1

Bramkarz podsumował ten mecz XD

2

No bez przesady ;)

105

Jak podaje SPORT, UEFA wprowadziła małą zmianę w przepisach, mianowicie chodzi o przepis przyznawania żółtych kartek który teraz brzmi następująca:
"Jeżeli piłkarza posiada żółtą kartkę i popełni faul za który należy się kolejna żółta kartka, sędzia powinnien pokazać drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę, no chyba że to jest Casemio to mu czerwonej nie dajemy"

0

Sevilla

1

Pepe, Filipe Luis, Ramos, Vidal, Muller

1

Ale tu nie ma co tłumaczyć :D, to jest oczywiste, jak ktoś tego nie jest wstanie sobie sam wyobrazić to może niech zacznie oglądać golfa czy cos :v

3

Jak będziesz wypowiadać się tak samo jak tworzysz tą stronę to jestem spokojny :D

1

Od przyjśćia do Messiego do Barcelony, ta strzeliła 1857 goli, 502 z nich było autorstwa Leo co daje 37%, wniosek? Przyjście Messiego dało Barcelonie 37% do jakości gry, szach mat hejterzy Hajto

32

Czy jest jakiś duet obecnia grajacy w jednym klubie który łacznie strzelił 503 bramek dla tego klubu tak jak Messi i Masche? Hejterzy i tak powiedzą że Messi strzelił 502 bramek z tych 503

3

Mam nadzieje że Munir będzie naszym bohaterem w tym sezonie i strzeli coś Realowi :D

10

Wyrzucić jednego z BBC bo żaden z nich nie jest w formie i przejśc na 4-4-2, najlepsze rozwiazanie według mnie

0

Więc co decyduję o stadionie na którym mecz jest rozgrywany?

0

W Pucharze Niemiec jest tylko jeden mecz? Bez rewanżu?

1

Dembele to będzie grajek, ale bramka O.O

0

TAK JEST!!! :D

0

Zgadzam się, gdyby dostawał tyle szans co Gomes napewni wyglądałby dużo lepiej, jednak wydaje mi się (i jest to taki mój wymysł, może prawdziwy może nie) że Gomes daje większą pewność na nie zawalnie meczu, brzmi dziwnie, ale już tłumacze, ogólnie Gomes zazwyczaj dostosowuje się do gry drużyny, ta gra słabo to on tez, jednak nieprzypominam sobie meczu w którym mecz był wyrównany i Gomes grał totalnie poniżej poziomu zespołu, z Denisem bolączka może być taka że on włanie lubi tak znikać i jego postawa mogłaby negatywnie wpływać na grę drużyny

0

Mówcie co chcecie ale według mnie w obecnej formie to ten skład (może poza obroną) wygląda lepiej niż skład który wyszedł na El Clasico :D

2

Już widzę te memy z kibicami Barcy wywieszającymi pranie :D

1

Według mnie z Denisem problem jest taki, że Denisa nie można ocenić, o ile Gomes gra, gra regularnie, zdecydowanie można mieć do niego zastrzeżenia że ta jego gra jest przeciętna, z kolei Denis Suarez gra co kilka meczy, do tego często obok siebie ma Gomesa i Paco ponieważ zawzyczaj gra w systemie rotacyjnym i nie ma możliwości zagrać cały mecz z Messi, Iniestą czy Suareze, napewno ma trudną sytuacje

2

Ale piłeczka Masche, Turan widać że po kontuzji

16

Można mówić że Gomes znalazł się po prostu w klubie który go przewyższa (choć ja jeszcze go nie skreślam), jednak ja go lubie, bo czemu nie miałbym lubić? Chłopak napewno się stara, tego mu nie można odmówić, strzelił bramkę i widać że odetchnął, a poza tym ostatnie mecze, czyli wejście z ławki z Juve i Real miał naprawdę dobre, teraz tez gra fajnie

0

No i ma racj, tytuły zapewaniają sławę, jednak kto będzie bardziej pamiętany, taki Douglas (oczywiście żartobiliwe, jednak jest wielu bardzo dobrych piłkarzy z wieloma trofeami) czy Totti który swoją lojalnością wzbudza sympatię i podziw u wszytskich kibiców piłki nożnej

0

W tym momencie sezonu, rotacje które stosowaliśmy powinny dawać efekty w postaci lepszej kondycji zawodników pierwszego skłądu, przeciwnik może i jest słaby, ale ten mecz (jak i każdy następny) jest kluczowy, na co my teraz oszczędzamy innych zawodników? Na Alaves w finale PK?

1

Oj boję się strasznie tego składu, oczywiście wynik może być rózny, ale czy nie lepiej by było gdyby taki Suarez, Iniesta i Alba (który swoją droga nie grał tak dużo w ostatnim czasie) zagrali od poczatku i zostali zmienieni w drugiej połowie? Już jesteśmy w takim momencie sezonu że rotacje które dokonywaliśmy przez cały sezon powinny skutkować w to że podstawowi zawodnicy powinni być wmiare wypoczęci na tak ważną końcówke

6

Nie zgadzam się z oceną Umtitego, obniżać ocenę na (wątpliwy) faul który NIE zostało odgwizdany, to tak jakby podwyższyć oceną za gol ze spalonego którego nie był- nie uznany ale jednak gol.

2


Polecam na lepszy sen :D

0

Wiem, wiem, tego nie da się przewidzięc, ale wyobrażasz sobie zeby w przyszłośći ktoś robił to co Messi i nie był to Messi? :D Bo ja nie

10

Nie będzie mi gówniarz Messiego ruszał :D


;)

124

Roberto ponad 12km, ty chory poj**** XD

73

Będe miał 60 lat, będe siedział sobie wygodnie w fotelu, oglądał z uśmiechem obecną Ligę Mistrzów mając cały czas w głowie to co przeżywam w laatch obecnych, wspominając wyczyny naszego D10Sa i przyjdzie mój mniejwięcej 15 letni wnuk i będzie krzyczał "Dziadku, patrz co ten ******(przyszły piłkarz numer 1) wyprawia, jest najlepszy w Histori, nie możliwe żeby ktoś kiedyś grał tak jak on", a ja tylko się uśmiechnę jeszcze bardziej i będa mógł z całą pewnością odpowiedzieć: "Oj młody... w du*** byłeś, gó*** widziałeś" ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?