0

Dajcie już spokój z tym Coutinho, zacznijcie wierzyć w naszych zawodników.

0

50 mln? Liverpool sprzedał nam Suareza za 80 mln w momencie gdy ten nie mógł grać przez pół roku, Suarez był ich największą gwiazdą, było to dwa lata temu, teraz uważasz że Liverpool sprzedał by nam swoją największą gwiazdę (jednego z najlepszych pomocników ciągle rozwijającego się, w momencie gdy Pogba przeszedł za 100 mln, w momencie gdy rynek ciągle z zastraszającym tempie idzie w górę i gdy Kloop jest ich trenerem) za 50 mln? 70 mln to była by cena minimalna, a biorąc pod uwagę że The Reds grają w tym momencie świetny futbol i jeżeli utrzymali by to do końca sezonu i przykładowo wygrali by Ligę, a Coutinho został by wybranym najprawdopodobniej MVP tych rozgrywek to nawet to 70 mln było by ceną promocyjną. I co sugerujesz pisząc słowo "sprawdzonego"? Po przeczytaniu tego zdania wnioskuję że sugerujesz że Coutinho na pewno by do nas pasował ponieważ jest "sprawdzony", no właśnie nie koniecznie, bo to że tam gra dobrze nie znaczy że tu by grał dobrze, a to że Sport tam rzuca tekstami że "posiada on DNA Barcy" to nie znaczy że tak jest, bo czemu by tak niby miało być?
Jestem za Coutinho ale sprowadzenie go w tym momencie było by prawie nie możliwe i zarzucanie że moglibyśmy kupić go zamiast Gomesa (ponieważ pisząc o tych wydanych 50 mln miałeś jego na myśli jeśli dobrze rozumiem) jest w tym momencie nie na miejscu, dajmy czas Portugalczykowi i potem go oceniajmy, bo Coutinho tak samo jak Gomes nie jest 100% pewniakiem do zastąpienia Iniesty i prawdopodobieństwo że by się tu nie zaadaptował jest takie same jak w przypadku Andre. Pozdrawiam ;)

4

Skoro on jest "pajacem" to kim w takim razie jest Clinton? ;)

7

A w wiadomościach w skrócie: "Wygrał ten zły, ta dobra przegrała"... te nasze media ;)

1

A tak na poważnie to jedyne co mi przychodzi do głowy czytając takie komentarze to śmiać się... bo przejmować nie ma sensu... kupujesz 2 młodych pomocników, Iniesta ma kontuzje, Arda jest po kontuzji i co? Kupmy jeszcze jednego pomocnika, a co, co z tego że grają 2 miesiące- wypad z klubu, dajcie mi tu Coutinho, Bartomeu sobie 70 milionami d*** podciera to może na transfer przeznaczyć.

1

Tak, możesz dać tu i tam, moje życie stanie się lepsze :)

1

XD

11

I nagle prześmiewcze żarty gdy Legia przegrywała w lidze "Oszczędzają się na Real" nabierają sensu XD

4

Tak serio, to jak patrzę jak bezradny jest Ronaldo grając w drużynie w której nikt nie ma złotych piłek (a Ronalod ma 3) to aż bym mu dał tą złotą piłkę na pocieszenie, szkoda chłopaka

2

"Real zagrał dobry mecz.." dalej nie czytam

0

HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA XDDDDDDDDDDDDD

2

Przestańcie gadać już o jednostkach... Busi to, Roberto tamto... cała Barca zagrała słabo, za dużo chaosu, za mało kontroli, oczywiście błędy indywidualne były, ale zazwyczaj były czynniki które na te błędy wpływały (np: Roberto nie miał dużej możliwości podania, Busi za późno zareagował, nikt nie wrócił za Sterlingiem), niestety, zimny prysznic i trzeba poszukać formy bo gra Barca nie olśniewa. Mam nadzieje że z meczu na mecz będziemy grać coraz lepiej.

0

z dubletem?

0

Po prostu Busi nie ma formy i brakuje tej kontroli którą on zawsze zapewniał.

