Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A no tak, to nie Real wygra Lige, tylko Barcelona przegra, zapomnialem
3
Perez podobno zapłacił Bogu aby Real miał świetną formę
0
Z Alaves, nie z Las Palmas
9
Messi do środka? Świetny pomysł, nasza gra obronna NAPEWNO nie ucierpi
1
Tylko problem może być taki że następnym razem mogą już nie mieć okazji się zastanowić... mogą coś sobie zrobić, to co ich teraz spotyka napewno nie jest równoważną karą do tego co one zrobiły, nie my jesteśmy od udzielania sprawiedliwości, a teraz przez to durne nagłośnienie, każdy ma ochote do nich pojechać i je dosłownie zabić
3
Co sądzicie o tej całej sprawie nastolatki pobitej w Gdańsku?
Ja osobiście zgadzam się że te dziewczyny które się tego dokonały i ten chłopak powinni wylądować w poprawczaku, zachowali się fatalnie, nikt nie zasługuje na takie potraktowanie i policja powinna się tym zająć (z tego co wiem już się zajeła), ale... Czy nie odnosicie wrażenia że cała ta sytuacja jest bezpodstawnie nagłośniona? Zrobili sensacje z tego zdarzenia, ciągle czytam komentarze typu "To jest właśnie dzisiejsze gimnazjum, dzisiejsza młodzież" itd, ale czy takie sytuacje są czymś "nowym"? Każdy z nas chodziło do szkoły i każdy pewnie chociaż raz miał stycznośc z jakimś pobiciem itd, nie ważne ile ma się lat, różnia między tym co jest teraz, a tym co było kiedyś jak taka, że kiedyś nie było telefonów, nikt nie mógł tego nagrać i wrzucić do internetu przez co o tym się nie mówiło, teraz takie nagranie się pojawiło i wielka sensacja, bo stało się coś "niespotykanego". Widziałem komenatrze pod zdjęciami tych dziewczyn na Facebooku, koło 1000 komentarzy o treści "zabij się, szm**, ku***" o to chodziło w nagłaśnianiu tej sprawy? Żeby zniszczyć życie tym dziewczyną? Przypominam że są młode, robią głupstwa, nos pobitej dziewczyny się zagoi, ale ten hate jaki jaki spadł na te dziewczyny będzie im ciążył całe życie.
Zapraszam do dyskusji, jakie jest wasze zdanie w tej sprawie
17
Wyobrażacie sobie co by się stało gdyby dzisiaj Barca wygrałą z Las Palma, Real przegrał z Sevillą... i w ostatniej kolejce Barca przegrałaby z Eibarem? W sumie tak patrząc na ten sezon to w naszym stylu :D
2
No myśle że Dawid Podsiadło byłby fajnym pomysłem
2
#TeamMołdawia
A co tam, mi się podoba ;D Gra tam ten pamiętny saksofonista z 2010 roku, internet go kocha
2
Tak Polaka rodaka?!1 O nie, jak on śmiał naszego Kamilka świętego wyzwać!1!
2
Real dobrze gra to jest w finale- proste. Do kolejnych punktów się zgadzam po te ZP i kartki (a raczej ich brak) dla Casemiro to komedia
3
Ludzie... już, naprawdę starczy
4
Nie wiare tylko obiektywną opinie patrząc na to komu złota piłka jest przyznawana
0
Myślę że w pytaniu chodził czy leci mecz na jakimś kanale cyfrowego polsatu
0
Jeśli chodzi o fabułe i historie to ta część jest lepsza, ale jeśli chodzi o samą grę, to tak średnio, mam wrażenie że ta częśc jest straszna tylko dzięki muzyce i jumpscarom, gdyby to wyrzucić nic strasznego nie było by w chodzeniu bo górach i jakiś dolinach, kiepskie to jak dla mnie. W jedynce klimat był bardzo straszny dzięki tym psycholom, "nawiedzony psychiatryk"- to już brzmi strasznie, jeszcze ten grubas który cię zawsze gonił, tutaj coś cie goni sam nie wiesz co, bez sensu troche jak dla mnie
0
Nie rozumiem twojego zdania, za kim ja narzekam? Kto jest w klubie?
0
Grimaldo, Palencia? Proszę cie, wypowiadać się o Alene i Mboulo nie będe bo z nich MOGĄ być ludzie, a jak widać Lucho na Alene ostatnio dojśc często stawia. Jednak prawda jest taka że są to gracze, tylko wyróżniający się, tak jak było to z Munirem, Sandro, Adamą czy Halilovicie, napewno nie z Samperem który aktulnie grzeje ławe w Granadzie, a przez wielu był uważana jako nowy Busquets (nie wiem kto coś w nim widzi). Jak dla mnie nie ma w naszej szkółce kogoś kto mógłby być chociaż w połowie tak dobry jak Iniesta czy Xavi którzy się z tej szkółki wywodzili.
2
Nie rób na siłe "perły" z każdego naszego wychowanka, Grimaldo? Solidny LO, żadna perła, prawda jest taka że tych "perełek" z La Masii cos nie widać, bo osobiście nie widzę nikogo kto mógłby w przyszłości poważnie stanowiśc o sile Barcelony
0
Neymara nie liczę bo ta "wygrana" ciągnie się do tej pory i nikt nie wie jak bylo naprawdę, ale ciągle się słyszy że Barca przegrała walke o tego i tamtego, dzisiaj na przykład 2 artykuły że o Theo i Viniciusu
1
A tam, Real wygrywa jakieś tam Ligi Mistrzów, (teraz może być trzecia w w przeciągu czterech lat), ale co tam, poza tym DROBNYM szczegółem nic wielkiego nie wygrywają
0
Już pomijajać przydatność tego zawodnika, to czy Barcelona w ostatnim czasie wygrała jakąkolwiek "wojnę transferową" o jakiegoś zawodnika nie licząc Gomesa?
11
Przeczytałem "Liczył na farta po wrzutkach, kontrach" i już wiem że ten komentarz nie ma sensu
1
Xavi, Busquets, Iniesta
1
"Real na farcie!!! wŻÓtki!!!" ah ten Real :/
0
Takie śmieszne żarty o Kassaim ale o Ayetkine już nie, witamy wśród kibiców Barcelony ;)
0
Pójśc na Fifke i się nie denerwować? To sie nie dodaje
1
Nie rozumiem niektórych komentarze, że w zeszłym roku ściągneliśmy półsrodki za 130mln... czy Paco, Gomes, Denis czy Digne przychodząc tutaj byli stawiani jako zawodnicy do pierwszego składu? To miało być przedłużenie ławki i gracze na przyszłość a nie półśrodki. Puchar narodów afryki też nie jest takim problemem. Osobiście stawiałbym Seriego jako ostateczność bo nie można robić z niego "zastępcy Xaviego" po jednym sezonie, jest dużym ryzykiem, jednak wygląda naprawdę interesująco, a te argumenty... szkoda gadać
0
Real przegrywa w finałach?
1
Oczywiście całe boisko zadymione... jak ja nienawidze polskiej piłki klubowej :/
7
Messi po roku w Polsce :D