Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tutaj masz potencjalne ov zawodników, nie wiem co do treningów, ale co do karier w Fifie może się przydać ;)
http://sofifa.com/players/?tp=all
1
Dla wszystkich piszących tu o Lidze Mistrzów przypominam, od tego jest La Rambla :)
3
Jaki mecz na dziś polecacie ? :) Ja myślę nad meczem Wolfsburg- Unitet
9
Haha najlepsze jak teraz wszyscy nagle piszę że należy wierzyć do końca mimo że 90% osób skreślała ich podczas meczu :D
1
Jakoś się udało ;), Brawo przede wszystkim dla Munira i Roberto, w tym momencie są niezbędni i dobra dyspozycja zdecydowanie cieszy.
6
Najlepiej- 5 obrońców i 2 defensywnych pomocników przy wyniku 1-0 i 20 min do końca :D- Lubię to
1
A Bayern się bawi, 5-0 hat-trick Lewego
0
Redakcjo, mam propozycję aby w komentarzach był coś takiego jak przed aktualizacją, mianowicie chodzi o pasek sortowania (w którym znajdują się najlepsze komentarze, najnowsze i odświeżanie) który (nie wiem jak to nazwać) przesuwał się razem ze stroną w dół dzięki czemu nie trzeba było wracać do początku komentarzy aby je odświeżyć. Pozdrawiam i świetna ta la rambla :)
0
Aha
0
Ok, dzięki, musiałem nie zauważyć ;)
0
Douglas już zdrowy ? Ominął mnie artykuł czy jak ?
8
HAHA "Kameni, Weligton i sędzia zabierają lidera"- tytuł na rm nad artykułem XD, leże.
2
Chelsea nadal w formie ;v
0
Podobno ?
0
Oby to nie było nic poważnego :c
0
Czy tylko mi się dzisiaj Neymar z Masche myli ? :D
2
Co jak co ale Neymar dzisiaj bardzo ładny mecz, aż się dziwie że w tak słabym meczu drużyny, można naprawdę zasłużenie pochwalić jakiegoś zawodnika ale Neymar dzisiaj zdecydowanie na plus.
0
Brawa dla Celty (jednak te prowokacje pod koniec mogli by sobie odpuścić).
0
Powinniśmy nauczyć się pisać na stronie "moim zdaniem", bo tak nikt nie miał prawa by ci czegoś wypominać, a tak piszesz tak jakby w naszym imieniu jakby się wszyscy z tobą zgadzali ;)
0
Co do obrony, Mathieu gra na boku ponieważ nie ma dziś Alby, a poza tym w obronie konkurencja jest ogromna. W pomocy nie ma rywalizacji ze względu na zakaz i kontuzje, przyjdzie Arda i Rafinha, a co do ataku- konkurencji dla MSN nie było, nie ma i nie będzie, na pewno do ataku nie sprowadzimy napastnika który będzie rywalizował o miejsce w pierwszym składzie, to jest najlepszy atak świata i motywacją dla nich powinno być właśnie to że są najlepsi.
5
Haha, najlepiej zgonić na Roberto bo taka moda, bo kogo obchodzi że Suarez chyba żadnej piłki nie utrzymał, Messi nie zagrał chyba ani jednego celnego podania na dłużej niż 10 metrów, a Alves z Pigue są winowajcami bramek, Roberto jest gównem to wszystko jego wina... jak dla mnie Roberto z Busim i Neymarem najlepsi w pierwszej połowie :)
0
Spokojnie panowie, na boisku jest Messi, ja wieże.
2
Bartra MOTM dzisiaj, aspiruj do pierwszego składu ;)
0
Dzisiaj to mamy nawet rozwinięcie naszego ataku, dzisiaj to MMSN :D
0
Ter Stegen nie był źle ustawiony, jego błędem było złe obliczenie toru lotu piłki, a w sumie to nie ma za bardzo co go obwiniać, strzał był idealny, kto by się spodziewał że strzał z rogu połowy będzie leciał tak perfekcyjnie.
0
W meczu z Atletic była jego ewidentna wina.
1
Spokojnie. zespoły które przyjeżdżają na Camp Nou w taki nastawieniu jak dziś Roma (aby tylko wytrzymać z remisem) wyjeżdżają z zapasem co najmniej 3 bramek więc spokojnie- odbijemy się :)
0
Nie ma co się przejmować :). Jest punkt na najtrudniejszym wyjeździe i powinniśmy się cieszyć, zdecydowanie zabrakło szczęścia (A Rome dzisiaj zdecydowanie sprzyjało), w końcówce zawodnicy Romy w 8 w polu karnym stali więc gra była praktycznie nie możliwa. Trudno, najbardziej szkoda Rafinhy, w tym momencie chyba jedyny ofensywny zmiennik który może wnieść coś pozytywnego do naszej gry :c. VeB
3
W sumie to nie ma tu tak wielkiej winy Ter Stegena, nie był wcale tak wysoko ustawiony, zdarzył się strzał który wychodzi raz w życiu i mamy 1-1
0
A już mówiłem że o bramce sezonu w wykonaniu Benteke, a tu takie coś xd