Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hahahahahahah xd
1
Jest Suarez więc możesz zaryzykować :D
3
Jest błąd w tekście: " Dobre podanie Leo Messiego wykorzystał Gabriel Mercado", w tej sytuacji nie było podania, obrońca Chile wybił piłkę Messiemu pod nogi Mercado.
2
Chyba najgorsze losowanie... 2 największych rywali ma autostradę do półfinału, a my... dojść że nudny mecz bo po raz kolejny te Atletico i ich autobus, to żeby było mało wyjdziemy po tym dwumeczu pobijani bardziej niż przez ostatnie 3 miesiące...
0
Ja bym Atletico z City nie zamieniał, Real męczy się niemiłosiernie z Atletico i jak dla mnie mogą się pomęczyć znowu :D
1
Barca- Benifica
Real- Atletico
Bayern- PSG
Wolfsburg- City
Moje wymarzone losowanie ponieważ nam przyda się jakiś słabszy przeciwnik aby wreszcie odpocząć... Atletico może wysłać Real do domu, mecz PSG z Bayernem to jedne bardzo groźny przeciwnik mniej, a zwycięzca 4 meczu będzie marzeniem w półfinale ;)
0
W sumie racja, ta transakcja trwała wiele miesięcy, jednak z tego co pamiętam to dużo mówiło się o tym że Barca będzie chciała 2 klasowych bramkarzy, Ter Stegen musiał sobie zdawać sprawę z konkurencji.
1
Jest jeszcze jedna sprawa. Ter Stegen przechodząc tu wiedział że będzie rywalizował z Bravo, który spisuje się znakomicie i według mnie Marc w tym momencie swoimi umiejętnościami nie zasługuje na to by wygryźć Chilijczyka ze składu. To by było zrozumiałe gdyby Claudio grał słabo, a Niemiec gra wyśmienicie, jednak w momencie gdy Bravo gra tak świetnie, a Ter Stegen mimo że ma świetne mecze, popełnia wiele błędów (początek sezonu) nie ma prawa być wyżej Claudio.
1
Neymar to już nawet wygryzł Ronaldo z tej reklamy Pokera która jest przed meczem :D
1
Według mnie to kwestia psychiki, tylko że w odwrotny sposób, powiedziałeś że np; w meczu z Arsenalem Leo strzelił karnego bez problemu i do tej pory strzelał a każdym ważniejszym meczu, według mnie to rozprężenie i zbytnia pewność siebie powodują tak słabe strzelanie. Widać to po tym jak piłkarze podchodzą to karnego, totalnie na luzie, 2 metry rozbiegu, jakby piłka sama miała wpaść do bramki a oni mieli by ją tylko dotknąć. Ale to tylko moje zdanie.
17
Widać że Getafe to rezerwy Realu... nawet przegrywają 4-0 tak jak Real...
17
Dobrze że jest tu wzmianka o wiecznie wyzywanym Rakiticiu, może wielu wbije sobie do głowy na czym rola Rakticia w Barcy.
0
Pozdrawiamy z trybletem ;)
0
Mimo że Camp Nou jest pięknym stadionem i chyba wszyscy mamy do niego sentyment to nie da się ukryć- tu potrzebny jest gruntowny remont.
Technologicznie nasz stadion odstaje zdecydowanie od wielu stadionów, o zadaszeniu trybun już nie wspomnę ponieważ to jest element obowiązkowy. Komfort jest chyba najważniejszy.
8
Ja tam nie mam nic do Pereza, niech sobie siedzi jak najdłużej ;)
3
Swoją drogą podobało mi się dzisiaj sędziowanie, sędzia puszczał grę, pozwalał grać, można mieć wątpliwości co do karnego na Neymarze ale sytuacje nie była wcale aż taka pewna, jak na Hiszpańskie standardy- sędzia na dużo plus,
6
Brawo Barca ! Liga musi być nasza.
Do tych co narzekają na wynik... graliśmy z Sevillą a nie z jakimś Real Madryt że wy się jakiś 4-0 czy 5-0 spodziewacie...
A tak na poważnie, zagraliśmy bardzo dobrze, Sevilla wykorzystała swoją okazję jednak Barcy tych okazji miała dużo więcej i wynik powinien być wyższy.
1
Brawo Barca, coś czułem że pierwsza połowa do gra wstępna ;), dali się wyszaleć Arsenalowi, a na początku drugiej połowy to już całkowita obrona częstochowy, na szczęście się udało.
