0

Ktoś wie czemu Leo gra z za dużymi spodenkami? I koszulką chyba też? Chodzi tu ogólnie, nie tylko o dzisiejszy mecz, bo gra tak praktycznie zawsze.

0

Niestety, inna pozycja, inne zadania ;)

0

Denis Suarez... co gra ten chłopak to nie mam pytań :O, to naprawdę może być OGROMNE wzmocnienie

0

Żeglarstwo to ty zostaw :D, mówisz tak pewni dlatego że nigdy nie żeglowałeś, ale nawet nie zdajesz sobie sprawy jakich emocji ten sport potrafi przysporzyć ;)

4

Nie wyobrażam sobie innego scenariusza ;)

1

Ludzie... zdarza się w rodzi się jakiś człowiek do danego sportu idealnie dopasowany, dodając do tego morderczy trening i talent- mamy Bolta. Osądź jeszcze Messiego i CR7 za to że przez ostatnio 8 lat miażdżą konkurencję, osądź Phelpsa, albo Chińczyków w tenisie stołowym, dlatego że są najlepsi... to nie ma sensu.

0

Bolt już chyba nie musi nic nikomu udowadniać, ale liczę że wygra ;)

0

O Bolcie słyszałeś? ;)

0

Wie ktoś czemu w kadrze USA na igrzyska nie ma Curryego?

0

W kolejności nie wiem, ale na pewno półfinał LM z Bayernem (3-0) w sezonie 14/15), Ostatnie GD na SB (4-0) :D, remontada z Milanem w sezonie 12/13 (4-0) , Mecz ligowy z Atletico (3-1) z sezonu 14/15 i... nie wiem, może finał CDR z Athletic (3-1) z sezonu 14/15 ;)
To tak z ostatnich sezonów

5

Munir zagrał świetną pierwszą połowę nie tylko patrząc na bramki, w drugiej cała Barca usiadła ;)

13

Naprawdę boli cie mecz presezonowy że kwestionujesz Lucho i Busiego który gra pierwszy mecz od miesiąca?

1

No to trzymam kciuki że Bartek jakąś ładną bramkę strzelił :D, w takim meczu może ;)

0

Na całe szczęście nie musimy się tym tak denerwować przy obecności Umtitiego ;)

0

Była zmiana na pozycji lewego skrzydłowego w Leicester? Bo jeśli nie to jest duża szansa że Bartek wejdzie :) To była by dla niego świetna sprawa zadebiutować z Barcą

0

Ciekawe czy "Kapi" dostanie jakieś minuty ;)

1

Nie można go chwalić gdy gra dobrze? Oczywiste że będzie najgorszy mając w składzie MSN, ale to młody zawodnik, potrzebuje czasu.

0

To wiadome. Ale Munir jest bardzo młodym zawodnikiem i nie dziwie się ze zawodził, widać że powoli łapie doświadczenie i ta gra wygląda inaczej, nawet jeśli w trakcie sezonu nie będzie grał tak jak teraz to jemu potrzebny jest czas a będą z niego ludzie ;)

0

Ten mecz nic nie pokazuje ;) wszyscy wiedzą że zwycięstwo Leicester było jednorazowym zjawiskiem (nie ujmując nic temu zespołowi gratulacje, podziw i w ogóle) ale jest kilka zespołów dużo lepszych od nich w Anglii. O "sile" PL świadczą ich wyniki w europejskich pucharach, a nie wynik jednorazowego mistrza anglii z Barceloną w meczu przedsezonowym ;)

5

Tek patrząc na Camare się zastanawiam czy naprawdę Digne był aż tak potrzebny :D

0

Jakieś 2-2 ;) wiadomo jak to jest w springach przedsezonowych

22

Po co?

0

Dajmy spokój już z tą fryzurą :D, są wakacje Leo sobie zaszalał i tyle, wielu ludzi sobie na wakacje "wariuje z fryzurami", niech robi sobie co chce, Messi ostatnio potrzebuje trochę "wyluzować" ;)

0

Z Lubuskiego xd, staram się o tym nie myśleć, wiem że te zamachy to nie jest taka oczywista rzecz... jednak ci ludzie którzy tego doświadczyli także tak myśleli, trzeba na siebie uważać ;)... także na ulicach :D, jakiś maniak pokemonów się trafi i będzie ;)

0

To mnie pocieszyłeś XD
Ale nie jest tak źle, nie będę mieszkał w centrum... jednak kilka razy będę musiał się pojawić :/, no nic, szybko sprawy załatwiać i wracać :/

0

Jutro jadę do Berlina na tydzień... trochę strach jest :/

0

O nie nie nie, pan Ivan z nami zostaje, nie ma opcji ;)

5

Mam nadzieje że Lucho ma pomysł na tylu pomocników.

0

Ale trzeba pamiętać że mieli pół roku przerwy, a taki Arda też nie jest nie wiadomo jak młodym zawodnikiem, zawodnicy których sprowadzamy są naszą "przyszłością" i nie jest powiedziane że muszą błyszczeć już teraz, musza się rozwijać. A poza tym moim skromnym zdaniem Vidal grał dobrze i będzie dawał jeszcze rade ;)

2

I najlepsze te komentarze kibiców Realu "dziękujemy Barcelona" itd XD, a tak naprawdę mają Ból tyłka bo Barca sprowadza 4 już młodego zawodnika który tak naprawdę jest genialnym wzmocnieniem, a oni cały czas maja tylko Morate ;V

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?