Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak oczy zamydliły mi WSZYSTKIE PUCHARY JAKIE SĄ DO ZDOBYCIA !- sry, nie wiem co w takim razie może mi zamydlić oczy jeżeli to jest zły powód... Niech ta pomoc zawsze gra "piach" jeżeli mamy zdobywać tytułu, nie mam nic przeciwko.
21
Tego co się dzieje na tej stronie nawet nie chce się komentować...
0
Hahahaha xd, ja proponuje sprzedać wszystkich, co Rakitić i Iniesta zrobili w poprzednim sezonie !? Nic, zero tytułów... a no tak, tryblet... Ale to i tak tylko i wyłącznie dzięki MSN...
Boże czy ty to widzisz !?
2
Po pierwsze- Pogba i De Bruyne to nie napastnicy i oczywiście chciał bym ich u nas zobaczyć jednak są to pomocnicy, a wzmocnienie pomocy co najwyżej za rok. Po drugie- Reus mimo że jest fanem Barcy, nie przeszedł by tu gdyby wiedział że ma pełnić rolę zmiennika MSN, a więc też odpada (w sumie Reus też to bardziej pomocnik, lecz często gra na skrzydle). A co do Llorente, wszyscy go krytykują, ale był by to naturalny zmiennik Suareza (który najczęściej jest zmieniany z 3 MSN z powodu wielkiej pracy jakiej wykonuje w całym meczu) i w tym aspekcie mógł by się sprawdzić, tym bardziej że nie przeszkadzała by mu rola rezerwowego w takim klubie jak Barcelona. Ja wybieram Nolito, ponieważ to jest najbardziej realny transfer, jednak nie ukrywam że chciał bym u nas np: De Bruyne (według mnie najlepszego zawodnika z wyżej wymienionych).
0
Haha :D, nasza strona chyba osobiście by pojechała do Barcelony żeby powiesić go za nogi na chudej gałęzi. Ale bądźmy poważni- Roberto w polu karnym znajduje się tylko i wyłącznie na treningach bo na meczu to jest za duże ryzyko...
0
W sumie dobrze powiedziane, tylko zmień początek bo to nie jest jedna rzecz tylko trzy ;)
1
Atletic w tym momencie stracił 50% swojej pewności ;p. Leo zniszcz ich !
0
A na meczu będziesz ?
Jak tak to mam nadzieje że będziesz pierwszym który będzie darł ryja (sory za określenie) w imieniu wszystkich użytkowników FCBarca.com !
3
... i przy wyniku 3-0 Roberto wejdzie na boisko żeby wzmocnić siłę ataku...
A tak na poważnie, ja w to wierze, ale nie mogłem się powstrzymać ;D
0
Daj 50 zł, jak przegrają to możesz dużo stracić, a jak wygrają to i tak rozbijasz bank ;)
0
Zgadzam się. Jednak w pierwszej połowie w meczu z Sevillą pokazali że potrafią demolować, liczę że zagrają właśnie tak jutro ! veb !
0
Kombak Izrael !
0
To wcale nie jest takie "nie możliwe", z całym szacunkiem to jest tylko Atletic na Camp Nou, to nie Real czy Atletico, z pewnością wielu na tej stronie przed meczem ligowym z Atletico na CN pisało "liczę na łatwe 4-0" itd, itp. W tamtym roku strzeliliśmy im 5 bramek na ich stadionie, jeżeli defensywa zagra wreszcie tak jak powinna zagrać, to naprawdę może się udać, potrzebny jest zdeterminowany i skuteczny Leo, zabójczy Luis i zawsze będący tam gdzie trzeba w polu karnym Pedro a to naprawdę da się zrobić ! Ja wierzę !
4
Moje osobiste wnioski po meczu:
1. Ter Stegen dostał na początku sezonu kubeł zimnej wody i dobrze bo zobaczył gdzie wylądował z tą swoją nadmierną pewnością siebie.
2. Bartra nie jest i nie będzie stoperem klasy chociażby Pigue, każdy mecz o dużą stawkę Bartra gra tak nerwowo że boję się oglądać go przy piłce.
3. Vermealen (usprawiedliwiam z powodu zawalonego sezonu) na ten moment powinien być zmiennikiem, można z nim rotować w składzie.
4. Masche na DP w Barcy ? NIE !!! Świetne umiejętności defensywne, genialne przerzuty, jednak w kreacji leży, a w Barcy potrzeba kreatywnych DP.
5, Roberto w Barcy to tylko na DP choć i tu tylko w Pucharze króla.
6. Pomoc nie może być pozbawiona wszystkich 3 podstawowych graczy, w każdym meczu powinien grać chociaż jedne z podstawowych pomocników (Iniesta, Rakitić, Busi), wczoraj pomoc wyłożyła się jak Boateng, nie było "dowódcy" w tej formacji, Roberto to nie jest Iniesta, a Rafinha nie jest aż tak kreatywny w pomocy by pociągnąć to formację w tak ważnym meczu.
Ale najważniejsze- Lucho musi wymyślić coś nowego, coś czym będzie mógł zaskoczyć, bo przeciwnicy znowu nas rozpracowują taktycznie, było tak w meczach przedsezonowych, z Sevillą i Atletico.
1
Czemu Alves ma niebieski język? xd
1
Tak naprawdę znowu Leo na ratuję ! Barca ! Barca ! Messi ! Messi !
0
GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
0
"Teksańska masakra piłą mechaniczną", z 4-1 na 4-4, 2 gole Leo z wolnego...
1
Nigdy się nie spodziewałem że będę się modli aby to Pedro nam dupę ratował... Ale Pedro- błagam... zrób to żeby kibice Barcy zapamiętali cię jako świetnego skrzydłowego który tyle dla nas wygrał, a nie za ten twój wkur*iający uśmieszek... :c
0
Wreszcie to co miało się wydarzyć pół godziny temu...
0
Dziwi cię to ? Po takim sezonie ?
7
Jak się bawić to się bawić, Rafinhe wy*ebać, Bartre wstawić...
0
Przestańcie pieprzyć czemu ściągnął Iniestę ! Nie wiemy czy nie złapał jakieś kontuzji, a poza tym Andres to nie dwudziestolatek, nie może grać całych meczów w takim tempie, było już to widać w poprzednim sezonie.
0
Pedro za Masche- NOW !!!
3
Messi- uratuj nam dupę po raz któryś tam... :c
1
Lucho- "Musimy poprawić obronę"
ZDECYDOWANIE !!!
0
Lucho tym składem tak kopnął w dupe Pedro że mu chyba but utknął... Jasny sygnał- idź, nie jesteś nam potrzebny.
0
Nie mieliśmy kontuzji w poprzednim sezonie? To teraz dopadają nas wszystkie kontuzje świata...
0
Rafinha jak dla mnie z Leo, Alvesem i Bartrą najlepszy na boisku ale każdy ma swoje zdanie ;)
0
Ludzie co wy tak trąbicie o tej sytuacji z Messim ? Nic się nie stało, nerwy i tyle, w piłce takie sytuacje to norma, nie ma co się spinać tym bardziej że nie wiadomo o co poszło.