Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale jak grał... nie oszukujmy się Rafinha nie jest nie wiadomo jak dobry, ale jeśli ma się rozwijać to powinien to robić na swojej pozycji- w środku pola
0
Tak się zastanawiałem czy ten transfer nie oznacza że Arda się dogadał z jakimś klubem, co prawda od przybytku głowa nie boli, ale kolejny pomocnik to już naprawdę trochę za dużo + duża blokada Rafinhy ;/
14
Wchodzę na stronę, patrze... "COOOO?!?! Jak kiedy?! CO?!" Kocham ten zarząd XD Nikt się chyba tego nie spodziewał :D, szczególnie po tym jak mówione było że będą wzmocnienia tylko w ataku, jestem w szoku :D
1
Według mnie będzie na początku duża nie chęć do niego, ale z czasem pewnie będzie coraz lepiej traktowany przez kibiców którzy na pewno zdadzą sobie sprawę że sportowo to dobry transfer ;)
0
O której jest ten mecz?
0
Polecicie jakiś fajny film akcji, coś typu Szybcy i Wściekli? Wiecie, dobrzy aktorzy, piękne kobiety, jeszcze piękniejsze samochody, efekty specjalne itd :D nie jestem jakiś wielkim koneserem kina.
15
Gra nogami ważna, jednak to zależy od drużyny ;). Dla mnie mimo wszystko ważniejsze jest "wymiatanie na linii" niczym Gigi Buffon :D
0
A czy to już nikt nie może mieć swojego zdania? Dla mnie Messi jest lepszy od Ronaldo jednak jest wiele rzeczy w których CR7 jest lepszy od Leo (w mojej opinii). Teraz Vusapion by zaczął z tobą bezsensowną wymianę argumentów kto jest lepszy która nie prowadzi do niczego.
I proszę... przestańcie gadać o "obiektywizmie" w sytuacjach gdy mowa jest o tym który piłkarz jest lepszy ponieważ nikt nigdy nie udowodni który z nich był lepszy więc żadna ocena nie jest obiektywna.
Jeśli to co napisałeś jest ironią to przepraszam, ale to zdanie kieruje do tych co lubią się wykłócać w tego typu wiadomościach.
1
Finał z Realem to taka podwójna stawka- z jednej strony podwójne szczęście gdy wygrywamy, a z drugiej strony podwójny smutek przy ewentualnej przegranej, mimo wszystko wole chyba grać z Realem w półfinale ;), wszyscy dobrze wiedza ile Real ma szczęścia, w finale mogą grać słabo, dostać karnego lub bóg wie co i może być po meczu
20
Ja nie wiem czy psychicznie wytrzymałbym finał LM z Realem
0
Ciekawa jestem jak to będzie wyglądało :D
4
Piłka Nożna z Neymarem i oczywiście wszystkie dyscypliny w których powalczą Polacy. Osobiście z IO mam tak że lubię na nich oglądać dyscypliny których normalnie nie oglądam, takie jak kajakarstwo czy strzelectwo :D nie wiem czemu, ale po prostu przykuwają moją uwagą i zawsze na igrzyskach panuje taka fajna atmosfera dzięki której przyjemnie ogląda się wszystkie dyscypliny :)
1
Tak sobie myślę teraz czemu nie ustawiłem Pigue... z drugiej strony nie wyobrażam sobie mojej "11" bez Busiego, Xaviego, Pirlo i Iniesty więc zostaje przy tym.
