Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś wie czemu Leo gra z za dużymi spodenkami? I koszulką chyba też? Chodzi tu ogólnie, nie tylko o dzisiejszy mecz, bo gra tak praktycznie zawsze.
0
Niestety, inna pozycja, inne zadania ;)
0
Denis Suarez... co gra ten chłopak to nie mam pytań :O, to naprawdę może być OGROMNE wzmocnienie
0
Żeglarstwo to ty zostaw :D, mówisz tak pewni dlatego że nigdy nie żeglowałeś, ale nawet nie zdajesz sobie sprawy jakich emocji ten sport potrafi przysporzyć ;)
4
Nie wyobrażam sobie innego scenariusza ;)
1
Ludzie... zdarza się w rodzi się jakiś człowiek do danego sportu idealnie dopasowany, dodając do tego morderczy trening i talent- mamy Bolta. Osądź jeszcze Messiego i CR7 za to że przez ostatnio 8 lat miażdżą konkurencję, osądź Phelpsa, albo Chińczyków w tenisie stołowym, dlatego że są najlepsi... to nie ma sensu.
0
Bolt już chyba nie musi nic nikomu udowadniać, ale liczę że wygra ;)
0
O Bolcie słyszałeś? ;)
0
Wie ktoś czemu w kadrze USA na igrzyska nie ma Curryego?
0
W kolejności nie wiem, ale na pewno półfinał LM z Bayernem (3-0) w sezonie 14/15), Ostatnie GD na SB (4-0) :D, remontada z Milanem w sezonie 12/13 (4-0) , Mecz ligowy z Atletico (3-1) z sezonu 14/15 i... nie wiem, może finał CDR z Athletic (3-1) z sezonu 14/15 ;)
To tak z ostatnich sezonów
5
Munir zagrał świetną pierwszą połowę nie tylko patrząc na bramki, w drugiej cała Barca usiadła ;)
13
Naprawdę boli cie mecz presezonowy że kwestionujesz Lucho i Busiego który gra pierwszy mecz od miesiąca?
1
No to trzymam kciuki że Bartek jakąś ładną bramkę strzelił :D, w takim meczu może ;)
0
Na całe szczęście nie musimy się tym tak denerwować przy obecności Umtitiego ;)
0
Była zmiana na pozycji lewego skrzydłowego w Leicester? Bo jeśli nie to jest duża szansa że Bartek wejdzie :) To była by dla niego świetna sprawa zadebiutować z Barcą
0
Ciekawe czy "Kapi" dostanie jakieś minuty ;)
1
Nie można go chwalić gdy gra dobrze? Oczywiste że będzie najgorszy mając w składzie MSN, ale to młody zawodnik, potrzebuje czasu.
0
To wiadome. Ale Munir jest bardzo młodym zawodnikiem i nie dziwie się ze zawodził, widać że powoli łapie doświadczenie i ta gra wygląda inaczej, nawet jeśli w trakcie sezonu nie będzie grał tak jak teraz to jemu potrzebny jest czas a będą z niego ludzie ;)
0
Ten mecz nic nie pokazuje ;) wszyscy wiedzą że zwycięstwo Leicester było jednorazowym zjawiskiem (nie ujmując nic temu zespołowi gratulacje, podziw i w ogóle) ale jest kilka zespołów dużo lepszych od nich w Anglii. O "sile" PL świadczą ich wyniki w europejskich pucharach, a nie wynik jednorazowego mistrza anglii z Barceloną w meczu przedsezonowym ;)
5
Tek patrząc na Camare się zastanawiam czy naprawdę Digne był aż tak potrzebny :D
0
Jakieś 2-2 ;) wiadomo jak to jest w springach przedsezonowych
22
Po co?
0
Dajmy spokój już z tą fryzurą :D, są wakacje Leo sobie zaszalał i tyle, wielu ludzi sobie na wakacje "wariuje z fryzurami", niech robi sobie co chce, Messi ostatnio potrzebuje trochę "wyluzować" ;)
0
Z Lubuskiego xd, staram się o tym nie myśleć, wiem że te zamachy to nie jest taka oczywista rzecz... jednak ci ludzie którzy tego doświadczyli także tak myśleli, trzeba na siebie uważać ;)... także na ulicach :D, jakiś maniak pokemonów się trafi i będzie ;)
0
To mnie pocieszyłeś XD
Ale nie jest tak źle, nie będę mieszkał w centrum... jednak kilka razy będę musiał się pojawić :/, no nic, szybko sprawy załatwiać i wracać :/
0
Jutro jadę do Berlina na tydzień... trochę strach jest :/
0
O nie nie nie, pan Ivan z nami zostaje, nie ma opcji ;)
5
Mam nadzieje że Lucho ma pomysł na tylu pomocników.
0
Ale trzeba pamiętać że mieli pół roku przerwy, a taki Arda też nie jest nie wiadomo jak młodym zawodnikiem, zawodnicy których sprowadzamy są naszą "przyszłością" i nie jest powiedziane że muszą błyszczeć już teraz, musza się rozwijać. A poza tym moim skromnym zdaniem Vidal grał dobrze i będzie dawał jeszcze rade ;)
2
I najlepsze te komentarze kibiców Realu "dziękujemy Barcelona" itd XD, a tak naprawdę mają Ból tyłka bo Barca sprowadza 4 już młodego zawodnika który tak naprawdę jest genialnym wzmocnieniem, a oni cały czas maja tylko Morate ;V