4

Miałeś rok bez tytułów ? :P

2

Tylko pamiętaj, graj tak aby nie było czegoś takiego jak "przedwczesny finał".

0

Jak Carlo piłuje Krosa co mecz to spuchł :D

0

Świetny filmik. Szkoda że czasu nie da się zatrzymać :(. Jednak niech Xavi czaruje nas swoimi zagraniami jak długo będzie mógł :)

4

Wszystkiego najlepszego generale Xavi :)
Nie zapominajmy też o Adamie który obchodzi swoje 19 urodziny :).

PS: Mam szczęście że urodziłem się w dniu takiej legendy, oraz (daj boże) przyszłej legendy ;)

1

MPN- Messi- Pigue- Neymar :D

0

RSSS, Sevilla i ATM xd

1

Spokojnie, Real tera czeka RSSS, Sevilla i ATM, w dodatku bez CR11 ;). Gdzieś punkty stracą.

0

Zasłużone zwycięstwo ;)

0

Ale z RSSS go testował.

0

Trzeba go oszczędzić na ATM.

0

Illara na boisku, no to po meczu :(

0

Cordoba zasługuje co najmniej na remis ! Vamos Cordoba !
Tak wyglądają statystyki na 60:
Cordoba- Real:
Sytuacje bramkowe: 10-6
Strzały celne\niecelne: 3\5- 1\4
Posiadanie: 34%- 66%

0

A wczoraj bezbramkowy remis United z 4 ligowcem :D co tam się dzieje xd

0

Orientuje się ktoś czy taki skład był już wystawiony w tym sezonie ?

0

No nie ukrywam, czasami by się przydało takich dwóch Masche, ale bądzmy poważni ;)

0

Zgadzam się, jednak ja wolę przegrać, a nie wygrywać po symulkach (Jak nie jeden raz Real w ten sposób wygrywał mecze)

0

Problem polega na tym że Barca albo strzela dużo (Elche) albo w ogóle (Getafe).

0

Już nie bądzmy takimi hipokrytami. Barca też zawsze z Messim nie wygrywa. Kiepskie porównanie.

3

1-1 a więc CR11 już szykuje moment kulminacyjny tego meczu ;)

15

Może Ancelotti da Odegardowi zadebiutować w pucharze króla ?

No, wait...

1

1-1

0

Swoją drogą to te trzecie stroje realu są jak drugie. Z tego co pamiętam (mogę się mylić) w tych różowych grali tylko z RSSS, w czarnych grają bardzo często.

0

Cristiano !...

0

Panowie, o której dziś Polacy grają ? Z góry dzięki.

0

No właśnie, po co oni strzelali ? Po co oni na boisko wychodzili w ogóle ? I tak im to #$@# da...

0

Ramos i wszystko jasne xd

0

Dzięki, nie będę musiał oglądać...

1

Rekordy Guinessa ? To się powinno nazywać Rekordy Messiego ;)

0

To już się robi nudne :D.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?