1

Ludzie... dajcie już spokój z tymi 15 znakami, spacja wystarczy -.-

2

Jak zawsze jak Barcy idzie coś nie tak ;)

0

Ma ktoś transmisje meczu na youtube?

0

A tymczasem Niemcy w 84 minucie prowadzą 1-0 z Nigerią... Brazylia będzie podchodziło do finału z widmem z Mundialu :D Ciekawy mecz się zapowiada

0

"Teraz już się nie da tego spi***lić!"? Lepiej Legi misji nie dawać bo ona już nie takie rzeczy spi****ła ;D

0

2-0 :D

0

Transfer za grosze... ale pensja na pewno wyższa niż 90% zawodników VFL

0

Mimo że Legia dobrze gra w drugiej połowie (wow) to teraz znowu traci inicjatywę... rewanż na pewno nie będzie formalnością

1

Czy ja wiem... jakby nie patrzeć to jeszcze żadnego oficjalnego komunikatu nie było, równie dobrze może się okazać że to wszystko to plotki i Claudio u nas zostanie

1

Debiutowali w pucharze Gampera ;), ale dzisiaj debiut w oficjalnym meczu

2

Niby skład eksperymentalny, ale patrząc na naszą ławkę to w dalszych częściach sezonu takie składy to będzie norma, mając tak wielu zawodników na tak wysokim poziomie, teraz jedyne o co się boję to o nowych zawodników, wiadomo, mieli mało czasu żeby "poczuć" tą grę, teraz będzie dobra okazja.

2

Już nawet nie nawiązując do komentarza Kucharczyka, to ta Legia jest naprawdę fatalna... na to się patrzyć nie da, ale może coś wpadnie...

PS: Tak- Fatalny to ja jestem, tak uprzedzając komentarze ;)

0

Dlaczego?

1

Nie skończą tylko zmienią ;D, pojawi się Eto albo inny Van Persie

17

Jeżeli przegramy tego seta to strasznie skomplikujemy sobie sytuacje i to na własne życzenie... obyśmy go wygrali

3

Patrząc na grę Kataru na tych igrzyskach (35-20 z Francją, 25-25 z Tunezją, teraz 27-18 z Niemcami 49 min) można łatwo dojść do wniosku że to gadanie że Katar kupił sobie drugie miejsce na mistrzostwach świata w ich kraju nie było tylko głupim gadaniem...

0

Mam szukać po całej stronie żeby ci to udowadniać? Podałem ci jeden więc wiesz że takie komentarze istnieją i daruj sobie komentarze typu "wiesz co to znaczy..."

0

Chcesz jakiś komentarz? Takie zbieg okoliczności- Razorek:
"Razorek 1 godzinę temu · Dyskusja Polecają 1
@Kacper1432: Dlatego, że wymieniamy bardzo dobrego bramkarza, na 2 lata młodszego bardzo dobrego bramkarza i zyskujemy 20 mln nic nie tracąc. A przy okazji oczyszczamy atmosferę w klubie stawiając na jednego bramkarza."
Określając Brawo mianem"bardzo dobrego bramkarza" i określając w ten sam sposób Alves dodając "2 lata młodszego" to logiczne że stawia się tych bramkarzy na równym poziomie

0

Mecz o "pietruszkę", na pierwsze miejsce nie ma szans, na pewno będziemy losować rywala ;)

1

Poprawione, sorka
PatrykW- nie mówię ze wybór był zły... ale wielu tu pisze że robimy dobry interes, że to najlepszy biznes tego okienka, ktoś tam został zaatakowany bo napisał że Bravo jest dużo lepszy, no ludzie... też uważam że postawienie na Marca w kontekście przyszłości jest korzystniejsze, ale takie można powiedzieć "zakłamywanie" rzeczywistości w taki sposób oraz brak okazania jakiegokolwiek szacunku dla tak wybitego bramkarza mnie irytuje

0

Przez te 2 lata gdy Bravo grał w Barcy był dla wielu jednym z najlepszych bramkarzy świata, teraz gdy jest już prawie w City to nagle Ter Stegen stał się lepszy, a Alves który tak naprawdę jest o klasę niżej niż Claudio (o czym świadczy min fakt że w pełni akceptuje rolę rezerwowego bramkarza) według wielu jest na równym poziomie... Bramkarz który przez 2 sezony był jednym z najlepszych bramkarzy świata, w pierwszym swoim sezonie pobijał niewyobrażalne rekordy, przez 2 lata popełnił tylko jeden błąd skutkujący bramką (chyba że nie pamiętam więcej), bodajże z Sevillą w poprzednim sezonie.

Jak dla mnie, wmawianie takich głupot że Ter Stegen> Bravo, Alves= Bravo, po to żeby mam wrażenie polepszyć sobie samopoczucie, jest obrazą dla tego genialne bramkarza i fakt że Alves jest 2 lata starszy i zarobimy 20 mln jest nic nie wart, bo bramkarze potrafią grać wiele lat na wysokim poziomie, a 20 mln w obecnej piłce to są grosze

0

Finał na 200m mężczyzn w Piątek o 3:30, klasyfikacje chyba we wtorek, a półfinały w czwartek ale nie jestem pewny, w sesjach wieczornych czyli po 1 w nocy, ale tego też pewny nie jestem

2

A czyli rozumiem że jak ktoś popełni błąd to należy się do niego przyczepić i pisać jakieś uszczypliwości? A najlepiej napisać że jest "gimbusem"- największa obrazę XXI wieku... Nie ma to jak być wyzywanym dlatego że ma się 15 lat :)

0

[Sport] i straciłem jakąkolwiek wiarygodność tej wiadomości ;)

4

Dlatego że tracimy jednego z najlepszych bramkarzy świata?

1

Bolt wygrał w finale z czasem 9.81 ;)

3

Dużo się mówi o odejściu Bravo, aż przykro mi się robi, jeśli to prawda to stracimy genialnego bramkarza. Pewnie Ter Stegen nie pogodziłby się z taką opcją, ale dobrze by było według mnie wypożyczyć Ter Stegena na 2 sezony do jakiegoś klubu typy BVB czy Napoli aby się ogrywał i dostawał minuty których w Barcy przy obecności Bravo by mu brakowało, Claudio bym zostawił w klubie, grałbym w Lidze i LM i kupił Alvesa na rezerwowego bramkarza. Wiem że raczej na pewno nie ma takiej możliwości ale to był by chyba jedyny sposób na zatrzymanie obydwu tak dobrych bramkarzy w klubie.

0

"nie zasłużyliśmy", graliśmy słabo ale awansują 4 zespoły, zasłużyliśmy na awans z 4 miejsca, na ten moment nie zasłużyliśmy na półfinał, ale to może się zmienić jednym świetnym meczem

0

Jednak Bolt słabo wystartował, co sam przyznał w wywiadzie, nie sądzę aby winą tego był krótsza przerwa

1

To gadanie o gazetach jest zabawne "Katalońskie gazety nie potrafią uznać Real" itd... no jest tak, no i co z tego? Mnie w ogóle nie boli że gazety z Madrytu są lepsze od gazet z Barcelony, a tu często jest walka o to które gazety lepsze. Ja jestem kibicem FC Barcelony a nie miasta Barcelony (choć je bardzo lubię) i firm, redakcji czy czegokolwiek co się w tym mieście znajduje. Katalońskie gazet są delikatnie mówiąc słabe... no i co z tego? Czy to w jakimś stopniu oznacza że Real jest lepszy od Barcy bo ma lepsze gazety? Nie rozumiem w ogóle tych dyskusji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?