Drażnił mnie dzisiaj Sanchez, bezsensowne faule, symullki, widać że chciał się pokazać... no ale bez przesady.
VEB !!
0
Wenger to strasznie dziwny trener, niby widać w nim zmysł taktyczny, niby ma zawodników światowej klasy... jednak nie potrafi osiągnąć z Arsenalem nic. Od kilkunastu lat prowadzi projekt który ma zbudować z Kanonierów giganta (pomijając to że plan był chyba zmieniany z X razy) w ogóle mu to nie wychodzi, na dobrą sprawę nie wiem czemu jeszcze go tam trzymają, może mówi zarządowi przed każdym sezonem że "to będzie nasz sezon, mam pomysł" ale coś słabo to wychodzi.
0
Jest tu widoczny optymizm, ale według mnie taki wynik jest zdecydowanie możliwy, jeśli Barca wrzuci na wyższe obroty tak ja z Valencią to Arsenal nie będzie miał nic do powiedzenia, z PSG zeszłego sezonu też miało być trudno a wiemy jak się skończyło ;) obstawiam 2-1 dla Barcy, ewentualnie 3-1
1
Pamiętam ten mecz z 2011, to od tego meczu tak na dobrą sprawę zacząłem kibicować Barcelonie i ogólnie szerzej interesować się piłką. Ta gra mnie uwiodła i mimo przegranej zakochałem się w Barcelonie aby później przeżywać tak cudowne chwile jak i te (również swojego rodzaju cudowne) gorsze chwile.
6
Kolejne powołania z serii "szkoda mi Bartry"
0
Polecam relacje Live na kanale Footroll ;)
1
Według mnie Sergi Roberto zasłużył na trochę wyższą oceną. Niesamowite zaangażowanie, biegał jak szalony, wydaje mi się że za tą właśnie walkę nota co najmniej 0.5 do góry bo widzę że nie zostało to docenione, gdy patrzy się jak ten chłopak który rok temu był pośmiewiskiem, walczy jak lew o każdą piłkę i nigdy nie odpuszcza to chce się bić brawa. Prawdą jest to że nie wyróżnił się niczym "WOW" ale pokazał się naprawdę z solidnej strony, nie notując ważniejszych strat a poza tym kilka razy potrafił świetnie wymienić piłkę na małej przestrzeni. W porównaniu do Busiego (który według mnie nie zagrał jakiegoś wyśmienitego meczu, jak na niego oczywiście, w moich oczach wydawał się dojść niechlujny) jego nota jest trochę zaniżona. Oczywiście to tylko moje zdanie ;)
2
Mówiło się że Real (Ronaldo) strzela tylko ogórkom i cała teoria w piz**.
Teraz trzeba mówić że strzelają tylko w przewadze, Espanylowi i Getafe czy jak ?
5
Już nie krytykujcie tej Granady, Levente nam strzeliło samobója i jakoś nikt z nas nie miał pretensji.
1
Czy tylko ja nie widzę w tym nic nadzwyczajnego ?
0
Zgadzam się z tobą jednak wpisywanie tutaj tego jest bez sensu, zawsze tak było, tak jest i tak będzie i tym co napisałeś nic nie zmienisz, można dyskutować o danych sytuacjach ale wrzucanie wszystkiego do jednego worka jest bez sensu, Jeśli naprawdę tak bardzo przeszkadza i irytuje cię to co się dziej w internecie to może powinieneś z niego zrezygnować, naprawdę nie ma sensu z tym walczyć.
1
Tu na kilometr widać że to wszystko to są gierki ojca Neymara tylko po to aby ten dostał większy kontrakt w Barcy... ale jeśli serio jakiś klub jest w stanie dać nam 190 mln i Neymar zgodzi się na transfer to nie ma co się zastanawiać, Neymar naprawdę by musiał być krętaczem żeby przejść z "drużyny marzeń" w której wygrywa wszystko i w której i tak nie długo będzie jednym z najlepiej opłacanych zawodników do innego klubu tylko i wyłącznie dla pieniędzy.
Ja jestem spokojny, bo według mnie Neymar nie jest taki a nawet gdyby to nie bylibyśmy tak bardzo stratni, Neymar może i jest świetny ale za 190 mln możemy kupić z trzech zawodników którzy mogą go godnie zastąpić z pomocą Luisa i Leo.
1
Przed meczem "Gdzie jest Bartra? Mathieu to średniak..." ;)