0

Ale z tego co wiem (popraw mnie jeśli się mylę), powinna być informacja z jakiego powodu komentarz został usunięty

11

Nie wiem z jakich powodów mój komentarz o tym że jest straszny płacz na stronie został usunięty, ale nie ważne...
Mam propozycję do tych co cały czas wałkują temat Ronaldo, Realu, sędziów, "wszystko przeciwko Barcy", "Real ciągle wywyższają" itd... idźcie do psychologa i nie jest to obraza, tylko dobra rada, jeżeli tyle emocji wywołuje w was tak nieistotna sprawa, jeżeli tak strasznie przeżywacie że zupełni nic nie znaczący ktoś posiada odmienne zdanie, że nie potraficie pogodzić się z działaniem obecnego świata, to naprawdę, wizyta u psychologa jest wskazana, nie wyobrażam sobie jak człowiek który tydzień siedzi na stronie i płacze o to że sędzie zabrał karnego, że Ronaldo wygrał złotą piłkę itp, poradził sobie w życiu, mając takie podejście do rzeczy nic nie znaczących możecie w przyszłości popaść w depresje gdy wydarzy się coś co was dotyczy a nie będziecie mieli na to żadnego wpływu.
Dla mnie Messi jest najlepszy i trzymam kciuki żeby za rok dostał nagrodę "najlepszego"... ale no ludzie, są granice "bólu #"
Pozdrawiam

0

Propaganda jest wszędzie, musisz się z tym pogodzić i zdać sobie sprawę że są na świecie rzeczy do których trzeba podchodzić z dystansem, sytuacja złotych piłek itd zdecydowanie do takich należy

3

Mówię teraz poważnie i nie obraź się, ale jeśli tak bardzo przejmujesz się takimi rzeczami, irytują cie zdanie innych na temat który tak naprawdę nic nie zmienia w twoim życiu, to idź do psychologa, bo w przyszłości możesz mieć problemy, możesz wpaść w depresje gdy pojawią się rzeczy które naprawdę mogą mieć na ciebie wpływa a ty nic nie będzie mógł z tym zrobić, pozdrawiam (i naprawdę nie jest to w żadnym stopniu obraza w stylu "lecz się") pozdrawiam

3

Może dlatego że Ronaldo wczoraj wygrał kolejną bardzo medialną nagrodę indywidualną i tym samym zakończył sezon z niesamowitą ilością trofeów indywidualnych i drużynowych? Naprawdę kogoś dziwi że wszędzie jest Ronaldo i Real?

6

A co do Liverpoolu to można tu przypiąć Suareza, ale ogólnie to Liverpool jest lubianym zespołem (tak mi się wydaje) dzięki świetnym kibicom i historii, ja osobiście za te aspekty lubię Borussię, choć nie ukrywam że zapoczątkowała to nasza 3 z BVB

0

Wina sędziego że Barcy dzisiaj na boisku nie ma co nie? -.-

0

Z tego co wiem każdy ma prawo się wypowiadać, jeżeli nie podobają ci się jego komentarze i się z nimi nie zgadzasz to go nie słuchaj...

0

Neymar też tu za bardzo nie pasuje ;)

30

Chyba tylko ja mam gdzieś, że zaraz będzie 2017 ;v

1

Leicester w całym poprzednim sezonie stracił 36 bramek...w tym sezonie prawie na półmetku rozgrywek stracił 31 bramek :/ trochę przykro

0


Może było, ale jeśli ktoś nie widział- Neymar tak się bawi w meczach charytatywnych :D

0

Denis kocur 0.0

5

Zobaczcie jak wielu kibiców Realu na RM.pl przyznaje klasę Messiemu, tutaj takie rzeczy to sci-fi, oczywiście są też "hala dzieci", ale proporcja to jakieś 50-50, tu klasę Ronaldo potrafi może docenić z 10% użytkowników, to przykre

0

Messi już bez blondu ;)

1

Witam, jaką książkę o tematyce Barcelony moglibyście polecić? Chodzi mi albo o książkę opowiadającą historię Barcy, albo jakąś naprawdę dobra biografię (Messiego lub Iniesty, ewentualnie Neymara), jednak nie chodzi mi tu jakie znacie, tylko jakie jesteście w stanie zdecydowanie polecić. Z góry dzięki wielki ;)

0

Fast and Family 8

0

Idąc tym tokiem myślenia, każdy piłkarz powinien strzelać z każdej pozycji i też będzie strzelała po 50 bramek

0

Strzelając 50 bramek co sezon, nie jest przypadkiem mimo wszystko, a wykończyć akcję to on zdecydowanie potrafi. Stosunek strzałów do bramek ma słaby ponieważ strzela z każdej pozycji, gra samolubnie i gra na swoje indywidualne statystyki.

1

Jeszcze co do wypowiedzi Ronaldo że grając w jednej drużynie z Messim miałby więcej złotych piłek... i szczerze? Ma racje.
Ronaldo jest zawodnikiem który chyba najlepiej na świecie potrafi znaleźć się w polu karnym, do tego dodać genialne wykończenie i wyobraźcie sobie jak ktoś taki jak Ronaldo korzystał by z kosmicznego rozegrania i dryblingu Messiego, Messi odwala brudną robotę, kiwa w środku, posyła piłki na nos, a Ronaldo strzela i zbiera wszystkie pochwały, przy Messim CR7 pobił by wszystkie rekordy strzeleckie, a przez to że jest bardziej medialny i strzela więcej bramek zdobywał by wszystkie indywidualne nagrody. Takie jest moje zdanie, pozdrawiam

5

Wasz arabski David Luiz...


Ja bym powiedział arabski Neymar, jak widać, nagrał nawet film z F2, technika niczego sobie ;)

6

Mieli chyba zapis w kontrakcie że MSN musi zagrać przez co najmniej 30 min

0

To teraz masz orlik obok kebsa ;v

24

Messi wygląda jak taki typowy "starszy" na orlikach, grają sobie młodzi, przychodzi ten "starszy", grają sobie mecz, ale ten straszy jest dużo lepszy więc tylko sobie chodzi, kiwa z łatwością i wystawia setki, czasami coś strzeli ;)

0

Messi chyba adoptować będzie musiał :V

2

Przestańcie gadać o obiektywizmie bo to w tej sytuacji nie istniej, Ronaldo wygrał bo dostał więcej głosów i tyle, "obiektywnie to Ronaldo coś tam..." dajcie już spokój

1

France football zostało zbojkotowane przez FCBarca.com :/

0

Diss nadchodzi

0

3

Ja nie polecam, 2 razy musiałem oddawać do reklamacji przez problemy z łącznością wi-fi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?