Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Takie luźne pytanie, co myślicie o Nainggolanie (chodzi o samą gre, nie charakter), według mnie potrzebujemy kogoś kto będzie grał na pozycji Rakiticia nie Iniesty (jak np: Coutinho), kogoś dobrego w destrukcji, dobrze uzupełniającego się z Busim, kogoś kto potrafi kontrolowac środek pola. Nie oglądałem wielu meczy Romy, ale z tych co widziałem, prezentował się wybornie i zbiera bardzo wysokie oceny za swoje występy.
0
Wreszcie chyba mnie zrozumiałeś. Osobiście to nie uważam żeby Coutinho się "nie nadawał" może i by się nadawął, ale według mnie to powinniśmy szukać kogoś kto będzie grał na pozycji Rakiticia, pomagał Busiemu w destrukcji i asekurował Leo (Nainggolan?). Mam też nadzieje że Denis Suarez będzie częściej grywał na pozycji Iniesty
0
Dobra jeszcze raz- ostatni.
Nie jestem zwolennikem transferu Coitinho- to już wiemy
Zgadzam się z tobą naprawdę ze wszystkim, gdy mówisz czemu nie powinnien tutaj grać, naprawdę
Dodałem komentarz w którym oczekiwałem że osoby które są zwolennikami tranferu Coutinho (bo są tacy) przedstawią mi swoją teorie na ten temat, jakby miało to wyglądać, może mnie do niego przekonają?
0
Mój komentarz odnosi się do zwolenników transferu Coutinho, a ty nim wyraźnie nie jesteś
0
Zgadzam się, jednak gdy graliśmy z Xavim i Iniestą to obrona miała wsparcie nie tylko od pomocników ale też napastników, poza tym świetnie funkcjonował pressing, teraz potrzebujemy pomocnika który będzie pomagał Busiemu w destrukcji i asekurował Messiego który do obrony raczej się nie wraca
0
Hmm... może gdy zwracasz się do forum, to dodaj swój komentarz? To są podstawy.. nie wiem czego? Korzystania z tego typu strony internetowej? Chcesz coś powiedzieć to napisz tam u góry
0
Tylko że to ty zacząłeś się spierać
0
Po czwarte. nie przeczytałeś ze zrozumieniem.
0
To powiedz mi gdzie ja napisałem że chcę Coutinho? Nie jestem zwolennikiem tego transferu, wole kogoś typu Verratti. Celem tego komentarza (jakbyś sobie przeczytał jeszcze raz to byś wiedział) jest to, abym dowiedział się jak obecnośc Coutinho widzą zwolennicy jego tranferu.
0
No własnie, mimo że nie jestem wielki zwolennikiem Cou to gdyby jednak tu przeszedł, to skłąd na najważniejsze mecze, po tym jak Coutinho się zaaklimatyzuję będzie wyglądał właśnie tak jak napisałeś, nie widze innej możliwośći, jedyne z czym się nie zgadzam to określenie "zmiennik" dla Iniesty, jak dla mnie będą się po prostu rotować, jednak to Coutinho będzie podstawowy.
Nie wiem, dalej czekam na opinie tych którzy ustawienie Cou- Busi- Rakieta wyśmiali po chciłabym wiedzieć jak oni to widzą
1
Nie wiem czy akurat ty chcesz kupic pomocnika (odpowiedzialem do ciebie, ale na początku zdania widzisz że zwracam się do osób krytkujących Marcina), sam nie jestem wielki zwolennikiem tranfseru Cou, ale gdyby tak się stało, a Marcin przedstawił przypuszczenie, to skład musiałby tak wyglądać, bo Coutinho nie przyjdzie tu grzać łąwy, ani tym bardziej grać obok Iniesty bo będzie to samobójstwo
0
Mam prośbę, może ktoś ze zwolenników transferu Coitinho napisać jak wyobraża on sobie jego obecnośc tutaj? Bo kilka komentarzy niżej ktoś napisał że pomoc wyglądałaby Coutinho- Busi- Raktić i śmiech bo nie ma Iniesty... no zaraz, to wy chcecie Cou na ławke czy jak? XD, no chyba żę Iniesta- Busi- Coutihno to może jakimś cudem uda nam się strzelić w sezonie więcej bramek niź stracić... Słucham opini bo trochę się teraz zdziwiłem
1
Zaraz zaraz... czyli ja rozumiem że wy chcecie kupić "pomocnika klasy światowej" na ławke?! Tak Coutinho przyjdzie sobie na ławce posiedzieć... Iniesta i Coutinho będą grali na zmianę, a gdy Cou już się odnajdzie to raczej on będzie grał w najtrudniejszych meczach, a Iniesta będzie odgrywał rolę jak Xavi w ostatnim swoim sezonie (tylko będzie grał dużo więcej), Iniesta z Coutnho będą grali obok siebie tylko ze słabszymi drużynami na Camp Nou żeby rozbijać autobusy przeciwników, jednak wystawienie ich obu na np: Real to będzie samobojstwo
0
"Mamyy lidera, mamy lideraaa!!!" :D
2
Wiedz że Hajto musi być żałosny gdy większość komentarzy po meczu Polaków jest o jego "perełkach", a nie o samym meczu
0
Czekam na duet Hajto- Mirosławski
0
Poczytaj tutaj kilka komentarzy odnośnie Realu, mają swoje zdanie. Pod względem merytorycznym strona Realu jest naprawdę lepsza, co nie znaczy że dobra, myślę że jest tak dla tego że nasze jest lepsza pod względem wizualnym i dlatego mamy tu więcej ludzi których nie warto komentować. Te komentarze co tam podałeś to nic w porównaniu z tym co jest tutaj.
