1

Jeżeli ma się w klubie 3 prawych obrońców, jeden jest niedysponowany, drugi nie umie grać w piłkę, to zamiast niego gra stoper, prawy obrońca lub skrzydłowy to nie ma się co dziwić.

0

Pigue, Messi, Bartra- na 6
Reszta bardzo dobrze lub poprawnie :)

0

Proszę cię Bayern- Arsenal :(, najnudniejszy mecz według wszystkich o prócz TVP ;)

2

Jest ! Jest ! Jest ! Brawo Barca !

1

Ooo Messi gada z Ibrą i Mottą :)

0

Klepki Iniesta- Messi jak za starych dobrych czasów :)

0

No miał kilka błędów technicznych. Jednak była asysta, kilka ładnych zagrań (ten pięknu krzyżak), mi się wydaje że Busi gra tak cichociemno ;)

1

Hawiego ? Zmiłuj się :P

0

Ja albo z Arsenalem, albo z Juve (Chielini), tylko że jest jeszcze druga połowa ;)

7

Piłka Masche do Suareza przy pierwszej bramce- G E N I A L N A !

4

Czy tylko mi się wydaje (a przynajmniej tak wyglądało) że cieszynka Neya z tą nie wiem jak to nazwać- falą? była skierowana dla Ronaldo :D

0

Co jak co ale to co gra Verratti to jest szok, genialne spotkanie tego zawodnika.

7

Boże jak cudnie ! Tiki- taka, bramka Neya, gra Leo, walka Suareza i Pedro, świetny Pigue. Barco graj tak cały czas ! Please !

0

Jeszcze 15 min ! Jedziemy z nimi, po 3 punkty i pierwsze miejsce grupie ! Niech kibice na Camp Nou i Barca pokażą P$G gdzie ich miejsce ! VeB !

0

Bo co z tego że na ten moment Mathieu jest naszym najlepszym stoperem...

0

Gdyby ten mecz był przed meczem z Espanyolem (bardzo dobrym meczem Pedro), to Lucho miał by niezłe hejty za ustawienie Pedrito w składzie ;P

0

O nie Lucas :( Żeby tylko nie chciał powtórzyć formy z Paryża.

0

Mi się wydaje że to będzie gra 3 obrońcami (Pigue-Bartra- Mathieu), dwoma DP (Busi-Masche), Iniestą na ofensywnym pomocniku i 4 napastnikami, Neymar z Pedro na skrzydłach i Suarez z Messim na środku, tylko że Messi będzie się mocno cofał do rozgrywania z Iniestą. Boje się jednak o środek pola.

0

O co ?

1

Zgadzam się z tobą. Nie zasłużył na taki najazd, gra średnio ale poniżej średniego poziomu nie schodzi, może być tylko lepiej, wieże że jeszcze zamknie usta krytyką. (najlepiej już dziś)

0

Boże, człowieku, zluzuj z tym pesymizmem. Jaram się tym meczem, wierze w dobrą grę, zwycięstwo, po przeczytaniu twojego komentarz uśmiech mi zniknął, no proszę cie...

0

No, no. Bartra/Alba- Pigue- Mathieu/Alba w obronie, w pomocy Busi z Masche jak DP, Iniesta z Xavim/Rakiticiem jak OP i w ataku MNS, ciekawie by to wyglądało. Jednak eksperyment był już z Realem i nie poszło, nie wiem czy jest to moment na takie eksperymenty, ale może, może... :)

3

Co do Rakiticia się nie zgodzę, w tym meczu przydadzą się jego umiejętności gry obronnej. Wcale nie gra tak koszmarnie, jego grę ocenił bym na 3+ ;)

2

Ja od rana nie mogę się na niczym skupić. Dawać już ten mecz ! VeB :)

1

Drugi Jese, czyli 3 Ronaldo :)

0

Teraz się LM rozstrzelała :)

0

Jestem poważny jak nigdy...

0

Hahaha, Arsenal żeby jeszcze tego nie przegrał ;P

0

Medran- nowy Messi ;)

0

Arbeloa ma przedwczesne święta !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?