0

Ładna kontra

0

Oczywiście że mu dużo brakuje, ma 21 lat, Busim nie będzie, ale w przyszłości może być świetnym DP

2

Legia przez 7 min zrobiła już więcej akcji niż z Borussią

4

Tu znajdziesz jeszcze większe brednie, nie ma się czym ekscytować.

13

Roberto jest niesamowity, on ma w tym momencie najlepsze wrzutki na świecie! Dla nas to trochę niecodzienne oglądać coś takiego po tym gdy grał tam Alves (bez spiny). Roberto musi jeszcze poćwiczyć ustawienie się w obronie bo tego czasami mu brakuje, ale im dłużej będzie grał na boku tym lepiej to powinno wyglądać i sądzę że nasza perełka może stać się nawet najlepszy bocznym obrońcą świata.

0

Wiem, zdaje sobie z tego sprawę, tylko że rzuca mi się w oczy że nie wykorzystujemy szans które daje nam Gijon a to nie jest kwestią zmęczenia czy oszczędzania

4

Mówcie co chcecie ale według mnie gramy bardzo słabo, Gijon gra fatalnie, zostawia tyle wolnych przestrzeni że powinniśmy ich niszczyć mając tak technicznych zawodników, a tu ciągle trucht z piłką, podania do tyłu, nie dokładne prostopadłe piłki, liczę na zmiany i lepszą drugą połowę

6

Nie ma to jak wiara w nowo sprowadzonych zawodników :) ahhh

0

Więc jaką cenę powinienem zasugerować żeby mi się opłacało?

0

Jest ktoś mi wstanie doradzić czy bardziej opłaca mi się kupić PS3 z kilkoma grami (min FIFA16, GTA5, NFS) za około 700 zł od kolegi czy lepiej zainwestować trochę więcej i kupić PS4 bez gier?

0

Niestety i nie słusznie, ale nie ;/

0

Co do wczorajszego meczu, sądzę że Lucho złamał ważna zasadę, że nie można całkowicie wymieniać formacji! Enrique wymieniał całą obronę i atak, w składzie w tych dwóch formacjach nie było ani jednego podstawowego piłkarza (Był Arda ale trzeba pamiętać że nie na swojej pozycji, Ney zagrał pierwszy mecz a Masche był po kontuzji, dlatego użyłem stwierdzenie że nie są w tym momencie podstawowymi graczami). Rotować można ale wyciągając z formacji jednego/dwóch zawodników i wstawiając w to miejsce innych, a nie wymieniać całą formację, to oczywiste że pomiędzy taką linią nie będzie zgrania. Przykład- nasza obrona: Roberto, Pigue, Umtiti, Alba> Roberto, Masche, Umtiti, Digne, to jest (teoretycznie) odpowiednia rotacja, a jeżeli gramy zupełnie innym składem to nie ma co się dziwić że gra wygląda tak jak wygląda. Atak to kolejny kryminał jeśli chodzi o rotacje... Neymar pierwszym mecz w Barcy od 2 miesięcy, Alcacer w ogólne pierwszym mecz w Barcy po 3 (!) treningach i Arda który grał po innej stronie niż zwykle, tak sobie teraz myślę że to nie miał prawa się udać.
Mam nadzieje ze Lucho wyciągnie wnioski i nasza forma będzie rosła z każdym meczem :) VeB!

0

Nie sądzę, lepiej stracić punkty na początku żeby mieć cały sezon żeby się odkuć, niż na środku sezonu gdy liga zbliża się do końca.

0

Mathieu to taki nasz cichy człowiek od czarnej roboty :D, nie raz już nas tak ratował

39

Czekam na odpowiedź Pigue, coś w stylu: "Jeżeli uważasz się za lepszego od Xaviego ponieważ masz więcej Złotych Piłek, to co powiesz o Messim?"

0

O jaką konkretnie wypowiedź Xaviego chodzi?

