Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeżeli ma się w klubie 3 prawych obrońców, jeden jest niedysponowany, drugi nie umie grać w piłkę, to zamiast niego gra stoper, prawy obrońca lub skrzydłowy to nie ma się co dziwić.
0
Pigue, Messi, Bartra- na 6
Reszta bardzo dobrze lub poprawnie :)
0
Proszę cię Bayern- Arsenal :(, najnudniejszy mecz według wszystkich o prócz TVP ;)
2
Jest ! Jest ! Jest ! Brawo Barca !
1
Ooo Messi gada z Ibrą i Mottą :)
0
Klepki Iniesta- Messi jak za starych dobrych czasów :)
0
No miał kilka błędów technicznych. Jednak była asysta, kilka ładnych zagrań (ten pięknu krzyżak), mi się wydaje że Busi gra tak cichociemno ;)
1
Hawiego ? Zmiłuj się :P
0
Ja albo z Arsenalem, albo z Juve (Chielini), tylko że jest jeszcze druga połowa ;)
7
Piłka Masche do Suareza przy pierwszej bramce- G E N I A L N A !
4
Czy tylko mi się wydaje (a przynajmniej tak wyglądało) że cieszynka Neya z tą nie wiem jak to nazwać- falą? była skierowana dla Ronaldo :D
0
Co jak co ale to co gra Verratti to jest szok, genialne spotkanie tego zawodnika.
7
Boże jak cudnie ! Tiki- taka, bramka Neya, gra Leo, walka Suareza i Pedro, świetny Pigue. Barco graj tak cały czas ! Please !
0
Jeszcze 15 min ! Jedziemy z nimi, po 3 punkty i pierwsze miejsce grupie ! Niech kibice na Camp Nou i Barca pokażą P$G gdzie ich miejsce ! VeB !
0
Bo co z tego że na ten moment Mathieu jest naszym najlepszym stoperem...
0
Gdyby ten mecz był przed meczem z Espanyolem (bardzo dobrym meczem Pedro), to Lucho miał by niezłe hejty za ustawienie Pedrito w składzie ;P
0
O nie Lucas :( Żeby tylko nie chciał powtórzyć formy z Paryża.
0
Mi się wydaje że to będzie gra 3 obrońcami (Pigue-Bartra- Mathieu), dwoma DP (Busi-Masche), Iniestą na ofensywnym pomocniku i 4 napastnikami, Neymar z Pedro na skrzydłach i Suarez z Messim na środku, tylko że Messi będzie się mocno cofał do rozgrywania z Iniestą. Boje się jednak o środek pola.
0
O co ?
1
Zgadzam się z tobą. Nie zasłużył na taki najazd, gra średnio ale poniżej średniego poziomu nie schodzi, może być tylko lepiej, wieże że jeszcze zamknie usta krytyką. (najlepiej już dziś)
0
Boże, człowieku, zluzuj z tym pesymizmem. Jaram się tym meczem, wierze w dobrą grę, zwycięstwo, po przeczytaniu twojego komentarz uśmiech mi zniknął, no proszę cie...
0
No, no. Bartra/Alba- Pigue- Mathieu/Alba w obronie, w pomocy Busi z Masche jak DP, Iniesta z Xavim/Rakiticiem jak OP i w ataku MNS, ciekawie by to wyglądało. Jednak eksperyment był już z Realem i nie poszło, nie wiem czy jest to moment na takie eksperymenty, ale może, może... :)
3
Co do Rakiticia się nie zgodzę, w tym meczu przydadzą się jego umiejętności gry obronnej. Wcale nie gra tak koszmarnie, jego grę ocenił bym na 3+ ;)
2
Ja od rana nie mogę się na niczym skupić. Dawać już ten mecz ! VeB :)
1
Drugi Jese, czyli 3 Ronaldo :)
0
Teraz się LM rozstrzelała :)
0
Jestem poważny jak nigdy...
0
Hahaha, Arsenal żeby jeszcze tego nie przegrał ;P
0
Medran- nowy Messi ;)
0
Arbeloa ma przedwczesne święta !