0
Duda w Hercie?! Dla mnie świetna wiadomość :D jestem wielkim fanem Herty i widzieć w niej Dude (byłego zawodnika Legi) będzie dużą przyjemnością ;)
1
Panowie (i panie)- wasza jedenastka wszech czasów? :D Ale bez takich Pele czy innych Puskasów ponieważ chciałbym zobaczyć jedenastki opierane na zawodnikach których naprawdę mogliście oglądać (chyba że mieliście przyjemność oglądać zawodników o których ja słyszałem tylko z opowieści takich jak Pele)- moja jedenastka:
Buffon- Marcelo- Puyol- Busquets- Alves- Iniesta- Pirlo- Xavi- Ronaldinho- Ronaldo- Messi (Busi na ŚO ponieważ nie mam stopera który utkwił mi w pamięci a pominięcie Sergio nie wchodzi w grę :D)
4
Nie wiem czemu wszyscy tak bardzo chcą Vieto u nas, co prawda młody zawodnik który rozegrał dobry sezon w Vilarealu, ale po przejściu do Atletico nie pokazywał nic, rozumiem że jest młody i się rozwija ale czy potrzebujemy akurat jego? Też pytanie czy to musi być "9"? Mamy Munira, on też musi grać żeby się rozwijać, powiem szczerze że dużo bardziej wolałbym Boufala o którym już niektórzy wspominali.
0
Mam pytanie do osób chociaż delikatnie wtajemniczonych w tych sprawach, mianowicie dziewczyna mojego brata pojechał kilka dni temu na wycieczkę do Barcelony, na dzisiejsze przedpołudnie wypadało jej zwiedzanie Camp Nou, czy to znaczy że mogła być na prezentacji Umtitiego bez żadnych dopłat (bo z tego co kiedyś wyczytałem, wejścia na przywitanie zawodników nie są dodatkowo cenione)? Jeśli tak ją znienawidzę że nie załatwiła mi tej wycieczki :D
0
A no tak, spora pomyłka, dzięki za przypomnienie ;)
3
Ciekaw jestem waszej opinii na temat "nowego" Bayernu Carlo.
Moim zdaniem Bayern sprowadził najlepszego trenera jakiego mógł dla nich.
Ancelotti uwielbia grać szybkimi, dobrymi technicznie skrzydłowymi których Bayern posiada (Costa, Coman, Robben, Ribery), oraz silnym, dobrze grającym głową napastnikiem (Bayern ma jednego z najlepszych- Lewego), dodając do tego solidny środek pola z Vidalem, Alonso, Thiago i teraz z młodym świetnie rokującym Renato Sanchesem siła ofensywna Bayernu wygląda świetnie.
Defensywa patrząc na nazwiska wygląda GENIALNIE jednak w klubie grającym tak ofensywnie żadna obrona nie będzie tak dobra jak chociażby obrona Atletico.
W Realu Carlo bardzo dobrze wykorzystywał Di Marie i Bale na skrzydłach którzy rozrywali obronę przeciwnika, w środku świetnie piłki rozdawał Modrić, a na końcu dysponował świetnym wykończeniem od CR7 i Benzemy. Ten Bayern może być najmocniejszy od kilku lat, Carlo posiada zawodników których na pewno potrafi świetnie wykorzystać, co prawda Liga może i nie będzie tak jedno strona, ale Bayern według mnie przed startem LM będzie obok Barcelony głównym kandydatem do wygrania tego trofeum.
1
Powiem tak, osobiście uważam Nawałkę za trenera dobrego, jednak nie tak genialnego jak wielu go przedstawia, to nie jest trener który dokonał cudów- to trener który po prostu potrafił wykorzystać potencjał piłkarzy którzy grali w tej kadrze. Niby zgadzam się z argumentem że brakowała środka pola (strasznie mnie irytowała ta dziura między obroną a atakiem) ale z drugiej strony Nawałka nie miał kogo dać w miejsce Mączyńskiego, Zieliński dostał szansę z Holandią i z Ukrainą i zagrał fatalnie więc nie dziwie się że go nie wpuszczał. A co do skradania czasu... nie można grać na czas przez 90 minut...
