1

A ja jestem jednak zdania że w tym momencie nie ma w Polsce drużyny która jest w stanie "namieszać w Europie", żaden Lech, Legia czy inna Termalica. W sumie nie ma co się dziwić jeśli celami najlepszych polskich klubów jest zwycięstwo w tej beznadziejnej lidze a Liga Mistrzów to marzenia.

0

Nie na temat, ale mógłby mi ktoś doradzić jakąś grę menadżerską ? Czy moglibyście polecić FIFE Manager, lub Football Manager ? Czy może lepiej kupić po prostu FIFE i w niej grać w tym trybie ?
Z góry dzięki za pomocne odpowiedzi ;)

0

To było śmieszne... rok temu

0

Alen za Roberto i Rakitić za Iniestę, ciekaw jest jak nasi Chorwaci dogadują się na boisku :)

0

Jedna interwencja ;)

3

Porażka, Bartomeu znowu będzie dobrym prezydentem póki Barca będzie wygrywać, czy ludzie nie potrafią uczyć się na błędach ? ;'(

0

Zawodowo nigdy ;). Oczywiście mogli by też się zmieniać czasami w zależności od decyzji trenera.
Jednak trzeba też pamiętać że bramkarz to pozycja inna niż wszystkie, nie powiesz mi chyba że Ter Stegen miał rytm meczowy grając czasami co kilka tygodni.

0

W sumie jak bym miał taki zawód to też bym szybciej z wakacji wracał ;D

0

Według mnie nie powinno być podziałów że jeden broni w Lidze, a drugi w Pucharze. Moim zdaniem lepszym wyjściem będzie stawianie na formę, sezon zaczyna (przykład) Ter Stegen, gra w każdym meczu, ale po słabym meczu do bramki wchodzi Bravo i będzie stał w bramce nie zaliczy słabego występu, w ten sposób będą wiedzieli że muszą w każdym meczu dawać z siebie wszystko ponieważ będą grali z nożem na karku.

3

Żonglerka 2 na 10 ;D

0

[2]
Nie może być tak aby Leo w tym ostatnim meczu dreptał przez cały mecz (np: Mascherano również grał w wielu meczach w których wkładał więcej wysiłku niż Leo i mimo tego w tym finale był wszędzie, nawet gdy był kontuzjowany), Leo zlekceważył ten mecz mimo tego że wiedział o wadze spotkania. Najlepszym się jest, a nie bywa i gdy ktoś powie że w tym meczu Leo po prostu zdarzył się słabszy mecz to niech się zastanowi co Messi robił w tym meczu aby to zmienić ? Jeżeli gram źle, widzę że mi nie idzie to staram się to naprawić w inny sposób, wybiegać spotkanie lub zmienić pozycje, cokolwiek, jednak Leo nie zrobił nic. Napisze jeszcze raz- nie mówię że Leo jest winny porażki Albicelestes ponieważ bez niego może nawet by do finału nie doszli, jednak jeśli ma się w drużynie najlepszego zawodnika świata wymaga się od niego dużo więcej w każdym meczu, a szczególnie w finale. Nie dziwię się również redaktorowi który napisał ten tekst. Wyobraźcie sobie sytuację (przykład): Polska w eliminacjach zajmuje 2 miejsce, do awansu brakuje im zwycięstwa w ostatnim meczu z Szkocją, Lewandowski w każdym meczu grał pięknie, według wielu sam zdobywa punkty Polsce która gra słabo, jednak w ostatnim meczu Polska przegrywa a Lewandowski zagrał słabo (tak jak Messi), kto był by obwiniany ? Oczywiście przez wielu Polska, jednak przez innych Lewandowski który w najważniejszym meczu zawiódł.
Gratuluję wszystkim kto to przeczytał, ale chciałem jasno wyrazić swoją opinię w tym temacie

Leo i tak jesteś D10S !!

0

[1]
Nie można pisać że porażka to wina Leo, ale nie należy też mówić że więcej nie mógł zrobić. Ktoś napisał że nikt nie jest w stanie wygrać w pojedynkę tytułu- Leo jest to wstanie zrobić co pokazuje to że został wybrany MOTM w każdym meczu Argentyny (raz nie przyjął ). Wyczyn niewyobrażalny, jednak Leo jest niesamowity i może tego dokonać, jednego meczu zabrakło aby to Leo został zapamiętany jako bohater Argentyny. I teraz trzeba odpowiedzieć czy Leo dał ciała w finale, czy po prostu nie był wstanie pociągnąć gry ? Według mnie Leo zawiódł w tym meczu (jednak nie obwiniam go za porażkę). Wielu z was na pewno brało udział w zawodach sportowych czy w innych wyczerpujących zadaniach, wielu tu pisało że Leo jest zmęczony itd. jednak według mnie nie ma to nic wspólnego ze słabą grą w finale. Gdy człowiek zdaje sobie sprawę że do osiągnięcia celu brakuje mu ostatniego wysiłku, gdy jest już strasznie zmęczony, potrafi wykrzesać z siebie energię na tą końcówkę.

