0

Jak dobrze że wszyscy w Barcy liczą się z jego zdaniem... ;)

5

Leo już usiedzieć nie może :D
"Dajecie już tą nagrodę"

8

Paczymy a tu Benitez :P

1

Film z dedykacją dla Realu :D

3

Nagrodę bramkarza zdobędzie Navas za to że dostałe 4 bramki od Barcy.

0

Ah te prorocze myśli :D, ciekawe jak się z tym teraz czują ;)

1

Polecam wszystkim poczytać komentarze na polepszenie humoru ;)
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=45705
I pomyśleć że ta "gwiazdka z YouTuba" właśnie strąca ich największą gwiazdą z piedestału ;)

0

jednak Iniesta obecnie ma tą formę i prezentuje poziom bardziej niż odpowiedni więc musisz przyznać że się myliłeś ;)

0

Akurat co do Sergio Roberto to chyba nikt się nie spodziewał że może grac tak jak teraz, łącznie z nim, ale miło nas wszystkich zaskoczył. Ja sam byłem wielkim przeciwnikiem Roberto, jednak teraz oddaje honor.

0

Komentarz usunięty

47

Gra Iniesty w tym momencie to maestria, gdzie są ci co mówili że Iniesta jest za stary żeby prezentować odpowiedni poziom ?

0

#Pray4Madrid
Przepraszamy !

1

Mam nadzieje że Lucho nie wprowadzi od razu Messiego, gramy pięknie, nie ma sensu nic zmieniać i dodatkowo ryzykując kontuzją Leo

2

1-0 dal Argentyny, gol Laveziego, dominacja Argentyny.

1

Boże... oglądałem na TVP info fragment gdy na meczu FRA-NIE było słychać wybuchy... straszne, dawno nie czułem takiego strachu... co się dzieje...

13

I znowu się odzywają "że przyjmowanie imigrantów to nic złego, nie każdy imigrant to terrorystą, nie można wszystkich wrzucać do jednego worka". Hmm, przykład, czy gdybyś miał kupić worek ziemniaków od firmy którą co chwile posądza się o zatruwanie części swych plonów, kupił byś go ? Czy mówił byś "przecież nie wszystkie są otrute, kupie je i zjem", tak wiem absurdalny przykład wymyślony na szybko, ale należy pomyśleć o tej całej sytuacji w trochę inny sposób.

0

Chyba już wszystko w porządku.

0

A ja nic nie wiem ? Aż wstyd, dziękuje za odpowiedź.

0

Ym, powie ktoś o co chodzi bo nie jestem w temacie, dopiero teraz jestem w internet wszedłem.

47

"Ja mam za sobą prawdopodobnie najlepszy sezon na poziomie indywidualnym w mojej karierze, co jest dobre, byłem też najlepszym strzelcem w Europie…"- zastanawiające, jeżeli w najlepszym swoim sezonie nie potrafi pociągnąć drużyny chociażby do jakiegoś finału, w końcu to "najlepszy piłkarz świata".

0

Nie ma co się łudzić, Ronaldo będzie 2 w walce o złotą piłkę. Prawda- statystyki porównywalne mają Neymar (i on według mnie powinien być 2), Suarez i Lewy, jednak brakuje im czegoś bardzo istotnego- nazwiska Ronaldo.
Ronaldo i Messi w dwójce będą przez najbliższe 2 lata (?) o ile będą grali co najmniej tak jak teraz Ronaldo (czyli mogą grać słabo, ale gdzieś strzelą hat-tricka, gdzieś strzelą za pola itd). FIFA ma z tego ogromne zyski a nie od dziś wiadomo że tam tylko kasa się liczy, a przecież hasło "wielka dwójka" brzmi świetnie, po co to niszczyć, ludzie lecą na pojedynek tych dwóch zawodników. Przykre jednak obawiam się że tak może być.

7

To może niech on się nauczy że gdy przy każdej okazji jest objeżdżany przez Neymara czy Iniestę, to nie znaczy że ma ich ścinać równo z trawą. Chyba nigdy nie zagrał tak dobrego meczu żeby jedynym sposobem żeby go powstrzymać był faul i nie wie co dzieje się w głowie zawodnika gdy jest faulowany przy każdym kontakcie z piłką...

0

Wygrałeś :D

2

Wyraźnie widać jak Neymar bierze przykład z Messiego, ostatnio bardzo zbliżył się stylem gry do Leo i dobrze, Neymar powoli zaczyna zbliżać się do "wielkiej dwójki" a patrząc na formę jednego z nich, już jest 2 ;)

0

To jest miazga, mieć takich dwóch kocurów po bokach schodzących do środka (Messi, Neymar) i takiego snajpera (Suarez) mamy chyba najlepszy atak w historii piłki.

0

Sergi Roberto... ? Ludzie błagam...

6

Wenger: "Kto to k%$# jest Lewandowski ?" :D

1

To teraz czekam na pochwały dla Ivany od tych którzy 30 min temu mówili że nie nadaję się na Barce, itd... "Zawsze w niego wierzyłem" te sprawy ;)

34

Neymar na pewno czuł się zaszczycony tym że Lucho porównał go do Munira i Sandro xd

0

Tak, w prezencie chciał dać piłkę publiczności w ostatniej akcji meczu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?