Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zgadzam się, jednak ta dyskusja wybrzmiała po losowaniu, a jeżeli ktoś twierdzi tak z tych powodów które napisałeś powyżej to tak naprawdę kogo wylosują nie ma większego znaczenia, statystykę goli nabije sobie przy zespole z 4 koszyka, trochę dołoży z drużyna z 3 i może coś ustrzeli z drugim najmocniejszym zespołem, jakby trafił np: Celtic to wszyscy mówili by to samo, a teraz śmiech że ustawione żeby mógł se nabić goli na Legi (a tak btw to akurat obronę Legia ma dobrą- oczywiście jak na poziom Legii)
0
To w takim wypadku nie ważne kogo by wylosował i tak ma już zapewnionego króla strzelców, z 4 koszyka i tak i tak przypadł by im zespół kilka klas słabszy.
0
Według wielu Ronaldo tym losowaniem ma już króla strzelców, ja do końca tego nie rozumiem. Po pierwsze to jest w tym momencie chyba 5 kandydatów: Ronaldo, Lewandowski, Aguero, Messi, Suarez- Aguero i Lewy są największymi działami w swoich klubach ale nie sądzę aby mieli szanse na najlepszego strzelca, Leo ostatnio "przeistoczył" się w rozgrywającego, przez co nie strzela już aż tak "hurtowo" bramek jak kiedyś (ale dalej mnóstwo), za to zalicza więcej asyst, głównie do Suareza i to według mnie pomiędzy Luisem a CR7 rozegra się walka o najlepszego strzelca i teraz nasuwa mi się pytanie, czemu dla wielu Cris już wygrał? Obie grupy są porównywalne BVB= City, Borussia minimalnie lepsza od Sportingu, a Celtic delikatnie lepszy od Legii, czy to świadczy że Ronaldo ma już koronę króla strzelców? Co prawda w Realu bramki strzela głównie Cristiano a w Barcy rozkłada się to na MSN, ale wszystko zależy od tego jak daleko zajdzie dany klub i z kim będzie grał, więc nie widzę żadnego sensu rozdawania już indywidualnych nagród.
1
No ja takich rzeczy tu nie napisałem ;), oczywiście często lubię się pośmiać z takich rzeczy, bo czemu by nie? Ale nie lubię jak wyłaniają się z tego większe dyskusje że fart/Perez itd, LM w ostatnim sezonie była szczęśliwa ale nie ma co o to drążyć tematu, takie coś też się zdarza, a gdyby Real zagrał z Barcą, takiego gadanie nie było by na pewno, chyba źle dobrałem słowa przez co mnie źle zrozumiałeś, pozdrawiam ;)
0
Główną rzeczą o którą mi chodzi to takie bezsensowne dyskusje która drużyna jest lepsza przywołując przy tym zdobyte tytuły w ostatnich latach, a nic lepiej nie rozwiąże tego sporu jak bezpośredni pojedynek w najbardziej prestiżowych rozgrywkach świata. Wiem że dyskusję będą zawsze, ale to było by świetne, w ten sposób pokazać wyższość nad Realem.
1
Nie ujmuję im tytułów, zasłużyli na nie swoją grą (co najmniej na jeden), jednak fakty wyglądają tak że w sezonach gdy wygrywali tytuły nie grali z (według wielu ekspertów bo nie jest to tylko moje zdanie) z najlepszą drużyną dekady ;) (XXI wieku- źle brzmi rzeczywiście), można mówić że gdyby Barca nie przegrywała z Atletico to by grali... ale Atleti to w tym momencie chyba najniewygodniejszy zespół na świecie, o czym boleśniej przekuje się Barca czy ostatnio również Bayern, Real wygrywa z nimi w finałach ale finał to jeden mecz, wszystko zdarzyć się może, Królewskim ani razu nie udało się wygrać z nimi w regulaminowym czasie co też o czymś świadczy.
Czekam... czekam na ten mecz, jeżeli przegramy będzie trzeba uznać wyższość Realu na arenie Europejskiej, jeśli wygramy, to my otrzymamy zupełnie zasłużenie ten tytuł.
9
Trzymam kciuki aby w dalszych fazach trafiliśmy Real... czas najwyższy się policzyć z nimi w Lidze Mistrzów, pokazać im kto rządzi na arenie Światowej, lepszego miejsca niż LM na to nie ma, koniec ze ślizganiem się Realu do tytułu, od kilku lat (w tym w 2 edycjach gdy zdobywali tytuł) nie mierzyli się z najlepszą drużyną XXI wieku... czas najwyższy
0
To może pytanie inaczej:
Kto według was jest najlepszym raperem ostatnich kilkunastu lat, i dlaczego jest to Eminem ;)
0
Kto według was jest najlepszym raperem ostatnich kilkunastu lat? Nie chodzi o polaków, ale o scenę światową. Kto i dlaczego? ;)
2
No właśnie!!! Gdzie jest Pogba, Hazard, Verratti, Lewandowski, Boateng i Neuer się pytam?! Idealni na zmienników, Lucho Out, Bartomeu Out, Messi Out...
;)
0
Celtic- Mówi ci to coś?
0
A co to za różnica? To Barca może gwizdać a Legia nie? Bo Barca ma powody?
0
Kibice Barcy gwiżdżą na hymnie LM ;)
4
Po przeczytaniu linku- Majka Majka
0
Wolę 1-0 ale z czystą grą... nie to co w poprzednim sezonie
0
http://static.fangol.pl/content/a/e/f/aef083e45403a57a296fddc38d2ec15e-554.jpg
0
Mamy Pazdana to z grą w obronie nie powinno być problemów :D
1
"Suarez powinien wykonywać wolne na prawą nogę"- zdecydowanie ;)
0
To był chyba 3 strzał (+/-) z wolnego w Barcy Suareza, w Liverpoolu strzelał Gerrard, skąd wniosek że Suarez strzela lepiej? Bo chyba nie po jednym golu
9
Bo Neymar nigdy wolnego nie strzelił.... ludzie....
0
Plan trochę odległy, ale dobrze że się czegoś dowiedziałem. Wielkie dzięki :)
0
Jaka jest cena +/- takiej taśmy?
0
To ja też się dopytam na ten temat, skoro planujesz podwieszany sufit to się może orientujesz czy taka "wyspa" fajnie oświetla pokój? Prostokąt na środku pokoju, ciemne czerwone ściany, pokój nie duży, wystarczyło by oświetlenie nad "wyspą" czy coś do tego? Też planuję zrobić coś takiego, ale nie wiem czy jest problem z oświetleniem czy nie. Z góry dziękuje za odpowiedź :)
0
Trochę nie rozumiem... co jest nie tak z BMX?
0
Dzięki :)
0
Kiedy jest finał Niemcy- Brazylia na igrzyskach?
0
Też myślałem że to Samper zajmie pozycję Masche po jego zejściu, a tu proszę ;)
8
Rakitić na ŚO- tego jeszcze nie grali :D
74
Ktoś widział co zrobił Leo? :D stracił piłkę blisko bramki, wysoko było Umtiti to Messi cofnął się na chwile na obronę, stanął na pozycji stopera i pokazywał ręką Masche gdzie się ma ustawić XD, Leo nawet na obronie rządzi :D
5
O tym jakich sprowadziliśmy zawodników niech świadczy fakt że już w drugim oficjalnym meczu w dodatku o Superpuchar w pierwszym składzie grają wszyscy nasi nowi piłkarze :)