Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Fajna ta opcja "ignoruj komentarze" Polecam :), min na tego Fenrira
0
Boże, czy tu już nie można spokojnie podyskutować o piłce ? Wejdzie taki Fenrir który myśli że jak potroluje to jest fajny, jak widzi komentarze w jego stronę to się podnieca. Redakcjo ! Do roboty !
0
Wiesz w ogóle kim był wtedy Zubi ? Żałosne.
1
Kończ waść wstydu oszczędź...
0
To chyba nie słyszałeś o nijakim Vermaelenie
0
Może to i dobrze, jeszcze na kupowali by kolejnych Douglasów albo Vermaelenów i tyle by było. Będzie nowy zarząd, będą lepsze transfery :)
6
Zauważyliście że na każdym głównym zdjęciu podsumowań jest Puyol :D.
5
Opanujmy się, po sezonie był skreślany przez większość kibiców, jak zarząd się z nim pożegnał (tak jak chcieliśmy), zatrudnili Lucho (którego akceptowaliśmy), jednak gdy już Lucho nie idzie zganiamy wszystko na zarząd, że "Martino mógł zostać", " Lucho to nie poziom Barcy", "Ten zarząd jest beznadziejny". Rozumiem to zarząd podejmuje decyzje nie my (na szczęście), jednak teraz wszystko zganiamy na zarząd, mimo tego że sami byliśmy zwolennikami ich decyzji (zwolnienie Taty, zakontraktowanie Lucho). Piszecie że zarząd zrobił sobie z niego "kozła ofiarnego", a sami robimy go z zarządu, to prawda- ich wina, ale sami tego chcieliśmy a więc nie możemy oczerniać teraz zarząd.
0
Najbardziej prawdopodobny Angielski finał to chyba Chelsea- Chelsea.
0
http://blaugrana.pl/17190-TAS-Barcelona-zostanie-oczyszczona-z-zarzutow
0
Haha, ciekawie wyglądają napisy "Najlepszy obrońca Douglas\Vermaelen" :P
0
Większej bzdury nie słyszałem, Hazard to świetny piłkarz, motor napędowy Chelsea !
0
Strasznie cieszy że wreszcie odzyskuje formę, oby kontynuował passę po przerwie świątecznej ;)
0
Jeżeli któryś z tych transferów doszedłby do skutku, kupiony piłkarz nie powinien mieć herbu P$G na sercu...
0
Przepraszam bardzo:
1. Symulować też trzeba umieć,
2. Ronaldo jest po prostu delikatny, nie chce żeby my ktoś krzywdę zrobił,
3. Teraz jak Neymar przestał symulować a zaczął Ronaldo to przez to że Neymara się nie boją już i go nie faulują, a Crisa tak, to chyba oczywiste
4. To nie Ronaldo wina że go faulują
5 I w ogóle Ronaldo to skrzydłowi i gra z kontuzją, zostaw go !
Ironia
1
Najciekawsze jest to że obydwa karne jakie nam strzelano miał Real, a dokładnie Ronaldo...
1
To wiem, ale jak dla mnie jest to zbyt ogólne, jest mnóstwo podań które tworzą możliwość zdobycia bramki, ale nie każde jest kluczowe (na statystykach).
0
Mógłby mi ktoś dokładnie opisać jakie podanie zalicza się do "kluczowego podania", powiem szczerze że nie do końca rozumiem o jakie zagrania chodzi. Z góry dzięki ;)
0
Mam wrażenie że ten artykuł jest pisany tylko po to żeby coś na forum było bo mało artykułów dzisiaj ;), tak dziwnie napisane itd.
0
Boże... na yt znajdziesz 100 razy bardziej "bolące" komentarze od tego a więc nie ma sensu tego tu wklejać ;)
0
Pojawił się ? Skocz z dachu, najgorsza rzecz świata się wydarzyła !
3
Ciekawe ile jeszcze będzie na tej stronie komentarzy typu: najlepszy sezon Ronaldo jest jak najgorszy Messiego, ile jeszcze będę widział statystyk ile Ronaldo ma goli bez karnych, a ile Leo, ile Messi ma hat-tricków bez karnych a ile Ronaldo. Może czas już sobie odpuścić z tym bólem dupska, jak dla mnie te komentarze powinny być usuwane. To już jest przegięcie, ciągłe spinanie się o to kto jest lepszy jak by od tego nasze życie zależało... .
0
Nie takie rzeczy tu były wypisywane ;)
2
Wczorajsza/dzisiejsza SUKA dla tych co jeszcze nie widzieli ;)
0
Mi się wydaje że Reus był by idealny aby rozkręcić naszą linię pomocy ;). TAS- PLEASE
2
Po co to tu wklejasz ? Niech sobie piszą co chcą, ich strona, ich "logika", wszyscy wiedzą jaki tam jest poziom redaktorski. Nie ma co robić u nasz bólu tyłka za ich wypociny.
0
Wiem tyle że avatar nie zmienia się od razu, trzeba poczekać, jednak ostatnio wielu na to narzeka, sam ostatnio zmieniałem to po 2 dniach dopiera zaskoczył.
3
Ja mimo wszystko wierzę w Iniestę, życzę mu z całego serca aby znowu czarował swoimi zagraniami i zamknął usta krytykom . Vamos Andres !
0
Powodzenia xd. Na ten moment Iniesta i Xavi w tym wieku + Roberto-niewypał są warci mniej więcej tyle co połowa Isco ;)
1
Mimo tego że wierzę w Ter Stegena (jak dla mnie przyszły Neuer), to mimo wszystko, teraz numerem 1 jest Bravo, broni świetnie nie ma co dyskutować, czas Marca jeszcze nadejdzie, spokojnie. Trzeba przyznać że z bramkarzami to Zubi trafił ;)