29
Akurat ja się z Cantoną nie zgadzam, bo nie tylko Neymar wierzył a awans, a cała drużyna. Poza tym wśród kibiców była wiara więc ten cytat taki... średni.
"W zwycięstwo Barcelony wierzyło 22 ludzi, -11 piłkarzy Barcy i 11 piłkarzy PSG"- wolę coś takiego ;)
1
Ale wszyscy łapią te plotki transferowe, tak jak powiedział Isco, gazety w przerwie na reprezentacje nie mają o czym pisać to wymyślają jakieś transfery. Ostatnio Verratti, wczoraj Isco, dzisiaj Coutinho...
8
Pytanie zasadnicze, czemu miałby odchodzić? Jego rola jest coraz wieksza z każdym kolejnym meczem i to widać, Messi będzie TOP 1 z 3/4 sezony, Neymar będzie miał 28 lat (będzie w najlepszym dla piłkarza wieku) i to on wtedy będzie postacią numer 1 w Barcy jeśli dalej będzie się tak rozwijął. W ogóle, nie rozumiem tych plotek, inne kluby jedyne co mogą zaproponować to lepsze zarobki, w Barcy i tak jego wypłata będzie ciągle rosła, gdyby chciał odejśc tylko ze względu na pieniądze to poszedł by do Chin i narazie . Ktoś się go spytał czy chciałby grać w Angli i powiedział że tak, skłamałby gdyby powiedział że nie, wielu piłkarzy chciało by tam grać, jednak to nie znaczy że to planują.
A poza tym, wiem że rynek idzie strasznie do góry, ale na transfer 250mln trzeba będzie jeszcze mimo wszytsko poczekać kilka lat, nie oszukujmy się, pamiętajmy że Neymar w tym momencie jest najdroższym piłkarzem świata
0
Szykuję się niezły pojedynek Hiszpanów z Włochami :D
1
No kto wie, jak już w United będzie Griezmann to już będą mogli grać o wysokie cele, taka paka z Pogbą, Griezmannem, Mkhitaryan, Martialem, Herrerą, De Geą i ciągle świetnym Ibrą, do tego napewno zrobią jeszcze jakieś transfery, jakis obrońca i kto wie co to będzie
4
Najlepsze jest to że tam ma kto grać, (napewno w ataku), Aguero, Higuain, Dybala, Di Maria, nie wiadomo czy problemem jest trener czy inne czynniki, a szkoda bo liczyłem że Argentyna powalczy na MŚ o zwycięstwo, ale jak tak dalej będziet to wyglądało to słabo to widze
23
Tak troche to VeB z tyłka :d
Ładna dziś pogoda Visca el Barca
A poza tym to szkoda że tak późno :/
0
To jest z Fangola, nie muszę chyba mówić ile tam jest wiarygodnośći ;)
1
No właśnie widocznie nie wiele, prawy obrońca jest priorytetem, Roberto jednak na dłuższą metę się na obrońce nie nadaje, a samym Vidalem nie powojujemy, pomocników mamy wielu.
3
Umtiti w gimnazjum jeszcze siedzie?
0
Messi ma tyle samo podań co Insigne- FIFA
0
Realu to nie zaboli i tak u nich grzeje ławe
0
Ibra był skonfliktowany z Pepem, nie ma powodu dla którego Gomes miałby odchodzić, bo to że gra słaby sezon nie jest tym powodem, jak uważa wielu użytkowników