Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam pytanie do 11 roku FIFA, kogoś kto jest wtajemniczony, czy 11 jest ustawiana dokładnymi pozycjami (LN, ŚN, PN itd) czy tylko formacją (pomocnik, napastnik itd), ponieważ zastanawiam się jak by to miało wyglądać w ataku, czy gdyby było ustawione dokładnie czy Ronaldo był by ustawiony na środku ataku ? Czy by musieli wybierać między Neyem a CR na LN i wtedy najprawdopodobniej Suarez był by w tym ŚN ?
3
Real ma naprawdę świetnie trio, drugie na świecie według mnie, każdy z nich ma niesamowite umiejętności jak widać po bramkach
Ronaldo- 14
Benzema- 13
Bale-12
Umiejętności techniczne ogromne, tylko problem ze współpracą, każdy z nich chce strzelać bramki, każdy chce być tym najlepszym (może poza Benzemą) i tu jest ich największy mankament, bo przy tej pomocy mogli by naprawdę grać dużo, dużo lepiej. Nam wystarczy się cieszyć że nie ma pomiędzy nimi tej chemii co u nas ;)
0
Ogólnie wszystko było by w porządku z tą wypowiedzią i ją osobiście popieram... jednak mimo wszystko, mówienie o mediach "śmiecie" jest nie odpowiednie, można wyrażać swoje zdanie nie obrażając nikogo.
0
Spokojnie :D, ile można strzelać ? Spadki formy się zdarzają.
0
Zauważyliście że Neymar w przerwie wymienił się koszulką z zawodnikiem Granady ? Czy mi się wydawało ?
Jeśli tak to chyba zmiana się szykuje.
0
Jeśli wygra cokolwiek to raczej na pewno nie w tym sezonie ;)
PS: Radze z takimi tematami na La Ramble, tam można podyskutować ;)
1
Kozą ;V
1
Sądzę że chodzi o mankament dzisiejszego meczu, a tutaj należy się zgodzić bo dzisiaj Neymar gra słabo (oczywiście nic to nie oznacza, po prostu gorszy mecz), nie może się wstrzelić, za dużo holuje piłkę.
0
Dzięki wielki :)
0
Może mi ktoś powiedzieć o której godzinie zaczyna się rozdanie złotej piłki w poniedziałek (dobrze mówię ? w Poniedziałek ?) i czy będzie ona transmitowana na Eurosporcie ?
0
Właśnie, to samo napisałem komentarz wyżej.
2
Dobrze, osobiście nie mam nic przeciwko do zawieszenia Masche czy tam Suareza na 1 mecz, takie teksty z ich strony nie mają prawa być tolerowane i się z tym zdecydowanie zgadzam... ale jednocześnie bramkarz Espanyolu powinien dostać kare z 10 meczów... przecież mógł Messiemu coś zrobić, to już jest przemoc fizyczna, takie coś nie może przejść obok tego wszystkiego, są nagrania.
Meczowa kara dla Suareza/Masche= 10 meczowa kara dla bramkarza Espanyolu według mnie. Już nawet nie będę komentował innych zachowań ich piłkarzy.
1
Ale bawią mnie wypowiedzi w których gracze Espanyolu mówią o prowokacjach (lub jeden z komentatorów wczoraj) gdy Neymar (lub inny piłkarz) objeżdża przeciwnika w widowiskowy sposób (przerzucając piłkę nad rywalem lub zakładając siatkę)... przecież to jest komedia... do tego już doszło że niesamowite umiejętności są uznawane są za prowokacje i szczerze w ogóle nie przeszkadza mi aby piłkarze Espanyolu też na prowokowali w ten sposób (a nie kopią po nogach)... tylko właśnie... "trochę" brakuję im tych umiejętności i nadrabiają to kopiąc itd... K O M E D I A
9
Według mnie ta wypowiedź podlega pod zastraszanie, "Gdybyśmy chcieli, zawodnicy Barçy skończyliby mecz na noszach."- czyli co? W drugim meczu nie mają nic do stracenia więc dla lepszego humoru połamią nam kości i wyjdziemy na noszach? To jest wypowiedź zawodnika klubu z ligi BBVA? Takie rzeczy słyszy się w 4 ligach polskich a nie w tak klasowych rozgrywkach... nie wiem skąd urwali się "piłkarze" Espanyolu ale podejrzewam zoo.
3
I to jest wypowiedź na poziomie, "zawodnicy" Espanyolu mogli by się uczyć.
0
Haha XDDD
Wygrałeś :P
0
co ?
1
O.O
0
Benitez: "Czerwona kartka Kovacica była założeniem taktycznym, wszystko było przemyślane"
EDIT:
Może jednak nie XDDD
32
flashscore.pl
"Cristiano Ronaldo (Real Madryt) rzucił się na ziemię bez jakiegokolwiek kontaktu z przeciwnikiem."
Pewne rzeczy się nie zmieniają :D
0
Kibice Valencii dziękuje Benitezowi... wydaje mi się że kibice Barcy powinni zrobić to samo w GD na Camp Nou ;V
0
Zdjęcie z okładki MD pokazuje jak wyglądał ten mecz... tego typu akcje widzimy a piłce ręcznej a nie w piłce nożnej, brak żadnej reakcji od sędziów...
Nie będę tłumaczył tutaj piłkarzy ponieważ gdyby wykorzystali swoje sytuacje wygrali by ten mecz i tak naprawdę wynik jest uczciwy, jednak tego typu faule nie powinny mieć miejsca, działa to później na psychikę piłkarza który boi się wejść w drybling martwiąc się o swoje zdrowie.
Kompletnie nie rozumiem sytuacji z Neymarem z (nie pamiętam dobrze) 30 min (?) w której Ney trzymając piłkę został po prostu zaatakowany przez zawodnika Espanyolu i popchnięty za boisko po gwizdku, nie wiem czemu w tej sytuacji sędzia nie pokazał czerwonej kartki.
1
Bo...bo... Uefalona !!!
2
Benzema> Suarez
Bale> Neymar
Benitez > Enrique
Ronaldo>Messi
Real>>>>Barca
Niestety...
;)
1
O nie, Benzema i Bale z hat-trickiem, a Ronaldo nie ? Ktoś może być poirytowany ;D
3
Najlepsze jest to że Rayo grając w 9 od 30 min ma więcej posiadania piłki od Realu 51%-49%
0
Ja tam się ciesze :D, znowu będą gadać o powstaniu Realu i nie zwolnią Beniteza ;)
0
Abramowicz to może niech może wykupiAtletico, wykupił połowę składu, a chcą jeszcze Griezmana, teraz jeszcze Simeone... po co tyle zachodu...
0
Dopiero co wróciłem. Może ktoś napisać co się działo w pierwszej połowie ? Z góry dziękuje ;)
11
Jeżeli nikt nie odpisał, to znaczy że nikt tego nie ma więc nie rób spamu.