Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Miałeś rok bez tytułów ? :P
2
Tylko pamiętaj, graj tak aby nie było czegoś takiego jak "przedwczesny finał".
0
Jak Carlo piłuje Krosa co mecz to spuchł :D
0
Świetny filmik. Szkoda że czasu nie da się zatrzymać :(. Jednak niech Xavi czaruje nas swoimi zagraniami jak długo będzie mógł :)
4
Wszystkiego najlepszego generale Xavi :)
Nie zapominajmy też o Adamie który obchodzi swoje 19 urodziny :).
PS: Mam szczęście że urodziłem się w dniu takiej legendy, oraz (daj boże) przyszłej legendy ;)
1
MPN- Messi- Pigue- Neymar :D
0
RSSS, Sevilla i ATM xd
1
Spokojnie, Real tera czeka RSSS, Sevilla i ATM, w dodatku bez CR11 ;). Gdzieś punkty stracą.
0
Zasłużone zwycięstwo ;)
0
Ale z RSSS go testował.
0
Trzeba go oszczędzić na ATM.
0
Illara na boisku, no to po meczu :(
0
Cordoba zasługuje co najmniej na remis ! Vamos Cordoba !
Tak wyglądają statystyki na 60:
Cordoba- Real:
Sytuacje bramkowe: 10-6
Strzały celne\niecelne: 3\5- 1\4
Posiadanie: 34%- 66%
0
A wczoraj bezbramkowy remis United z 4 ligowcem :D co tam się dzieje xd
0
Orientuje się ktoś czy taki skład był już wystawiony w tym sezonie ?
0
No nie ukrywam, czasami by się przydało takich dwóch Masche, ale bądzmy poważni ;)
0
Zgadzam się, jednak ja wolę przegrać, a nie wygrywać po symulkach (Jak nie jeden raz Real w ten sposób wygrywał mecze)
0
Problem polega na tym że Barca albo strzela dużo (Elche) albo w ogóle (Getafe).
0
Już nie bądzmy takimi hipokrytami. Barca też zawsze z Messim nie wygrywa. Kiepskie porównanie.
3
1-1 a więc CR11 już szykuje moment kulminacyjny tego meczu ;)
15
Może Ancelotti da Odegardowi zadebiutować w pucharze króla ?
No, wait...
1
1-1
0
Swoją drogą to te trzecie stroje realu są jak drugie. Z tego co pamiętam (mogę się mylić) w tych różowych grali tylko z RSSS, w czarnych grają bardzo często.
0
Cristiano !...
0
Panowie, o której dziś Polacy grają ? Z góry dzięki.
0
No właśnie, po co oni strzelali ? Po co oni na boisko wychodzili w ogóle ? I tak im to #$@# da...
0
Ramos i wszystko jasne xd
0
Dzięki, nie będę musiał oglądać...
1
Rekordy Guinessa ? To się powinno nazywać Rekordy Messiego ;)
0
To już się robi nudne :D.