1

Skoro piłkarz grający w Barcy nie popełniał błędów, to nie będę miał pretensji do niego za to że kiedyś je popełniał, to chyba oczywiste, a to że w jego debiucie przeciwko United popełnił błąd (należy pamiętać że w interwencji przeszkodził mu Stones) nie znaczy nic i tak- to jest zbieg okoliczności

1

Raczej nie, wole się źle bawić okazując jakikolwiek szacunek, niż "bawić się" wyśmiewając kogoś kto w tak świetny sposób reprezentował mój klub :)
Ale ty chyba nie wiesz co to jest szacunek pisząc coś takiego więc nie będę z tobą wchodził w dyskusje

1

Każdy popełnia błędy, a Claudio w Barcy się prawie błędy nie zdarzały, dlatego wielu mówiło że nie popełnia błędów bo tak było, to że teraz się pomylił nie znaczy o NICZYM

21

Wstyd za takich kibiców... zero szacunku dla zawodnika który tak dobrze reprezentował nas przez te dwa świetne sezony, widzę że świetnie się bawicie polewając z Claudio... chciałem podyskutować tu o meczu ale widzę że to nie ma sensu.

2

Bravo odszedł to można się z niego śmiać, ale zabawnie :D

...

0

To poszukaj jeszcze wartość kadry Islandii i Anglii ;)

1

Em... serio taki płacz o te ov? "Mnie du** nie boli tylko..." hehe ;), nikt wam grać nie karze, ale jeśli tak bardzo chcecie, to taki poradnik na ograniczenie bólu tyłka:

1. Zmień sobie statystki w ustawieniach :)

2. Jeśli grasz w FUT... i tak 99% graczy nie ma ani CR ani LM...

3.... ale jeśli ty masz to zdaj sobie sprawę że nie ważne jaki overall na karcie to CR7 i tak jest, był i będzie lepszy w Fifie ;)



Więc ten... "perez posmarował!!! figo z małej piszemy!!! krisztiano nurek!!! ceER11!!!

2

Jak dobrze że nikt tego jeszcze tu nie wrzucił... 10 razy w przeciągu 30 min!!!

0

Również nie zgadzam się z ov Pigue ale chyba nie sądzisz że UEFA żeby dopiec Pigue zrobiłaby taka okropną rzecz i odjęła by mu overall w FIFIE ;)

0

Powiedziałbym że Guardiola go nisko zrzucił

0

Do ruszenia Masche, Alba i Roberto, ale według mnie (co dla wielu jest nie do pomyślenia) najczęściej zmieniany będzie Iniesta, który będzie grał najpewniej w najtrudniejszych meczach a w wielu spotkaniach jego miejsce zajmować będzie Gomes lub Denis (co też będzie taką, powolną, ale jednak wymianą pokoleń, wiadomo Iniesta- geniusz, ale na takim poziomie zagra z 2 sezony, lat nie oszukasz, a miejsce Andresa zajmie Gomes lub Denis)

3

Tyle ile Barca ma teraz opcji w ustawieniu to głowa mała :D
Możemy grać na dwóch śń z Leo i Neymarem po bokach wycofując jednego pomocnika lub obrońcę (wariant ultra ofensywny), możemy grać na 3-4-3 grając 3 śo, i dodając do pomocy któregoś pomocnika (Gomesa, Denisa, Ardę).
Ale najważniejsze- możemy stale rotować składem bez obaw że zmiennik będzie odstawał od reszty, np: Ter Stegen, Aleix, Pigue, Umtiti, Digne, Gomes, Busquets, Denis, Messi, Alcacer, Arda- skład kosmiczny, a przecież to siedmiu zmienników! To robi największe wrażenie

0

Nie zwróciłem uwagi, były już przedstawiane 3 stroje Barcy? Jak tak to poda ktoś link? Z góry dziękuje :)

1

Nie ma co dyskutować, Borussia robi genialne transfery, szkoda tylko że przez niższy budżet nie potrafią zatrzymać w zespole największych gwiazd, bardzo szanuję ten zespół.
A tak z innej beczki to Weigl za kilka lat byłby fajną opcją na pozycje Busiego (razem z Samperem)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?