0

Przy 0-0 karnego wykonywałby Messi.

39

Większość tutaj jest tak rozpieszczona że aż głowa mała... 3-0 do przerwy, a najgorętszym tematem jest niestrzelony karny...

4

Sprzedajmy Neymara, kupmy Ronaldo... będzie miał kto karne strzelać... ludzie tak świetna gra (Neymara szczególnie) a taki hejt na Neya za głupiego karnego na 4-0... proszę was

0

"Atetico dało z siebie wszystko"... pewnie gdyby Atletico grał w ten sposób z Real to dzienniki z Madrytu by płakały że Atletico brutalnie zagrało.
I w ogóle nie rozumiem określeń że "Atletico zasłużyło na więcej" i że czerwone kartki zrujnowały ich plan... no zaraz, jeśli nie myśli się na boisku to się przegrywa, zupełnie zasłużenie, to nie wina Barcy że Atletico samo siebie wyeliminowało z tego meczu i o jakich zasługach tu jest mowa ?

0

Za Denisa Alen ;D

0

Z tego co zauważyłem to jest cytat...

0

Właśnie nie... czasami trzeba patrzeć na więcej niż jeden mecz, było widać że Messi dzisiaj gorszy dzień.

1

Człowiek Explorer ;)

0

O.O WOW

0

Jak sądzicie, obiektywnie, kto jest w tym momencie najlepszym środkowym napastnikiem świata (bądź lepszym jeżeli uważacie kogoś innego) Lewandowski czy Suarez ? Osobiście nie potrafię z pełnym przekonaniem tego osądzić.
Według mnie Lewy to jeden z najpewniejszych zawodników świata, gdy on ma piłkę ma się pewność że zrobi z nią to co powinien, strzeli gdy ma odpowiednią pozycję, dobrze poda, nie popełnia głupich błędów, z kolei Suarez jest nieobliczalny, jego szybko można znienawidzić gdy nie trafi na pustaka, tak samo jak szybko można go pokochać gdy zrobi coś niesamowitego. Nie jest tak pewny jak Robert, ale w porównaniu do Polaka potrafi robić niesamowite akcje na porządku dziennym, gdy nikt się tego nie spodziewa.
Według mnie delikatnie lepszy jest Luis, jednak jest wiele aspektów w których Lewy go przebija i tak naprawdę trudno mi to ocenić.
Co wy sądzicie ? :)

0

Kogo chciałbyś ściągać na rezerwowego napastnika gdy mamy MSN ? XD, oczywiste że grać nie będzie dużo, jest mało zawodników którzy zbliżają się umiejętnościami do Nolito i pogodzili by się z rolą rezerwowego więc to idealny kandydat.
A poza tym w temacie nie chodzi mi o to czy jest on dobry czy nie, a o to że wszyscy mówili że jest dobry a teraz zmieniają zdanie.

0

Znowu, tym dłużej są podawane informacje dotyczące przejścia zawodnika, tym dłużej się to ciągnie, to wielu zaczyna narzekać że jednak nie, że 18 mln to za dużo, że stary itd... powtarza się to kolejny raz, tak było już z Pogbą, na początku wszyscy "tak, tak, świetny zawodnik, do nas go", a teraz "gwiazdeczka, przepłacony, słaby", teraz tak samo z Nolito, nie dawno wszyscy go chcieli, o co z tym chodzi ?

1

Na wyjeździe bramki liczą się podwójnie, więc Atletic aby awansować musi strzelić dwie bramki, nie tracąc przy tym żadnej ;)

0

Z jednej strony dwumecz nie jest rozstrzygnięty i powinniśmy wyjść pierwszym składem, z drugiej strony dwie bramki przewagi do dużo, gramy na Camp Nou, a w weekend czeka nas bój z Atletico, niesamowicie trudny i ważne więc można by było oszczędzić paru zawodników, Lucho ma trudny orzech do zgryzienia ;)

0

1. Pogba- młody, świetny, przyszłość linii pomocy
2. Coman- w Bayernie gra świetnie, chwilowo wygryzł nawet Robena ze składu, w przyszłości z Neymarem mogli by stworzyć niesamowity duet na skrzydłach
3. Dobry, młody środkowy obrońca, nie wiem konkretnie jaki, ale przyszła ostoja defensywy ;)

0

Nie no gratuluję mu :D, na pewno znaczy to dla niego więcej niż znaczyło by dla Leo,

1

Drugim Messim nie będzie i to chyba było i jest oczywiste.
Według mnie należy sobie zadać pytanie czy w przyszłość o "geniuszu" zawodnika będzie świadczy czy zawodnik będzie strzelał te 60 bramek (tak jak jest teraz) czy ze 40. Gdy Alen będzie miał odpowiedni wiek nie będzie według mnie takich zawodników jak CR7 i Leo (może Neymar który będzie zbliżał się do tych liczb), a o "geniuszu" zawodnika może świadczyć strzelenie 40 bramek w sezonie, tacy zawodnicy jak teraz Hazarad ( w formie oczywiście xd) w przyszłości mogą być uważani za najlepszych bo nie będzie tych "Bogów" piłki.
Alen może być w przyszłości najlepszy ale dużo zależy od najbliższych 2-3 lat, jak się rozwinie, w tedy będzie można go porównywać, na ten moment to jeden wielki znak zapytania.

