1

Wie ktoś ile wynosi klauzula Verrattiego i Thiago? (ewentualnie na jakiej stronie można się takich rzeczy dowiedzieć?)

18

Iniesta (!) może od nas odejść a dla ciebie największym problem są pieniądze?

0

Tego nie wiem, ale napewno byłoby cięzko.

0

Zaraz ktoś ci powie że "Była Barcelona bez Neymara i będzie bez niego", więc w sumie Messiego też sprzedajmy za 500mln bo przecież "Była Barca..."

0

"Neymar niech odejdzie za 220mln, za to kupimy Coutinho, Verratiego i Dembele"- hehe, grało się w FIFE grało ;). Płakać będziecie gdy Neymara nie będzie, oj będziecie. Rozumiem że nie będziemy rozpaczać za kimś kto w ten sposób się sprzedał, ale pod względem sportowym Neymara nie zastąpimy napewno. Każdy klub do którego Barca po tym transferze by przyszła (np. Bayern o Thiago) podniósł by cene conajmniej o 50%, w końcu mamy 250mln, to oczywiste że Bayern chciałby zarobić więcej, ten transfer zniszczył by rynek jeszcze bardziej. Barcelona nie będzie miła LS, ogólnie przyszły najlepszy piłkarz świata nas by opuścił, to oczywiste że jesteśmy w plecy, jeszcze inna sprawa- czy klub tych pieniędzy nie wykorzystałby na inne cele, w końcu to są ogromne pieniądze. Naprawdę to wszytsko jest takie pokręcone że trudno jest sobie to wyobrażić, dlatego uważam ten transfer za nie realny (ktoś pisał że po podliczeniu wszytskich kosztów, PSG by to ksztowało koło 600mln...), a jeśli nawet Neymar przeszedłby to PSG, Barca straciłaby BARDZO dużo

0

Podbijam :D

5

Zrozumcie? Nie każdy musi być szybki, a określenia "drewniany" może nie skomentuje..., Rakitić bardzo dobrze wykonuje swoje zadania na boisku, jeśli są one dobrze do niego dopisane i nikt nie musi nic "zrozumieć" bo to co napisałeś nie jest niczym oczywistym ;)

0

Sprzedaliśmy Tello za 4mln (4?)

0

Emm... z jakiego rachunku matematycznego wynika że zostało nam 16mln?

0

Właśnie pomyślałeś w stylu zarądzu Barcelony, przez to właśnie tak fatalnie sprzedajemy zawodników

1

Nawet nie wiesz jak cie rozumiem, to samo miałem gdy przechodziłem do liceum do większego miasta i powiem ci tak, napewno nie było tak źle jak sie spodziewałem, jednak to nie znaczy że było fajnie, jestem w 2 klasie i nie czuje się dobrze, tak dobrze jak czułem się w poprzednich szkołach, więc jeśli masz chęci i możliwości to radzę się przenieść, no chyba że się nie da, to też nie ma co się załamywać, bądz sobą a napewno znajdziesz znajomych z którymi będziesz nadawał na tych samych falach ;)

0

A może nie?

3

Nasz zarząd jest jaki jest i ten transfer absolutnie nie wpływa na opinie o tym co tam się dzieje, jednak myślę że możemy (chociaż dzisiaj) podziękować im za ten transfer- młody, już ograny, za 30mln, myślę że jest to świetna cena patrząc na obecny rynek, w skrócie- bardzo dobrze przeprowadzona transakcja- brawo!

0

Bardziej chodzi o to że informacji o Bellerinie było strasznie dużo, już rok temu się mówiło, oczywiście Semedo był brany pod uwage, ale porównując do Hiszpana? ;D

1

O Bellerinie w Barcelonie można już było książke napisać, o tych niekończących się plotkach, a tu tak znikąd- Semedo w Barcelonie ;D

1

Zgadzam się z tym co napisałeś, jednak myślę że Valverde może kombinować nad ustawieniem między 4-3-3 a 3-4-3 z Alba w pierwszym składzie, chodzi o to że Azpilicueta będzie wystawiany na PO w systemie 4-3-3, jednak w zależności od sytuacji na boisku ustawienie może się zmienić na 3-4-3 z nim w środku- myślę że to ciekawa opcja, przede wszystkim dlatego że nie potrzeba w tym układzie dokonywać zmian zawoników, dobra rotacja między tym ustawieniem może być zabójcza

38

To straszne uczucie gdy wchodzisz na FCBarca.com, widzisz na głównym Paulinho i zjeżdżasz w dół modląc się "Proszę... tylko nie Paulinho Fichado!"

