0

Trudno powiedzieć, teoretycznie poziom się strasznie wyrównał i nie jest to aż takie głupie, z drugiej jednak strony gra na mistrzostwach powinna być wielkim wyróżnieniem, a po takich zmianach dostanie się tam będzie dużo łatwiejsze

0

Nie umniejszam wyczynu Leo, ale według mnie (i jest to moje zdanie) takie porównania są już męczące, tak samo jak można się śmiać z Ronaldo że strzela słabym zespołom, tak samo można się śmiać z Messiego że tym słabszym tyle nie strzela, a są też silne zespoły którym CR7 strzelał więcej bramek niż Messi. To jest takie podawanie statystyk które "nam leżą",a tak naprawdę jest wiele czynników które mają na to wpływ

12

Wiesz, takie wybieranie przeciwników pod Messiego już jest trochę żałosne, na pewno też znajdą się 4 silne zespoły gdzie w porównaniu Ronaldo strzelił więcej bramek w mniejszej ilości spotkań więc... nie wiem, takie jest moje zdanie

0

LOL XD

0

Ten "Rak" w nazwisku to chyba nie przypadek

22

Kartomania na FB:
"Sergio Ramos strzelając bramkę Barcelonie w dzisiejszym meczu zapewnił sobie obecność w drużynie roku przez najbliższe 7 lat"- tak bardzo prawdziwe

0

Wydaje mi się że 3-4-3 w ofensywie, gdzie najprawdopodobniej Roberto i Alba będą robić za wahadłowych pomocników, a w defensywie coś miedzy 5-2-3, a 4-3-3 z Albą w obronie. Wydaje mi się że tak będzie najlepiej.
Zakładając że wyjdziemy składem: Ter Stegem, Alba, Umtiti, Pigue, Masche, Iniesta, Busquets, Roberto, Neymar, Suarez, Messi

0

Nigdy się tak nie bałem przed El Clasico, zawsze, nie ważnie jaka sytuacja była to podchodziłem z wielkim optymizmem, z niecierpliwością czekałem na mecz, teraz czuję że przed Barca w tej formie stoi niewiarygodnie trudne zadanie, wierze w nich, jednak boje się że ten mecz może być idealną okazją dla Realu by zemścić się za te blamaże w ostatnich latach jak 4-0 czy 5-0, jeżeli nasza gra będzie wyglądała tak samo jak ostatnio to naprawdę może być źle.
Mimo wszystko jestem z chłopakami całym serce, tyle razy mnie zaskakiwali że wierzę że teraz też coś zrobią. VeB!!!

0

Zna ktoś jakieś proste doświadczenie fizyczne które można by zaprezentować na lekcji bez zbędnego problemu? Z góry dzięki

7

Gomes bardzo ładna druga połowa według mnie

0

Suarez mimo że grał słabo to w tej akcji to świetna obrona bramkarza zadecydowała ;)

0

Zmienił bym Neymara za Arde, Neymar jest po kadrze i grał cały trudny mecz z Malagą, poza tym jest zagrożony kartką (w sumie mógłby się wykardkować)

0

0

Czyli zmarnował chyba ostatnia okazje na zaistnienie w PSG (co najmniej w tym sezonie)

0

Krychowiak sprokurował karnego? Jego błąd, czy ratował sytuacje , jak to wyglądało?

0

Krytyka jest zrozumiała, ale ocenianie transferu w Listopadzie nie koniecznie.

0

Barcy z tak dużą ilością nowych zawodników należy się czas, to jest według mnie najważniejsze. Co do Realu, to powiedzmy sobie wprost- gdyby Barca grała tak jak w ostatnich sezonach to Real pierwszego miejsca by nie miał, gratuluje zasłużonego zwycięstwa z Atletico, ale Real gra bardzo nie regularnie. Oczywiście nie uważam że Real nie zasługuje na pierwsze miejsce- zasługuj, ale ani ich forma, a tym bardziej Barcy nie powala na kolana, zobaczymy jak to będzie dalej, powodzenia ;)

1

Wiesz, sam nie jestem osobą dorosłą, "doświadczoną życiem", (lepiej tego nie mówić bo zaraz zwyzywają mnie od gimbusów itd) ale wydaje mi się że wyciąganie wniosków z popełnionych czynów jest ważne w życiu. Akurat teraz mówię o piłce nożnej, tyle razy skreślaliśmy Lucho, piłkarzy itd. ci zawsze zamykali nam usta, a wielu "kibiców" dalej się nie nauczyło że nie należy oceniać nikogo za szybko. Irytujące jest to gdy na koniec sezonu ci którzy wyzywali piłkarzy w jego trakcie, nagle zaczęli mówić jacy to piłkarz nie są genialni, jakie to dobre transfery zostały zrobione itd. W pełni zgadzam się z ostatnim zdaniem, mam nadzieje że tymczasowy kryzys spowoduje że wielu z tych "kibiców sukcesu" odejdzie

