Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Hiszpania od kilku lat ma chyba najlepszy skład na świecie (jeden z najlepszych na pewno) i to że nie ma Isco czy Saula nic nie zmienia, trzon pozostaje taki sam, u nich wybór czy pojedzie Isco czy Bruno to jak u nas czy pojedzie Mączyński czy Kapustka, więc nie wiem skąd biorą się te komentarze. Problemem Hiszpanów nie jest ich skład, ale styl gry w ogólnie nie ulepszany od czasów Euro, Del Bosque zatrzymał się na Guardioli i tak jak upadł styl Guardioli, tak upadła reprezentacja, w Barcy wszystko jest ulepszane, cały czas mamy tiki- take ale z wieloma nowościami, tam nie ma nic nowego i to jest ich problem, jak dla mnie Hiszpania nie ma większych szans na nawet finał, 2 miejsce w grupie za Chorwatami z którymi albo przegrają albo zremisują ale zajmą drugie miejsce z powodu słabej skuteczności (zwyciężają głównie 1-0, 2-1, 2-0) a jeszcze Turcja może namieszać, dalej może być różnie ale jak trafią na Belgię co jest prawdopodobne, to Euro się może dla nich skończyć bardzo szybko.
3
Euro tuż, tuż, balonik jeszcze do maksimum nie napompowany, więc takie tematy:
1. Kto za Rybusa, brak Maćka to wielka strata, tym bardziej że Wawrzyniakowi również coś dolega a wszyscy wiemy jak to z nim jest...
2. Typowania grupowe, jak to widzicie, minimalne zwycięstwo z Irlandią, porażka z Niemcami i mecz o 2 miejsce z Ukrainą zakończony zwycięstwem? Ja tak to widzę, jednak bez Rybusa szczególnie z Ukrainą może być problem bo Yarmolenko jest w niezłym gazie. Patrząc przyszłościowo 2 miejsce w grupie to idealny scenariusz, po wyjściu powinniśmy trafić na Szwajcarię bądź Rumunie, czyli zespoły zdecydowanie w naszym zasięgu, więc ja liczę że dojdziemy do tego ćwierćfinału. Tak wiem że zaraz ktoś powie "najpierw z grupy wyjdźmy" itd, ale naprawdę mamy kadrę która powinna walczyć o wysokie miejsca.
0
Wiadomo kiedy zobaczymy jak będą wyglądały rezerwowe stroje?
0
Tylko że Real w tamtym sezonie był po prostu najlepszy, Ligi nie wygrali, ale grali najlepiej, zasłużyli na to zwycięstwo, a w tym Real dostał gola ze spalonego i się zamurował.
4
Od kilkunastu lat LM trafi w ręce zespołu który albo po prostu grał najlepiej, albo swoją drogą do finału po prostu zasłużył na zwycięstwo (taki zespołem było dzisiaj Atletico), a teraz? Real po sezonie kompromitacji z 4-0 z Barcą, tym komicznym Pucharem Króla, szczęśliwych losowaniach, zamurowaniu bramki w finale zdobywa ten Pucha za darmo... to jest niemożliwe...
2
Gratulowałem 2 lata temu, zasłużone zwycięstwo... Ale teraz?! Real dostaje finał w prezencie i mało tego, puchar też... gol ze spalonego, zwycięstwo po karnych, gratuluje Atletico, bo mimo że nienawidzę jak grają z Barca i ciągle faulują... ale zasługują na największy szacunek... stracili gola po spalonym, mimo wszystko walczyli... i znowu przegrywają w okropnych okolicznościach i znowu z Realem... grali dzisiaj przeciwko całemu światu można powiedzieć, Real się zamurował... to przykre. Teraz wszędzie będzie Real, Ronaldo- kompletnie nie zasłużenie.
0
Pytanie, czy przy bramce Ramosa nie było przypadkiem spalonego, nie wiem, nie było odpowiednik powtórek, ale tak mi się wydawało, był czy nie ?
0
Real świetnie przenosi ciężar ciała :3
0
Uważasz że Zidane tak niesamowicie odmienił Real? Co prawda postawił drużynę na nogi po tym fatalnym okresie Beniteza ale Real w tym momencie nie gra nawet w połowie tak dobrze jak Real za Carlo. Dostał się do finału dzięki łatwym losowaniom (VFL i City które było zdecydowanie najsłabsze z całej 4) a i tak męczył się nie miłosiernie z VFL po 2-0 i z City gdzie awans dała im 1 bramka w całym dwumeczu. Jednak Real to jest Real- zawsze groźny, mimo wszystko.
2
Iniesta MOTM !!! Maestro !!! Człowiek finał :D Niesamowite,
0
Co wy na Masche wszyscy? Zrobił źle, ale gdyby nie to padła by bramka, a głównym winowajcą tej bramki jest Pigue który zaliczył tzw. "czysty przelot"
0
Mi się wydaje czy komentatorzy inny mecz oglądają... Gdzie tu jest zdyscyplinowana obrona? Espanyol ma 4 żółte kartki, desperacka obrona- tak to skomentuje.
Messiemu i Neymarowi dryblingi nie wychodzą? Tak ich objeżdżają że piłkarze Espanyolu nie wiedzą w którą stronę biec...
0
Miał 12 (?) i gdyby nie ten dołek formy Barcy to nic by się nie zmieniło.