2

No teraz geniusze... to było oczywiste że w drugiej połowie przyśpieszą, ale najlepiej jest na nich popłakać w przerwie

0

Przestańcie płakać o ten brak zaangażowania... nie ma go i nic dziwnego, mając na uwadze mecze które nas czekają to takie mecze ja ten, z Granadą u siebie powinno się wygrywać na stojąco, a to że jak widać nie ma naszego dnia to niestety trzeba w drugiej połowie wrzucić drugi bieg i według mnie rozwiąże się worek z bramkami.

0

To chyba mówisz o Krosie którego ja nie kojarzę, Kroos jest aktualnie najgorszym piłkarzem pomocy Realu, o ile bez Kroosa Real grać potrafi to bez Casemiro czy Modricia środek wygląda fatalnie, a argument że grał na Euro to nie argument bo Mączyński też grał, a Kroos był jednym z gorszych zawodników Niemców.

19

O ile takiego Neuera czy Lorisa jestem wstanie zrozumieć to takiego Koke, Kroosa (który zagrał jeden z gorszych sezonów), Pogbe (znajduje się tu tylko chyba przez cenę transferu) czy Ramosa (chyba za gola w finale LM bo naprawdę nie widzę powodu dla którego on tu się znajduje) naprawdę nie rozumiem. Ale trudno, zawsze są kontrowersje, dobrze że zauważono Dybale, Patrico, Payeta czy Mahreza bo nie zdziwił bym się gdyby ich ominięto, co nie zmienia faktu że brakuje tu min. Kante, Busquetsa, Oblaka czy Chieliniego

11

Dla tych co mówią że nie zasłużone zwycięstwo to przypominam że Valencia powinna grać w 9 już w 20 minucie ;)

0

Dobrze że mamy bramkę... ale boję się o Iniesta... wyglądało to fatalnie, jeśli to będzie coś naprawdę poważnego to w tym wieku to może być... nie powiem koniec kariery, ale na pewno taka kontuzja może mieć nieodwracalne skutki

0

Tak na to patrząc to się zastanawiam czy nie lepiej by było zejść z boiska oddając 3 pkt niż być kopanym do końca meczu nabawiając się kilkunastu kontuzji... ;/

3

Real wreszcie przedziera się przez zmasowaną obronę Legi Warszawa, pokazując tym samym że jest najlepszym zespołem świata #RESPECT

24

Nie wierzę, akcja za akcje na Bernabeu XD, to jest niepojęte

1

Dzisiaj naprawdę brawo dla Legii, pokazali walkę, mogli strzelić bramkę, wiadomo odstają, ale to było oczywiste, było dużo lepiej niż z Borussią, na Łazienkowskiej mogą powalczyć z Portugalczykami o jakiś remis.

0

Racja, już nie da się tego czytać...

2

Real gra dużo lepiej, BVB dzisiaj gra poniżej swojego poziomu który prezentowali ostatnio

7

Ludzie przestańcie płakać o ten Real: "Borussia nic nie gra, tylko wrzutki, fart" ile można tego słuchać...

1

Co Radowić chciał zrobić?!

0

Zastąpić by mógł, ale różnica by była- to oczywiste, nie ma zawodnika który jest w stanie w takim stopniu zastąpić Busiego, jednak Weiglowi ze względu na styl gry jest do tego najbliżej, dodając do tego już wysokie umiejętności w tak młody wieku można stwierdzić że w przyszłości może być "drugim Busquetsem", a poza tym nie oceniaj piłkarza po jednym mecz z Realem, często oglądam Bundesligę i Borussię i widać w nim "to coś" co zauważa również wielu komentatorów i obserwatorów jak widać (jeżeli oglądasz mecze Borussii to przeprasza, możesz oglądać ich mecz i mieć odmienne zdanie, rozumiem)

0

Według mnie zbyt często podpala się w obronie, czyli "idzie na raz" , za dużo miejsca zostawiałby z tyłu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?