54

"Niewątpliwie crack Blaugrany kolejny raz potwierdził, że jest najlepszym piłkarzem na świecie."- zaraz zlecą się HD i zaczną nam wymieniać 101 powodów dla których to zdanie jest nielogiczne ;)

Brawo Leo, z Messi w tej dyspozycji jesteśmy dwa razy silniejsi ! VeB !

28

Idealny skład według mnie, Xavi, Rafinha i Rakitić to na ten moment najlepsze zestawienie pomocy. VeB !

0

...

0

To teraz przyznać się kto typował 3-3 przed meczem ? :D

0

Neymar dopiero poznawał europejską piłkę. A poza tym Bale był tak na prawdę bohaterem jednej akcji (sprint z Bartrą).

0

Zmienił całych 2 (!) zawodników, szalony.

3

Nie wiem czego oni jeszcze nie będą mieli, ale wiem że Ronaldo nigdy nie będzie miał umiejętności ustania w polu karnym ;)

5

Idąc tokiem myślenia kibiców BPL- To jest najlepsza Liga świata ;)

1

Tak słodko, Ronaldo i jego "conocna" koleżanka.

1

Dziwne że Di Marii nie chcieli a ją zostawili...

0

Komentarz usunięty

5

Spojrzałem ostatnio na komentarze na stronie Bayernu (tak nudy ;)), czasami fajnie jest posłuchać opinii kibiców którzy nie są za Barcą i za Realem.
"Real co przegrywa co drugi mecz i gra co mecz w 10? (tak Ronaldo wielkie g gra i prócz symulacji i machania łapami nic nie robi.. a nie wróć, doskonale strzela wcześniej wysymulowane karne), Chelsea? która w meczu z PSG oddała 1, słownie JEDEN celny strzał ? PSG które w bardzo przeciętnej lidze Francuskiej jest na 2 czy tam 3 miejscu i przegrywa rywalizacje jak na razie z ekipą w której co mecz gra 8 wychowanków? ... tak więc jedynie na razie w b.dobrej formie zostaje Barcelona.. ale z drugiej strony Katalończycy mają dosyć słabą obronę.. (tzn może mają dobrą ale grają w def. kiepsko)."

"nie mamy szans Barca nas rozjedzie jeśli trafimy na nich po przejściu Szachtara"- to ciekawe :D

"Najlepiej prezentuje się obecnie Barcelona i to ona według mnie jest obecnie największym faworytem, ale nie takim, który zdecydowanie odstawia resztę."

To komentarze odnośnie faworytów Ligi Mistrzów. Wychodzi na to że w oczach innych kibiców jesteśmy faworytami, cieszy mnie to.

A jeśli chodzi o Bayern, ich formy po prostu nie da się ocenić, jak grają co tydzień z zespołami z którymi mogą wygrać na stojąco. To może ich zgubić, przyszedł jeden trudniejszy rywal (Schachtar) i jak by ten mecz nie wyglądał, Ukraincy dali sobie nadziej na awans. Mimo wszystko, według mnie, Bayern obok Barcy jest głównym faworytem ( na ten moment). VeB !

0

La Manita :D VeB !

0

Ufff, ok Rayo w 10 a więc Leo, wiesz co robić ;)

0

Co !?!? Teraz strzel ! xd

0

Kto strzela ? :D

0

Po pierwszej połowie najlepsi: Xavi, Suarez, Iniesta.
Leo trochę słabo, Pedro też za dużo akcji marnuje. Trzeba strzelić szybko drugą bramkę. VeB !

0

Jak w Madrycie znowu będą mieli ból #$%& to się okaże że będzie Suarogate.

8

Xavi chyba wrócił 5 lat wstecz, magia, jak za jego najlepszych lat. Tylko bić brawo.

3

Xavi co robi ! :D

2

Jak patrzę na tą obronę Rayo to aż się boje pomyśleć co by się działo gdyby na boisku był Neymar i Rafinha xD

0

Na razie najlepsi chyba Suarez, Xavi i Pedro. Mam nadzieje że Messi zacznie grac, dobrze by było podciągnąć w klasyfikacji strzelców.

2

Ale Suarez gra ! Niesamowite. Suarez back ?

0

Ale to wszystko się pięknie układa dla Barcy, chce się żyć :D, Vamosss !

0

Trener jakiej drużyny w pierwszej części sezonu po meczu z Barcę wypowiadał się z przekleństwami, tak nie codziennie. Nie pamiętam o jakiego trenera chodzi ale czy to nie był czasami Paco Jemez ?

0

No co ty ? Teraz do tego doszedłeś ?

6

Wolałem aby za Suareza grał Pedro, ale nie ważne. Po pierwszy finał !! Vamosss !!

0

Ludzie, przestańcie już z tym dopingiem na Camp Nou, jak wam się to nie podoba to sami pojedzcie i dopingujcie... Non stop "piknik"itd. Nudne to już się zrobiło.

0

Osobiście polecam F50 ;)

1

Wolfsburg zbudował na prawdę silną ekipę, gdyby ulepszyli obronę, mogą na prawdę powalczyć o coś więcej w europie. W pomocy mają Gustawo, Schurle, De Bruyne, w ataku sensacja- Dost. Lige Mistrzów już praktycznie mają, zobaczymy co będzie dalej. Druga Borussia ? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?