1

Według mnie nagroda najładniejszej bramki powinna trafić w ręce Messiego, lub ewentualnie Florenziego.
Jest różnica strzelić bramkę kiwając przy tym pół drużyny w finale Pucharu Króla czy strzelając z połowy boiska w Lidze Mistrzów najlepszej drużynie świata, a strzelić bramkę w lidze Brazylijskiej strzałem który kto wie czy raz w życiu mu nie wyszedł (to samo się tycze Florenziego)
I może ktoś powiedzieć że nie liczy się w jakich okolicznościach padła bramka, w jakich rozgrywkach, liczy się styl, jednak na upartego mogę znaleźć z 5 piękniejszych bramek strzelonych totalnym fartem w lidze... nie wiem... Koreańskiej (np) więc nie sądzę by nagroda była przydzielona słusznie, lecz bramka ładna, trzeba przyznać.
To tylko moje zdanie :D

0

Jak dla mnie Atletico to idealne miejsce dla niego, drużyna walczaków takich jak on i umiejętności podobne. Nie sądzę by City było dobrą drogą, jedna z najlepszych drużyn świata, konkurencja niesamowita, wiemy jak to jest w takich klubach, zagrasz słabo 1 sezon- wypadasz i w takim City mogło by to niestety tak wyglądać tym bardziej że mimo że Krychowiak to świetny zawodnik to nie wiem czy takie City to nie za wysokie progi ;)

6

Jakie zaloty XD

4

Nie wiem kto głosuje w tej gali... śmiech na sali :D
1. 11 roku (*)
-Neuer i Silva- ponieważ są... Neuerem i Silvą
-Pogba- bo chcą za niego dużo hajsu
-Ramos, Marcelo, Modrić- bo grają w Realu
-Iniesta, Alves- są graczami najlepszej drużny świata (brawo FIFA)
-Messi, Ronaldo i Neymar- bo są 3 najlepszymi piłkarzami świata, niesamowita siła dedukcji, brawo FIFA x2
2. Ronaldo z 27 procentami i Neymar z 7%... jak dobrze że w afganistanie oglądali ich mecze i oddali obiektywne głosy :3
3. Drugie miejsce Guardioli który zmiażdżył procentami Sampaoliego który wygrał z Chile CA ;)

Brakowało tylko żeby Messi nie wygrał złotej piłki...

0

Najbardziej nie obiektywna gala złotej piłki w historii jak dla mnie....

1

Również go nie lubię, nie szanuję, lubię się z niego pośmiać... ale jeśli każdy pisze cały czas to samo, cały czas o nim to już jest "trochę" nudne i o ile trochę rozumiem beke z Ronaldo to śmianie się z Bale bo strzelił hat tricka jest żałosne.

0

To się śmiej, ale śmiej się w domu, wśród kolegów których to śmieszy a nie tu jak widać że już większość ma dosyć...

2

Ja rozumiem się pośmiać, sam lubię, gdy Real przegrywa, gdy można sobie porobić żarty... ale śmiać się bo Real wygrał i dlatego że Bale strzelił Hat- tricka to już jest żałosne.

0

Może nie zgadzam się do końca z tym "starał się itd" ale nie ważne, ludzie tu śmieją się nie ważne czy real wygrywa czy przegrywa... żałosne

16

Ile jeszcze będziecie się śmiali z Ronaldo ? Że nie cieszy się z goli ? (ile można...), ironiczne "Bale> Messi" bo Bale ma świetną formę ?
Rozumiem się pośmiać po jakieś porażce czy coś, ale śmiać się co tydzień bo Ronaldo to, tamto... śmiać się bo Bale strzelił hat-tricka... serio ?
Śmiejecie się z strony Realu, ale tam poza kilkoma użytkownikami którzy rzeczywiście nie grzeszą inteligencją jest jakiś poziom, np: słusznie potępili zachowanie Espanyolu, przyznają wyższość MNS nad BBC i nawet gdy ktoś napisze jakąś głupotę zaraz przeważnie jest potępiany przez resztę... a tu ? Całe czas śmiech z Realu, nie ważne czy wygrywają czy przegrywają...

0

Ludzie o co ta spina z Bale ? Jest w świetnej formie obecnie, brawo dla niego. Naprawdę nie można nic docenić tylko się śmiać że "Bale>>>Messi" ?

0

Przecież jest napisane że Bale 14 played, Messi 13 played.

0

Chodzi mi o to jak wybierana będzie 11 roku na poniedziałkowej gali. Czy np. Ronaldo mimo że jest LS może być ustawiony w trójce najlepszych napastników mimo że będzie (mam nadzieje) w niej Neymar który również jest LS.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?