0

Ile Perez za Jamesa chciał? 70mln+? Jeśli tak to np. Coutinho, Eriksen, Isco. Bayern potrafi robić transfery, jednak ja jestem zdania że nie zdecyduja się na rekord transferowy z tego powodu że OP nie jest tam tak "niezbędny", na skrzydłowego- tak (Sanchez), ale na pomoc gdzie Bayern ma wielu bardzo dobrych zawodników? Nie widzi mi się to ;)

0

Według mnie James jest zbyt drogi dla Bayernu, oni nie robią takich transferów, a jeśli nawet to napewno kupiliby kogoś dużo lepszego za tą cene.
Jednak to jest moje zdanie, przecież trenerem Bayernu jest Ancelotti więc... kto wie (móglbyś podać żródło)

1

Dałeś takie argumenty jakie można podać przed każdym transferem czyli "może być dobry ale nie musi", to samo możemy powiedzieć o Verrattim bo nikt gwarancji nie daje.
Real właśnie zabezpiecza się na przyszłość, a poza tym uzupełnia drugi skład, dzięki czemu ZZ będzie mógł jeszcze lepiej rotować składem, co w poprzednim sezonie mimo krótszje ławki działało genialne.
I najważniejsze- Real w porównaniu do Barcy robi cokolwiek- myśli, robi transfery z głową, nawet jeśli kilku zawodników się nie sprawdzi to Real dużo na tym nie straci

0

A no tak, bo to pierwsza taka sytuacja gdy zawodnik w taki sposób wywalcza lepszy kontrakt...
To jest powszechne zjawisko w piłce (robił tak tu min Neymar, a ostatnio nawet Ronaldo) więc nie wiem co jest w tym szokującego? Pewnie to że wykorzystał do tego wielką Barcelone, jak mógł

0

Więc może taka była wola Verrattiego więc PSG zaproponowału mu kontrak który przekonał go do pozostania? Ale nie no, napewno Paryska mafia mu pistolet do głowy przystawiła i musiał tak powiedziec ;)

4

To jest paranoja co tu piszą niektóre osoby, PSG nie chce sprzedawać swojego kluczowego zawodnika? Więzienie. Verratti woli zostać w PSG? Pajac... Nie wiem czy wiecie, ale ani PSG ani Verratti nie mają żadnych zobowiązań wobec Barcelony, nie jesteśmy pępkiem świata to raz, a dwa- to że MD albo Sport napisało że Verratti chce do Barcy itd to (uwaga bo niektórych może to zaszokować) nie znaczy że tak naprawdę jest ;)

0

Mój błąd ;D

8

Ten ranking FIFA niezłe emocje tworzy, jedni się twierdzą że ranking nie ma sensu, inni że mamy się cieszyć a nie płakać itd... osobiście cieszę się że zostaliśmy tak docenieni itd. ale, już boje się tego co może być na Mundialu, dostaliśmy to miejsce za darmo, bo mamy słabą grupe w eliminacjach, tak naprawdę jedyną drużyną z topu jaką wygraliśmy byli Niemcy, poza tym graliśmy ze Szwajcarią i Portugalią gdzie były remisy (no i remis z Niemcami), jednak poza Niemcami nie graliśmy z żadną kadrą z prawdziwego topu czyli Francja, Hiszpania, Niemcy, Brazylia etc. wielu widząc jakie mamy miejsce w rankingu liczy już na nie wiadomo jakie miejsce na Mundialu, nawet zwycięstwo. Boje się że ten balonik z reprezentacją może pęknąć na tym Mundialu jeśli ranking przysłoni nam oczy i postawimy za wysoko cel. Obawiam się że nie dojśćie do ćwierćfinału może być dramatem, a jest to już bardzo wysoki cel

2

Ja mam nadzieje że w ogóle przyjdzie ;)

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Dokładnie, brak własnej interpretacji tego co się czyta, nikt nawet nie zastanawia się nad żródłem informacji

3

Nazwiska Bellerina, Verrattiego i Ceballosa wymienił już chyba każdy więc nic nowego nie wymyśliłeś, a co do sprzedawania to przypomne tylko że Rakitić niedawno przedłużył kontrakt. Reszty już mi się nie chce czytać bo takie troche "kopiuj wklej" z 50% komentarzy na tej stronie odnośnie kadry na następny sezon

5

To jest takie smutne jak widze ludzi którzy tak bardzo biorą do siebie informacje z gazet typu Sport czy MD.
"Piłkarz X przekazał kolegą w szatni że odchodzi z klubu Y"- I oczywiście nikt nie zastanawia się nad pochodzeniem tej informacji, wszyscy biorą to za prawdę bo przecież "szanowana" gazeta to napisała, ale skąd dana gazeta miałaby to wiedzieć?! Mają swoich wysłaników w domach kazdego piłkarza w Hiszpani? Naprawdę to są informacja totalnie z du**, tak był min z Ronaldo.
Redakcją zależy na tym żeby się sprzedawało a nie żeby wszystkie informacje były wiarygodne, co się lepiej sprzeda? Gazeta bez Ronaldo, czy gazeta z informacją że Ronaldo odchodzi? No właśnie
Tak samo jest teraz z Verrattim, od kilku tygodni gazety trąbia że "już z Barcą piątke przybił, protesty w PSG robi, Bartomeu to już całkiem pojechał do Monaco po hajs na niego, jakieś "pińćset" milionów...", dzisiaj napisali sobie że Verratti zostaje i koniec, jak napisali to tak jest, tak? Eh, według mnie całkiem możliwe może być to że Barca w ogóle z Verrattim się nie kontaktowałą, ale równierz to że już ma gotowy kontrakt i wysłała Verrattiemu termin podpisu.
Wiem, fajnie jest tak czekać na Verrattiego, gazety podpalają itd. i to jest fajne w sumie, Verratti super nazwisko, jakby grał w Barcy... hoho, ale troche dystansu do tych gazet ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?