7

Gomes i Paco to zawodnicy w których stronę leci największy hejt w tym momencie, zgadzam się ze stwierdzeniem że nie grają na poziomie i na ten moment te ponad 60mln które na nich wydano w ogóle się nie spłacają, ale według mnie pokażą jeszcze na co ich stać (a na pewno Gomes).
Lucho wyraźnie szuka sposobów na zachowanie sił fizycznych na drugą cześć sezonu, co pokazuję to jak często rotuje składem, fakt- często się to nie sprawdza, ale wydaje mi się że jest to nieuniknione w tym momencie.
Przypominam że kupiono do nas, Digne, Umtitiego, Denisa, Gomesa i Paco,jest to 5 młodych zawodników. Należy zrozumieć że strasznie trudno jest wpasować się zawodnikom do stylu gry Barcy, szczególnie tak młodym (naprawdę- 3 miesiące to nie jest tak dużo jak się niektórym wydaje).
Przez kontuzje Alby, Pigue i Iniesty przez wiele spotkań na lewej stronie grali Umtiti, Digne i Gomes/ Denis i Neymar- zauważcie że tak naprawdę mamy wymienią praktycznie całą stronę boiska, dla Neymara to też trudne mieć koło siebie samych nowych zawodników. Na prawej stronie gra Roberto (którego tez można uważać za transfer, czasami brakuje mu mechanizmów PO). Moim zdaniem ta ogromna rotacja (często spowodowana barakiem innej możliwości) powoduje gorszą grę naszej drużyny. Ciężko się gra drużynie w której gra praktycznie 4 nowych zawodników, spójrzcie co było gdy przyszedł Rakitić i Suarez a Leo przeszedł na prawą stronę- też na początku się to nie układało.
Umtiti gra bardzo dobrze, obrońcą łatwiej się zaadaptować, podobnie z Digne
Gomesowi i Denisowi idzie słabo, ale uważam że tym dalej, tym ich gra będzie lepiej wyglądała, muszą złapać zrozumienie z każdym zawodnikiem z pomocy i ataku ( szczególni w przypadku Gomesa widać że często brakuje mu zrozumienie z MSN i podejmuje złe decyzje)
Co do Alcacera... wygląda to źle, ale on ma najgorszą sytuacje- gra na środku ataku za Suarez (na pewno jest to duży ciężar), gra w nowej taktyce, a poza tym nie dostaje tylu okazji do gry co inni, jednak jego gra na ten moment nie daje nadzieje że będzie lepiej, mimo wszystko ja poczekam do końca sezonu, może i do następnego sezonu, z nadzieją że będzie lepiej.

9

W pierwszym sezonie Enrique nauczyłem się niesamowicie ważnej rzeczy (co najmniej tak mi się wydaje)- że nie należy nikogo, skreślać, oceniać, "sprzedawać" itd... Moim osobistym bólem (jak i z pewnością wielu kibiców Barcy) jest Roberto, ktoś kogo ja osobiście skreślałem, nie widziałem miejsca, kiedyś napisałem tu komentarz na jego temat mówiąc że nic z niego nie będzie, że boi się grac do przodu (komentarz miał trochę poleceń i zgadzających się komentarzy więc w tamtym momencie wielu tak myślało), i co? I okazała się że z piłkarza, który w ogóle nie dawał nadziei na to że może grać na poziomie wyrósł jeden z podstawowych zawodników, mało tego- grając na zupełnie nowej dla siebie pozycji, to jest naprawdę coś. Skreślałem również Lucho w połowie jego pierwszego sezonu, każdy skreślał, i co? I na koniec tego sezonu zdobył nam tryblet. Nie chcę tu nikogo pouczać itd, bo g**no wiem, ale czy te sytuacje naprawdę was niczego nie nauczyły? Ile razy skreślaliśmy zawodników, a oni okazali się podporami drużyny? Roberto, Suarez, Rakitić? Mathieu, Arda? (oni może nie podporami ale ważnymi częściami drużyny).
Też nie podoba mi się postawa Gomesa czy Paco, ale ich przydatność i słuszność transferów oceniajmy po sezonie- nie teraz ( o krytyce Lucho już nie wspomnę). Dlaczego widzę w nich nadzieje napisze w komentarzu wyżej, ale naprawdę, już zaczęło mnie to boleć... te wyzwiska w stronę tych zawodników.
Ja wierze że się podniesiemy, mamy genialną generację i Boga, Leo i spółka nie pozwolą innym zając ich miejsca, sąd przyjdzie na koniec sezonu.
Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców. Veb!

7

Ronaldo wygrał złotą piłkę jakieś 4 miesiące temu więc nie ma o czym gadać

2

Wreszcie jakiś komentarz z którym się zgadzam

5

Nie liczyło się bo fart i z karnego

9

No chyba mają powód nie sądzisz?

0

Haha, czas opuścić stronę na kilka dni... "Nie bolą mnie gole ronaldo, tylko gra atletico", "fart, karny... i on ma złotą piłkę wygrać?", "i znowu będzie ronaldo król w mareczce", "alcacer i gomes to drewna, po co oni ich kupowali, było kupić coutinho i nolito"
Ból dupy? Nieeee, skąd?

6

Jaki tu jest ból...

0

Jak na ten moment to Neymar ocenę końcową ma na minusie... mam nadzieje że zamknie mi usta...

0

Nie wiem o co chodzi Neymarowi

0

Niemcy i Hiszpania

0


Strasznie szkoda że nie ma już u nas kogoś takiego w szatni :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?