La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 926 Culés

0

Najbardziej chciałbym zobaczyc mecz z Borussią w 1/4 LM, dlatego że lubie ten zespół, grają ładną dla oka piłke jednak nie są najmocniejsi w tej stawce (najgorsi też nie), a poza tym będzie to coś nowego do oglądania, to jest Liga Mistrzów i chcę oglądać świetne mecze, Leicester (teoretycznie) może być za łatwe, a Bayern na tym etapie- za mocny.
Jednak myślałem że może dobrze byłoby trafić Real teraz póki nie ma formy, męcza się strasznie ostatnio, a Real w ostatnich sezonach pokazywał że najlepsza formę pokazują w Kwietniu i Maju, w decydującej fazie sezonu. Barca teraz (pomijając wpadkę z Deportivo) ma naprawdę wysoką formę, od porażki w Paryżu i przejściu w 3-4-3 gramy naprawdę dobrze i może trzeba ten momet wykorzystać. Żarty żartami ale Real w formie jest bardzo mocną drużyną i konfrontacja z nimi będzie należała do bardzo trudnych.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?