

Niech jeszcze raz ktoś napisze że gramy słabo... Ku*** ludzie, jeśli nie macie pojęcia o piłce i nie zdajecie sobie sprawy że granie przeciwko drużynie która ma zaliczke 4 goli i cały czas sie broni jest "troszeczkę" problematyczne to się po prostu zamknijcie, nie wiem jak można miec takie braki w głowie

0

Nie możesz przestać marudzić?

0

Tu nie chodzi o aspekt umiejętnośći, a o aspekt psychologiczny, tracisz bramke i w głowie wiesz że odpadasz, wtedy łatwo się posypać, to stało się wczora z Arsenalem i z nami 5 lat temu z Bayernem w rewanżu

4

Ja najbardziej boję się tego że możemy stracić bramkę i przestaniemy grać w piłkę, jeśli odpaść to z honorem, żeby nie było jak Arsenal wczoraj- stracił bramke i pie**** to wszystko, nawet jeśli stracimy, chcę że Barca grała o zwycięstwo a nie o jak najszybsze zejście z boiska, Vamosss!!!

2

Ja bym powiedział że najważniejszy mecz tego roku był w Paryżu, mecz który oblaliśmy

0

Mundo Deportivo? Ktoś poda mi chociaż z jedną potwierdzą plotkę tego typu?

0

Sory, ale czytająć twoje teorie to mam wrażenie jakby ktoś pisał mi "Żeby telewizor grał, trzeba go włączyć", oczywiste że musimy grac ofensywnie i że trzeba uważać na kontry, ale gdyby to było takie łatwe to teraz PSG by musiało gonić wynik

6

Jeszcze nie gramy, mecz za godzinę.

2

Dobra koniec nakręcania się, ja osobiście luzuje przed tym meczem bo jak widzę jak tu się nakręcacie to już mam przed oczami ten ból jak pójdzie nie po naszej myśli, a na 99% tak będzie niestety, możemy mieć wiarę, ja ją mam, ale trzeba być realistami, szanse są minimalne ;)

0

Też widzę pierwszy raz

1

Możesz do niej dołączyć i wprowadzić reforme ;)

2

Attention please!

Oficjalnie zakładam partię KWAZI (Kibice wierzący akceptujący zdanie innych), czyli tych którzy zdają sobie sprawę że sznase są minimalne, jednak mają nadzieje że da się awansować, do tego twierdzący że jak ktoś nie wierzy to po prostu ma do tego argumenty- przyłączam się- Kacper1432

Druga partia VEB- kibice którzy wierza w wygraną, a jak ktoś nie wierzy to nie jest kibicem Barcy i w ogóle nie powinnien się tak nazywać, myslę że użytkownik- chorhe12 prowadziłby tą grupę

Trzecia Partia NMPCOITPAWSNZNP (Nie ma po co oglądać i tak przegrają a wy się nie znacie na piłce ) partia która nie wierzy w awans, myśli że i tak przegrają, bardzo silna grupa na któej czele może stać ten słynny i uznany ekspert piłkarki dla którego isteniej tylko jego zdanie a inne nie istnieją- Dissblaster, a na jego prawą ręke idealnie nadaje się użytkownik o nazwie Lisek

Partia czwarta JMTWP których nazwa nawiązuje do słynnego tekst pana Stonogi, w tej parti macie w**** na to wszystko i wolicie pooglądać jutro Idola

Możecie sie przyłączać, bez spiny prosze ;)

1

NIE!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?