2
O szczęściu Ronaldo już nie ma co gadać XD
36
Zespół który nie przegrał żadnego meczu na Euro, odpadł z zespołem który jeszcze nie wygrał... Niestety, dziękujemy Polacy- dla nas jesteście zwycięzcami :D
1
Według mnie jest to słuszna decyzja, jednak mimo wszystko zbyt pochopna, mam wrażenie że Messi najwięcej hejterów ma własnie w Argentynie, przez to że wraz z reprezentacją nie osiągnął tego co Maradona... jednak mimo wszystko takie słowa od razu po meczu... ? Pewnie miał to już przemyślane przed meczem że jeśli tak to się potoczy to odejdzie, ale jednak według mnie zbyt pochopna decyzja, za 2 lata Mundial.
0
Portugalia mimo że było 0-0 zagrała najlepszy mecz na tym Euro (w defensywie), widać że wolą grać z kontry, z Polakami jednak to oni będą musieli prowadzić grę i mam nadzieję że będzie tak jak z Austrią i Islandią- będą nieskuteczni a ich obrona będzie zostawiać kaniony które do jasnej cholery czas najwyższy aby nasi napastnicy (przed Euro największa broń) wykorzystali.
0
Barca to powoli drugiej United- wszystkich chcemy- nikogo nie kupujemy...
0
Pomocy, w ogólnie nie orientuję się w tematach pakietów telewizyjnych i pytanie, mam Cyfrowy Polsat, jak Polsat będzie transmitował mistrzostwa, chciałbym mieć dostęp do każdego meczu, czy muszę wykupić specjalny pakiet, Polsat zrobi (tak jak w przypadku Mistrzostw Świata w siatkówkę) 2 dodatkowe bezpłatne kanały, czy wszystkie mecze Euro będą transmitowane na głównym kanale Polsatu (lub na jego sportowych kanałach)?
0
Rozumiem że masz na myśli Gameiro? Według mnie Barcy są na ten moment potrzebne 3 transfery- Klasowy młody stoper (40 mln max), drugie młody stoper, perspektywiczny który może grać na boku obrony (10 mln max) no i jakiś zmienik MSN, tu nie mam typów, wszystko zależy od transferów w obronie, ponieważ w defensywie KONIECZNE są zakupy młodych zawodników, w ataku można rotować z Ardą, Denisem, Rafinhą lub Munirem.
0
Nie rozumiem za bardzo ruchów transferowych w pomocy... Mamy Inieste, Arde, Rakiticia, Rafinhe... dojdzie Denis, a jeszcze są plany z Pjaniciem. Pytanie czy klub planuję się z kimś pożegnać? W Arde podobno wierzą, Iniesta jest niepodważalny, sprzedasz Rafinhy lub Rakiticia była by jak dla mnie totalną głupotą, chyba Lucho nie planuję mięć 6 zawodników na 2 pozycjach... a jeszcze jest Roberto czy Busi
1
Co do Bartry to świetnie że wybrał akurat Borussię, tam na pewno jest wstanie pokazać pełnie swoich umiejętności.
Problem pojawia się za to w Barcy, która już pożegnała się z Bartrą i Alvesem i nie mamy nikogo za nich, a odejść ma jeszcze Adriano i Verma, więc nie wygląda to ciekawie. Jeśli chodzi o prawą obronę to osobiście preferowałbym rozwiązanie- albo Bellerin, albo wcale, jak ja widziałem plotki o Mariano itd, to ja dziękuję, mamy Vidala który nie miał nawet okazji się wykazać, a jak mamy sprowadzać PO to powinien to być naprawdę ktoś kto może zastąpić Alvesa- Bellerin.
Ze środkiem obrony jest problem większy, bo trzeba kupić być może 2 stoperów, jeden to jak dla mnie musi być klasowy stoper który może wygryźć Masche ze składu a do tego powinien być młody (Marquinhos, Laporte, Mustafi), drugi to zależy od dalszych ruchów transferowych, mam tylko nadzieje że nie zostaniemy z takimi dziurami w obronie.
10
Casillas jest chyba bardziej szanowany przez kibiców Barcy niż prze kibiców Realu.