1
Messi trochę #ThugLIfe na początku :D
A co do Neymara to chyba mówisz o tych filmach ;)
3
cd
Podsumowując- Naprawdę gratulacje dla Realu bo mają za sobą koszmarny sezon a mimo to udało im się odbudować w najważniejszym momencie i dojść do finału LM... ale nikt nie może powiedzieć że Real był najlepszą drużyną w tym roku, duże szczęście zadecydowało o tym że Real jest tam gdzie jest, przez co nie ma co tu dużo ubolewać, boli mnie trochę że Real może wygrać LM "za darmo" (przypomnijmy sobie drogę Barcy rok temu...) ale nie mam zamiaru się tym przejmować. My mamy za sobą bardzo dobry sezon (jeśli skończy się dwoma pucharami) bo nakręcaliśmy się na drugi tryblet w ogóle nie zdając sobie sprawy jak wielki to jest wyczyn, Barca zdobywa 5 najważniejszych tytułów na 6 w ciągu 2 lat- kosmos, to Barca jest najlepsza i w tym roku- niestety my nie mieliśmy tego szczęścia i w najważniejszym momencie złapaliśmy totalny dołek formy- trudno- Piłka Nożna.
VeB !
8
Widzę że jest duża dyskusja o Realu w finale itd. Moim zdaniem nie należy odbierać Realu co jego- awansował, gratulacje, ma dużą szansę na zwycięstwo- wiadomo finał. Jednak trzeba zaznaczyć że Real dostał ten finał w prezencie, naprawdę, nie wiem czy to było ustawione czy nie, nie sądzę, ale Real naprawdę miał ogrom szczęścia. Od kilku lat LM wygrywa zespół będący najlepszym zespołem sezonu, lub ten który może w swojej Lidze nie błyszczał ale w LM pokazał że na zwycięstwo zasługuje.
2015- Barca- zdecydowanie dominowała, a do tego pokonała najmocniejsze zespoły w drodze po tytuł.
2014- Real- grał naprawdę dobrze w tamtym roku, rozgromił Bayern, był wtedy najlepszy.
2013- Bayern- Zdecydowanie najlepszy, 7-0 z Barca... nic dodać...
2012- Chelsea- Mimo że nie grała najlepszej piłki to w drodze po tytuł pokonała i ostatecznie skończyła erę wielkiej Barcy Pepa, a w finale pokonała Bayern na ich stadionie.
2011- Barca- po świetnym sezonie- Real pokonany w półfinale, potem United.
Itd...
a 2016 ? Real może wygrać tą LM grając najgorszy swój futbol od kilku lat, mając za sobą fatalny sezon... 4-0 z Barca na SB, upokorzenie w PK, Benitez, fatalna gra w Lidze, męczarnie z Wolfsburgiem... Real gra bardzo źle w tym sezonie, dopiero w kwietniu Real zaczął grać swoją piłkę, chodź i to nie jest nie wiadomo jak silny Real, to po prostu Real grający na swoim- wysokim poziomie, nic poza tym i teraz może wygrać tą LM (wiadomo jak to jest w finałach)... pokonując Rome, VFL i City... nawet Leicester mając taką drabinkę grało by w finale, to o czymś świadczy.
cdn...
14
F2Freestylers i piłkarze Barcy ;)
0
Dojście do finału LM przez Utd jest bardzo prawdopodobne ? Najpierw trzeba się do niej zaklasyfikować.
0
To się obudzi.
0
Heh :D
1
Brawo Alba! Honorowe zachowanie, nie ma co zganiać na sędziego, Atletico było po prostu lepsze. VeB !
0
Brawo Atletico, VEB !
1
W pi**u i wylądował... i cały misterny plan też w pi**u...
1
Nie wierze... tydzień... naprawdę... tydzień... i nagle w waszych oczach piłkarze stają się nikim...
"w 3 kolejki stracić taką przewagę, liga jest przegrana... w 3 mecze 1 pkt..."- kogo to obchodzi że to były mecze z Villarealem na wyjeździe (i poza tym prowadziliśmy 2-0), co to tego że graliśmy z Real... co tego że graliśmy z RSSS z którym na wyjeździe wygraliśmy w 2007 roku...
"Dostaniemy od Atletico... oby chociaż ten PK wygraliśmy"- tego już nawet nie ma co komentować.
Naprawdę ? Pomijając fakt że zostało 45 min meczu z RSSS to jak możecie tak mieszać z gównem piłkarzy którzy w tym sezonie grają niczym bogowie ?
"Powinni oddawać za bilety, zero walki"- idźcie może na Real albo uj wie co... tam wygrywacie 40 meczów z rzędu, macie tryblet co sezon, 4-0 z Barcą na wyjeździe i 7 zwycięstw z rzędu z Atletico.
Ja idę oglądać moją ukochaną drużynę, a wy możecie tu dalej swoje żale wypisywać bo przecież to nie uczciwe, rok temu jak kibicowaliście Realowi to Barca wszystko wygrywała a teraz jak przeszliście na Barce to ten tydzień was zawiódł ? Przykro mi.
1
Te komentarze to idealny przykład dlaczego wszyscy cisną z kibiców Barca.
Jak być visca łebkiem- poradnik dla opornych
0
Co?
7
Użytkownicy na tej stronie pokazują jak z najlepszej drużyny w historii zrobić słabą drużynę bez ambicji w tydzień- naprawdę brawo, nie wiem jak wy to robicie :D
2
Ty lepiej spójrz prawdzie w oczy u psychiatryka ;)
0
A jak strzeli 3 bramki to napisz "lepiej mądrze człapać, niż głupio biegać" dla humoru oczywiście ;)
2
Padła mi transmisja, mówię: "wejdę sobie na stronę poczytać ten ból du**"- nie zawiodłem się :D