Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Według mnie tak powinna wyglądać trójka do złotej piłki:
1. Messi
2. Neymar
3. Buffon
0
Najlepszy to Alves i Pigue XDD
Jeden przy Platinim całuje się z pucharem, a drugi pedroli konsekwencje i idzie obcinać siatkę XDD, a Buskets mu pomaga, miazga !!! Vamosss !!!
1
Jest cudownie !!! Mamy to !!! Jak mi się buźka cieszy ;D w ogóle co tam się dzieje, Alves całuje się z pucharem, Pigue ma wyebane na wszystko i idzie obcinać siatkę, Neymar woła Douglasa do zdjęcia jak babcia wołająca dziadka z pola (rozwaliło mnie to xdd), opaska 100% Jesus. Jest pięknie !!!
Wszyscy razem- DZIĘKUJEMY !!! VAMOSSSSS !!!
0
Borat do czegoś zobowiązuje XDDD
0
Leo zrobił bardziej aerodynamiczną fryzurę- bój się Juve ! ;D
0
Jest to świetny zawodnik, na tą pozycję obecnie jeden z najlepszych i gdyby było potwierdzenie bardzo bym się ucieszył... ale przyjście Vidala oznacza że z klubu na pewno odejdzie Alves czego też bym nie chciał. No chyba że przedłuży kontrakt o rok.
3
Wszystkiego najlepszego ;)
4
To będzie bardzo skomplikowane spotkanie, Juve pokazywało już jak potrafi uprzykrzyć życie teoretycznie lepszym zespołom.
Jest kilka ważnych rzeczy które należy spełnić aby odciąć im skrzydła:
1. Wyłączenie Pirlo- główny regulator tempa Juve, jego krosy zagrywane na nos skrzydłowych i napastników mogą być zabójcze dlatego zawsze jeden z naszych zawodników powinien być blisko Pirlo, a jego koledzy z przodu powinni być dobrze przykryci aby nie dawać mu wielu możliwości zagrania piłki- osobiście uwielbiam Pirlo i oglądanie jego gry jest dla mnie przyjemnością, lecz dzisiaj życzę mu aby miał słaby dzień ;)
2. W obronie grać blisko siebie, nie zostawiając przestrzeni- Juventus ma świetnych pomocników (Pogba, Vidal, Marchisio) którzy mogą nam zrobić krzywdę indywidualnymi wejściami jak i świetnymi zagraniami.
3. Indywidualne krycie Teveza- Tevez w Juve odgrywa rolę jak Messi w Barcy, cofa się do rozegrania i próbuje wymijając kilku zawodników, wejść w pole karne lub zagrać świetną piłkę. Jest to również zawodnik wiele biegający dlatego będzie trzeba uważać w ataku ponieważ nie będzie odpuszczał żadnej piłki.
4. Uwaga na Moratę !- Nie jest to zawodnik na którego trzeba stosować nie wiadomo jakie krycia, jednak jest to zawodnik potrafiący wyrządzić ogromną krzywdę, nie ma wielkiej techniki ani dryblingu ale ma świetną umiejętność znalezienia się w polu karnym (pokazał to w meczu z Realem). Może się nawet okazać że Morata będzie naszą największą bolączką.
5. Boczni obrońcy- w meczu z Realem bardzo podobał mi się Lichsteiner który ofensywnymi wejściami burzył formacje defensywne Królewskich, razem z Evrą grają bardzo ofensywnie.
Taka moja analiza ;).
0
Możesz udawać że się upiłaś i pojechać do domu lub poszukać baru- napewno będzie gdzieś transmitowane XDD
0
To będzie trudny mecz dla Xaviego, Na pewno będzie dawał z siebie wszystko, jednak przyjdzie w meczu taki moment gdy zda sobie sprawę że gra ostatnie minuty w Barcy, tym bardziej gdy pod koniec Barca będzie wysoko prowadzić i będą myśleć już o końcowym gwizdku, kto wie czy łzy nie pojawią się jeszcze podczas meczu.
Wygrajmy dla Xaviego ! Vamosss !
0
Razem wszystkim jutro napatrzeć się na nasze stroje i pionowe pasy, przez najbliższy sezon ich nie zobaczymy...
3
Teraz zauważyłem zegar odliczający czas do finału LM. Genialne, świetnie podgrzewa atmosferę. Nie żeby coś ale mamy świetną redakcję, nie stoicie w miejscu, cały czas coś nowego, to się ceni, wielkie brawa w imieniu wszystkich użytkowników strony ;)
1
Świetna robota, takiego typu artykułów mi brakowało. Można by było zrobić również przed meczami analizę gry rywala, mocne i słabe punkty przeciwnika, styl gry itd.
