0

Gdyby to wszystko było takie łatwe... Nie sprzedamy Gomesa który przyszedł do nas rok temu za 40mln, to nie jest fifa,

0

Nie mówie że nie powinniśmy, mówie że teog nie zrobimy, zarząd kupił Gomesa, ale tego już nie cofnie, musi szukac innych rozwiązań

18

No własnie nie do końca, bo PSG wydawało się byc świetnym kierunkiem, nie miało takiej poważnej konkurencji ponieważ Motta miał już swoje lata, a Rabiot był młodym nieogranym grajkiem, mecze w Lidze Mistrzów pokazały że PSG jest potrzebny ktoś taki jak Krycha, nie dający swobody przeciwnikom, do tego znał Ligę. A okazało się że Rabiot nagle eksplodował formą, Krychowiak wręcz przeciwnie , do tego jakieś koflikty i mamy to co mamy, szkoda

1

Według mnie żaden pomocnik do nas nie przyjdzie i przedłużenie kotraktu z Rakiticiem było tego potwierdzneiem. Iniesta, Suarez, Raktic, Gomos, Rafinha- 5 pomocników na 2 pozycje, Iniesta- wiadomo, Raktici- przedłużył kontrakt, Gomes- przyszedł za zbyt duże pieniądze żeby mieli się go pozbyć, Rafinha- może grać na kilku pozycjach przez co Barca nie będzie chciała się go pozbywać, Denis- Jest młody a Barca kupując go napewno liczyła na jego rozwój. Aby ktoś do nas doszedł Barca musiałaby pozbyć się cojnajmniej jednego z nich, a na to się nie zanosi. Isco gdyby przyszedł musiałby rotowac się z Iniestą (Denis w ogóle szans by już nie dostawał), gra Inesta+ Isco byłaby zbyt ofensywna, chyba że na Ligowych przeciętniaków, nie sąde aby klub zdecydował się na coś takiego

0

Widzę mnóstwo plotek o Isco, a ja ostatnio wyczytałem że PSG chciało od Barcy 30mln + Rakiticia, jednak po przedłużeniu kontraktu przez Ivana PSG zakończyło rozmowy a planem B Barcy ma byc Isco lub Thiago, ciekawa teoria, jednak dziwne wydaje mi się aby PSG chciało robić biznesy polegające na wymianie zawodników

0

Nie da się ukryć, jednak myślę że w momentach gdy drużynie nie idzie ktoś taki jak Ronaldo powinnien się cofnąc, wziąść grę na siebie, kiedyś tak robił, teraz czeka na ruch kolegów.

6

Ktoś niżej podrzucił link do El Clasico z 2010r (5-0), oglądam sobie, jestem w 15 minucie i podziwiam Ronaldo, oczywście pomijam grę Barcy w tym meczu bo każdy wie jaka była genialna, ale CR7 kiedys był zupełnie innym piłkarze, ustawiony szeroko, z niesamowitcie szybką nogą i przyśpieszeniem- to był Cristiano Ronaldo, ten teraz w mojej opini nie jest nawet w połowie tak dobry jak ten z przed kilku lat, tylko że teraz strzela bramki i gra blisko bramki przez co szlifuje statystyki, jednak kiedyś potrafił tak jak teraz Neymar wziąść gre na siebie, dograć w pole karne, był bardziej produktywny, teraz bez pomocy kolegów Cris nie istnieje

0

Fajnie to napisałeś, ale jest błąd pod koniec mówisz że zmieniłbyś taktykę na 3-1-2-1-3 i dopisąłeś 4 obrońców (12 zawdoników), ale poza tym fajne myślenie itd ;)

9

Może już starczy tych naprawdę śmiesznyhc docinków w strone Gomesa?

1

Śmieszne

20

Takie śmieszne bo Gomes bramke strzelił iksde, hehe, normalnie boki zrwyać

0

I te narzekania na zarząd czemu Munira do Valenci dali, a tak naprawdę każdy go cisnął i chciał żeby odszedł :)

7

Nie chodzi mi o wyniki Polaków, ale o same widowisko, loty po 250 metrów, świetna walka w drużynówce i jeszcze dzisiaj ta końcówka... świetnie się to oglądało, poza tym wyniki Polaków też świetne

3

Wydaje mi się że było to najlepszy weekend w Skokach w tym sezonie, niesamowite skoki i zwroty akcji :D

1

A co tam jest do komentowania?

0

Co ty masz do Kubackiego człowieku? Nie poszedł mu konkurs po prostu

33

Żałosny komentarz

0

Aj Dawid, będzie cięzko o zwycięstwo :/

0

"Są super mocni MENTALNIE"- to napisał kolega wyżej, a to jest różnica więc nie interpretuj zdania jak ci się podoba.
Zgadzam się zdecydowanie, nie graja najlepeij (tak jak i my), jednak są bardzo zdeterminowani i widać że zalezy im strasznie na tym mistrzostwie i to jest ich przewaga

2

W Lidze Mistrzów jeśli dobrze pamiętam ma 8 asyst ;)
Edit: 6, co nie zmienia faktu że jest drugim najlepszym asystentem

8

Ronaldo w tym sezonie sporo asystuje

0

Rekordy, rekordami, ale to już się powoli robi niebezpieczne, sądze że w drugiej połowie powinni obniżyć belkę o 2/3, niech skacza po 240 max i starczy.

1

Kraft O.O

0

Nie naprawili, 2 razy dostawałem nowy telefon, jednak teraz mam (3) i działa bez zarzutu od jakiś 4,5 (?) miesięcy. Ale z tego co słysząłem to nie jest to tak powszechny błąd, miałem poprostu mega pecha :/

0

Huawei P8 Lite osobiscie nie polecam, w 3 miesiące 2 razy oddawałem do reklamacji przez problem z połaczeniem Wifi

2

Z tego co pamiętam to City było najłatwiejszym przeciwnikiem do wylosowania, a Barcy już w Lidzie Mistrzów nie było... więc skąd to porównanie?

0

Najbardziej chciałbym zobaczyc mecz z Borussią w 1/4 LM, dlatego że lubie ten zespół, grają ładną dla oka piłke jednak nie są najmocniejsi w tej stawce (najgorsi też nie), a poza tym będzie to coś nowego do oglądania, to jest Liga Mistrzów i chcę oglądać świetne mecze, Leicester (teoretycznie) może być za łatwe, a Bayern na tym etapie- za mocny.
Jednak myślałem że może dobrze byłoby trafić Real teraz póki nie ma formy, męcza się strasznie ostatnio, a Real w ostatnich sezonach pokazywał że najlepsza formę pokazują w Kwietniu i Maju, w decydującej fazie sezonu. Barca teraz (pomijając wpadkę z Deportivo) ma naprawdę wysoką formę, od porażki w Paryżu i przejściu w 3-4-3 gramy naprawdę dobrze i może trzeba ten momet wykorzystać. Żarty żartami ale Real w formie jest bardzo mocną drużyną i konfrontacja z nimi będzie należała do bardzo trudnych.

1

Nawet piłkarz Realu nie wiedział że był faulowany :D

0

Ogólnie P8 Lite ma dobrą opinie, jednak ja osobiście ci go nie polecę ponieważ już 2 razy musiałem oddawać do reklamacji ponieważ był problem z wyszukiwaniem wifi (chyba mam pecha xd)

8

Podaj mi 1 logiczny powód dla którego mielibyśmy sprzedać Rafinhe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?