Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tacy czyli jacy?
0
Ktoś ci powiedział że wychodzę z La Rambli? O czym ty mówisz człowieku?
0
Jesteś na boisku że mnie żegnasz? :)
1
Zobaczyłem 10 minut meczu i chyba nie będe go oglądał
1
Tylko że Gomes grał już na tej pozycji i z tego co pamiętam nie grał tam najgorzej, a jeden z meczów z niewielu meczy które można mu zaliczyć na plus, rozgrywał właśnie na DP, niesety nie pamiętam który to był mecz
1
A ja bym chciał zobaczyć jutro Gomesa za Busiego, Gomes totalnie zawodzi na środku pomocy, gdy musi kreowac grę itd, ale na defensywnym pomocniku nie będzie odpowiedzialny za kreację i grę do przodu, tu może się sprawdzić, dodatkowo będzie wspierany przez Rakticia. Wiem że tutaj hejt totalny na Andre za to że istniej i w ogóle, ale obwinianie jednostki za każdą porażkę jest bezsensu.
0
Dzisiaj będzie piekielnie trudno... ale musimy!!! VeB!!!
1
Atletico już nie żenujące?
0
Żenada to są właśnie tego typu komentarze... Atletico w Lidze i tak już nic nie zdziała, zależy im na LM
1
XD
0
Co jak co ale jednye kogo możemy obwiniąc to samych siebie że Liga już nie zależy tylko od nas a nie Atletico, nie możemy mieć do nich pretensji że nie urywają punktów Realowi
1
W punkt :D
1
Ronaldo płakał jak oglądał ;D
0
Mam to samo, co zrobiłeś?
3
Teraz to ławto powiedzieć bo zagrał świetny mecz, ale do tej pory jakoś nikt nie ubiegał się o Paco w pierwszym składzie, a teraz nagle Lucho jest głupi bo go nie wystawiał
1
On jest w tym sezonie parasolem ochronnym dla każdego więc.. szkoda chłopaka :/
1
Teraz nagle każdy wierzył w Paco, a Lucho to kretyn bo go nie wystawia, ahh ci kibice ;)
0
A skąd wiesz że będzie siedział na ławce? Do tej pory nie dawał powodów żeby Lucho miał go wystawiać
1
Czytając tu komentarze mam wrażenie że Gomes jest odpowiedzialny za każde złe zagranie Barcelony
0
Messi, Neymar, Raktić.
Wedłgu mnie problem jest w ogólnym rozegrniu, pamiętam jak w sezonie trybletu Unzue świetnie przytgotował rzuty rożne i strzelaliśmy wiele bramke, teraz to jest naprawdę dramat
5
Widziałęm statystyke w której było podane ile zespól z La Liga potrzebuję wykonac rzutów rożnych, aby strzelić bramkę, na 1 miejscu był Real, Barca na... 18:
1.Real- 6,6
2.Espanyol- 6,9
3. Betis- 7.7
...
18.Barcelona- 45(!)
To już nie jest era Pepa gdzie mieliśmy jednego, max dwóch wysokich zawodników, teraz Pigue, Umtiti, Rakitić, Gomes, Suarez a czasami do nich dochodzi Mathieu.
To jest EWIDENTNIE do poprawy
1
A mi się chce rzygać od tego bólu tyłka, jest hit w Angli, chciałem poczytać opinie itd... ale nie, bo Real wygrał na farcie, bo sędzia, bo Perez kupił, bo Ronaldo strzelił/nie strzelił.... ehhh
1
I tu się zgadzam, nie nawidzę być na stronie w trakcie meczu Realu, ten ból tyłka tu mnie dobija, ale jest mecz Arsenalu z City więc chciałem poczytać komentarze ;)
16
Barcelona wygrywa po słabej grze- "takimi meczami wygrywa się mistrzostwo, dobrze że potrafimy wygrać mimo gorszej gry, świetna walka"
Real wygrywa po słabszej grze- "jaki fart, sędziowie chcieli żeby wygrali, rywale z nimi nawet nie biegają, a z nami dają z siebie wszytsko, grają padake i wygrywają... paranoja"
0
Jakie znowu długo oczekiwane zmiany?
4
Takie pytanie, tylko mnie żarty z Wawrzyniakiem lub Bendtnerem przestały śmieszyć jakieś... klilka lat temu? Na FB jakiś odnośnik "On może być najlepszym piłkarzem, zobacz kto!" (co swoją drogą też jest irytujące) i w komentarzu "Dla leniwych: Wawrzyniak"- i wszyscy się śmieją, serio kogoś to jeszcze bawi czy jak to jest?
1
Będą na nieg gwizdać?! Jak on to przeżyje?! Mam nadzieje że nie Lucho go nie powoła bo jeszcze Pigue nie wytrzyma tej męczarni... ;)
0
Akurat z tego co wiem, wyjazdy na mecz z Boliwią są bardzo ciężkie ponieważ rozgrywane są wysoko nad poziomem morza (nie powiem ile bo nie wiem, nie chcę cie skłamać), jednak wiem że są to bardzo trudne warunki.
1
Właśnie, myślę tu nad zawodnikiem bardzo uniwersalnym jak Robeto, tylko nie jestem pewny czy Roberto preferuję wystarczająco wysoki poziom jeśli chodzi o ogólne umiejętności aby być podstawowym pomocnikiem w Barcelonie. To jest na tej zasadzie- masz 10 punktów umiejętności do rozdania i np Iniesta wziął po 5 na podania i drybling, a Roberto 2 na podania, 2 na drybling, 2 na obrone itd. Rozumiesz?
0
Ja widziałbym Krychowiaka w Liverpoolu :D