Ale jak na razie fenomenalna robota, oby tak dalej :)
3
Tak na prawdę nie jest powiedziane że piłkarze Atleticu mieli pretensję o sztuczki Neya, wydaje mi się że chodził o "symulacje" (co prawda nie mieli racji ponieważ faulowali Neymara niemiłosiernie, ale często w piłce zawodnicy protestują o symulki i jest to codzienność), to komentatorzy z TVP wymyślili że wykorzystywanie sztuczek jest okazywaniem braku szacunku, jak sobie wyobrażam że będę musiał oglądać finał Ligi Mistrzów z ich "mistrzowskim" komentarzem to się zastanawiam czy nie oglądać ciągle zacinającej się transmisji na internecie z ciut bardziej profesjonalnym komentarzem...
17
Nie rozumiem napinki na Neymara za te sztuczki. O co w ogóle chodzi ? Czy sztuczki są niedozwolone ? Czy za korzystanie ze sztuczek przeciwnik może cie faulować i mieć do ciebie pretensje ? Neymar ma umiejętności i z nich korzysta, jest to najnormalniejsza a część gry. Ta sytuacja była żałosna, tym bardziej że żółtej kartki nie dostał żaden zawodnik który (patrząc na jego zachowanie) chciał zrobić Neyowi krzywdę ZA GRĘ W PIŁKĘ, kartkę dostał tylko Aduriz- za protesty.
0
Ten wywiad wygląda jak by w piłkę grały tylko i wyłącznie pieniądze. Najpierw mówi że może bez problemów kupić Leo i CR7 (nie patrząc nawet na to czy sami zawodnicy będą chcieli tam grać "bo przecież marzą o tym żeby stać się znienawidzonymi przez wszystkich tylko po to aby zarabiać te 2-3 mln więcej od kwoty gdzie i tak zarabiają najwięcej"), a potem mówi o możliwej dominacji piłki Angielskiej w przyszłych latach ponieważ BĘDĄ MIELI WIĘKSZE DOCHODY Z PRAW TELEWIZYJNYCH (tak na marginesie to brzmi jak tekst że "Bale spłacił się w 2 dni ze sprzedaży koszulek"), nie patrząc na to że Angielskie klubu od kilku lat są zarządzane w sposób który nie daje im szans nawet w Lidze Europy, a szkółki zostały zamiecione na odległą półkę ponieważ tam preferują kupować zawodników głównie z Hiszpanii, ale co tam- mają kasy to mogą wszystko... Dawno nie widziałem tak aroganckiej wypowiedzi.
0
Za tyle kasy to nawet ja bym te tytuły wygrał :D
3
Dla ludzi co mają nocki w pracy ;)
4
Xavi informował że przejdzie do klubu w którym nie będzie konfrontował się z Barcą, dziękuje, dobranoc.
0
Jak ja kocham te "sekretne operacje" o których wiedzą wszyscy ;)
0
18 zdjęcie- Neymar na polowaniu ;D
0
Triblet- Loading... :D Mistrzowie !!! VEB !!!
0
Mamy to !!! Szkoda drugiej połowy ale jesteśmy w finale !!! Visca el Barca !!!
0
Tera nie jesteś zadowolony ? ;)
1
„Grając w ten sposób, możemy awansować do finału w Berlinie", powiedział po meczu Ancelotti- A Carlo i tak wie swoje ;)
0
Mi się wydaje czy na zdjęciu Moyes pokazuje sędziemu że Lucho wyszedł za strefę przeznaczona dla trenera ? ;D
0
A to dobrze, widocznie u mnie coś nie tak ;)
0
Żarty żartami ale Moyes to naprawdę dobry trener, ale dla zespołów dobrych (RSSS, Everton), a nie europejskich gigantów (ManUTD). To wcale nie musi być mecz łatwy, szybki i przyjemny, szybka bramka da nam spokój, ale na pewno nie można ich lekceważyć, tym bardziej że nasi zawodnicy będą mieli w głowach dwumecz z Bayernem. Przy dobrym wyniku liczę również na debiut Vermy. VeB
0
Ale w sensie że nie ma nośnika czy jak to się tam zwie ;)
1
http://sport.se.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/sejsmografy-nie-klamia-messi-strzelal-ziemia-drzala-wideo_600355.html
Leo to prawdziwy Bóg ;)
ED: Przez edycje link mi się zepsuł, sorka ;)