0

Nie porównujmy kreowania gry w Celcie a w Barcelonie :), jak już powyżej Daniel napisał, to tego nadawał by się Thiago :)

0

No nie wiem, taka pozycja Rafinhy może kiedyś, teraz ta pozycja według mnie by go "zjadła", w tym ustawieniu to by była chyba najważniejsza pozycja.

0

1. Bravo jest w takiej formie że posadzenie go na ławce to kryminał.
2. Nie ma co stawiać na Montoye- i tak odchodzi.
3. Brakuje w środku rozgrywającego (Xavi, Iniesta, Rakitić), Masche oczywiście, ale on jest od rozciągania gry, przerzutów i przecinania akcji, Rafinha to zawodnik mocno ofensywny i za młody aby brać na siebie organizacje gry w Barcelonie.
Podsumowując: Skał jak dla mnie nie zły, do wymiany Ter Stegen Bravo, MontoyaAlves i Rafinha Xavi/ Iniesta :)

0

Na zdjęciu widać pomocnika który aktualnie powinien grać w pierwszym składzie razem z Xavim, widać też piłkarza Elche i Rakiticia.

8

http://fangol.pl/view/80383/pilkarze-barcy-skladaja?barc
Barca świątecznie, aż się mordka cieszy :)PS: Leo jaki głos :)

0

Milik coś strzelił/ asystował ?

0

Zubi !

2

Trochę żartobliwie, ale nie wiem czy istnieją osoby które wieżą w odbudowę Milanu (tak wielkiego klubu) w ciąg nawet 10 lat. Co rok wyglądał coraz gorzej i wreszcie spadł z poziomu. Najgorsze jest to że takie wielkie kluby z tak niesamowitą historią jak Milan czy Liverpool powoli podupadają, a za miliony szejków takie kluby jak PSG, City czy Monako wskakują na ich miejsce :(

7

Jeżeli miał bym napisać w jakiej kolejności to tak:
1. United, Barcelona
2. Liverpool
3. Juve
...
100. Milan (niestety)

0

A mi się wydaje że to Adidas ostatnio spuścił z tonu, pomijając koszulki to w korkach Adidas został daleko za Nike, Magista, Hypervenom i Mercuriale biją na głowę F50 i Predatory, na pewno jeśli chodzi o wygląd, jeśli chodzi o wygodę to F50 chyba nadal górują co może się niedługo zmienić.

1

http://fangol.pl/view/80311/nowe-treningowe-koszulki?barc
Jak dla mnie ekstra, na pewno lepsze niż obecne ;)

3

Nie oglądam meczu Valencii, mógł by mi ktoś powiedzieć co tam się dzieje że jest 4-4 (!) ?!?!

0

Żałosne- "A bierzcie i za darmo", "drewno z niego straszne", może pomyślcie zanim coś napiszecie. W Sevili grał świetnie, dlatego tu przeszedł i to po prostu zwykły przypadek że w Barcy jego forma spadła... może po prostu trener nie umie wykorzystać jego potencjału, Nie może dostosować się do stylu gry, jednak nie mam wątpliwości że jest to piłkarz nie przeciętny. Pisanie że to "drewno" itd jest żenujące.

0

Wrócił LOL LOL i już pierwsze miejsce na liście poleceń jest zarezerwowane... :)

0

Są i wiersze ! Wrócił !

0

Bez ciebie ta stronka to już nie to samo xD

0

Nie mów że nie znasz LOL LOL ?

0

Nawet nie wierz jak tu wszyscy za tobą tęsknili, wszędzie tylko "Gdzie jest LOL LOL, Co się z nim stało, nie wiecie co jest z LOL LOL?" xD

8

Łooo ! Dziewczyny piszczą, tłumy szaleją ! LOL LOL wrócił ! Cały i zdrowy :)

6

http://memypilkarskie.pl/img/3342/babcia-zawsze-wierzyla-najpiekniejsza-zolta-kartka/
Od dzisiaj jestem fanem Florenziego, szacunek dla tego piłkarza. Najlepsza cieszynka jaką widziałem :)

0

Z tym się zgadzam. Mi chodzi tylko o brak Bravo :)

0

Wyrzućmy zawodnika który kilka razy już nam dupę uratował (Bravo), bo młody (Ter Stegen)będzie czuł się niedoceniany... Proszę cie

12

Ja też, po tym zagraniu, wiedziałem że ten mecz wygramy :)

0

Trudno się nie zgodzić "Zubizarreta to jeden z najbardziej wymagających rywali"

2

0

Akurat z Espanyolem nie dobijał :P

0

Się A(E)bola słuchajmy...

0

Mimo że tak to wygląda, to nie multikonto :)

0

Tylko że w tym momencie żeby wygrać mistrzostwo Real musi się chociaż raz potknąć. Co tak na mnie najechałeś :), tylko zwracam uwagę że jest to szansa no doścignięcie Realu a ty mi od razu z jakimiś tekstami "kibic Valencii" bez przesady, wyluzuj trochę :)

1

Real ma tera Valencie na wyjeżdzie :), liczę na stratę punktów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?