1

Aaa i jeszcze to gadanie że mamy pełną kadrę i że przyjście Gersona będzie blokada dla innych młodych zawodników. Ludzie opamiętajcie się, Iniesta jest po 30, Turanowi niewiele brakuje, jeśli ktoś myśli że Rafinha będzie drugim Iniestą to ja dziękuje, Rafinha to jest i będzie dobry zmiennik, będzie lepszy, ale na pewno nie aż tak, gdyby miał 18 lat i pokazywał tą technikę- oczywiście, ale on też jest po 20, a w tym wieku trzeba prezentować poziom w którym powinien walczyć o pierwszy skład, a jego gra na ten moment nie jest w ogóle konkurencyjna, a gdy przyjdzie Arda minuty Rafy gwałtownie spadną. Haliliović ? Ok, tutaj jest duża nadzieje, Samper ? Przyjście Gersona w ogóle go nie blokuje ponieważ są to 2 różne pozycje, a w Denisie pokładam podobne nadzieje co w Rafinhy i nic poza tym, tym bardziej że przez rok swoich umiejętności zbytnio nie wzmocnił co było spowodowane nieudany transferem.
Większość się z pewnością ze mną nie zgodzi, ale wydaje mi się że wszyscy sobie wmawiają że tacy gracze jak Denis, Rafinha, czy nawet Bartra (co już jest totalnym żartem ponieważ jemu już bliżej do 30 niż do 20) będą w przyszłości nowymi Iniestą, Xavim czy Puyolem. Przyjście graczy takich jak Gerson, obecność Alena daje nadzieje na przyszłość, a jeśli okaże on się drugim Dauglasem, to co ? Trudno, gdyby kiedyś ktoś nie zainwestował i nie zaufał takim piłkarzom jak Ronaldo, Neymar, czy Hazard to nigdy byśmy o nich nie słyszeli. Nie kupując go będziemy mogli tylko kiedyś żałować "czemu nie kupiliśmy go gdy była okazja", bo kto będzie miał wyrzuty- "dobrze że go nie kupiliśmy" gdy on nie wypali ?

6

Czyli według wielu to kolejny Douglas ? Ok, to ja proponuje aby już nie kupować żadnych młodych zawodników, bo po co ? Wszyscy to niewypały, Dauglasy i inne Bojany. Przecież mamy Munira i Sandro którzy będą w przyszłości Messi i Neymarem (według mnie żaden z nich nie będzie nawet tak dobry jak Pedro tylko ludzie sobie próbują wmówić że to wielka przyszłość, ale obym się mylił)

1

Mam pytanie, czy Vidal i Arda (jeśli zostanie ściągnięty) będą mogli brać udział w przedsezonowych meczach towarzyskich ?

0

Konoplyanka ? Świetny ruch Atletico, jeśli uda im się go kupić będą mieli świetnego zastępce Ardy.

8

Proponuje redakcji aby jutro (jeśli znowu będzie Pogba na okładkach) w tytule przeglądu było "Poranny przegląd Pogby", trzeba do tej sprawy podejść humorystycznie ;)

2

Straszne się ogląda te mecze Copa America. Jak widzę zawodników nieustanie kąpiących naszych craków (Leo, Neya) to aż się we mnie gotuje. Ten turniej jest pokazem sędziowania w obecnej piłce. Piłkarze Kolumbii powinni grać w 10 jeszcze w pierwszej połowie. Taktyka obrońców jest prosta- Nie możemy zatrzymać przepisowo, sprzedajemy kopniaki, popychamy tylko w taki sposób żeby sędzia nie dał kartki. Ok, można to robić, faul to część gry, jednak gdy te "drobne" przewinienia zdarzają się 5-10 razy na meczu a zawodnik jest maks ukarany żółtą kartką ? W takich momentach nie dziwie się symulantom którzy widząc że sędzia za ewidentne faule nie upomina zawodnika próbuje dodać coś od siebie aby sędzia wreszcie coś zauważył. Dawno (lub nawet w ogóle) nie widziałem tak zdesperowanego Leo który z każdym przyspieszeniem był równany z ziemią przez defensorów Kolumbii.

7

Ja się tak tylko zastanawiam- Skąd te media wiedzą ze CR7 dzwonił do Ramosa i o czym gadał. Jeśli ktoś naprawdę bierze te wszystkie plotki z gazet na serio to radzę nie czytać gazet ;)

0

Nie zapomnijcie powiedzieć że jest "przereklamowany i nie wart tych pieniędzy"...
(Tak, pod tym komentarzem żeby były Polecenia)

7

Śmieszne robi się już gadanie o "przereklamowanym" Pogbie.
Gdy głośno było o transferze Reusa do Barcy wszyscy go chcieli, z czasem zdania się zmieniły i Reus stał się "szklany i przereklamowany". Teraz ta sama sytuacja jest z Pogbą, głośno jest o jego transferze i im dłużej spekulacje się przeciągają tym bardziej Pogba staje się "słabszy i przereklamowany". Już nawet nie będę komentował tego że jest to fenomenalny pomocnik który jeśli przeszedłby do Barcy był bym bardzo zadowolony.

Wniosek: Jeśli o zawodniku jest głośno i wiele klubów go chce- staje się słaby i przereklamowany...

Już mi się nie chce czytać tych komentarzy że Pogba "nie jest wart tych pieniędzy", "jest przereklamowaną gwiazdką" itd, tylko dla tego że jest pożądany na rynku transferowym, młody i drogi...

... i świetny na swojej pozycji

0

Ja chcę taką czapkę ! :D

0

O nie xd hahhaha

6

Się nagadał pijany Ney :D

1

Hahhahaha Pigue Mistrz :P

0

Alves :'(

7

Neymar co robi xdd hahahhaa

0

Neymar z Alvesem tam skaczą :DD

4

Masche jakoś dziwnie zadowolony XDD

0

Mały Alaba tam był !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?