Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powoli zaczynają mnie denerwować te jego komentarze...
0
Puchar króla w środku tygodnia o 22 :(, no nic jakoś się wstanie :)
1
To była ironia ;) ale spoko :D
0
O, czyli Real walczy o 11 La Decime ;)
1
Haha Alves 21, niech tu zaraz Pax wejdzie... :D
0
Rywalizacja ;)
0
Jeszcze nie, to dopiero się zacznie :D
3
Wszystkiego najlepszego, a piłkarzom ?
Ter Stegen- wytrwałości,
Bravo- aby łapał setki i aby tych setek było najmniej,
Alba- szybkości w FIFI'e na 99 :D
Bartra- aby wreszcie dogonił Bale'a,
Mathieu- aby przestał palić ;),
Pigue- wielu goli Shakirze i aby nie zapomniał o zespole,
Vermalean- mimo wszystko- zdrowia,
Adriano- gry w kadrze :),
Alves- przedłużenia kontraktu o rok,
Douglas- żeby grał tak, aby pytanie "Kto to **** jest Douglas" było nie aktualne,
Mascherano- gry w pierwszym składzie na DP (!)
Buskets- aby znowu stał się najlepszym DP świata,
Iniesta- aby znowu "magikował" :),
Xavi- aby się nie starzał,
Rakitić- aby "odnalazł" się w Barcy,
Rafinha- ciągłego rozwoju i stawania się coraz lepszym,
Robert- aby pojęcie "zastępca Xavi'ego" nabrało sensu,
Neymar- aby stawał się coraz lepszy i powoli stawał się legendą klubu, a i zwycięskiej bramki w Berlinie :),
Pedro- aby stawał się konkurencją dla MNS,
Suarez- aby pokazywał to co w Liverpoolu i zaczął strzelać z automatu,
Messi- Messiemu ? Stawania się lepszym nie będę życzył bo lepszym od ideału być nie można, no to odbicia złotej piłki, sukcesów z Barcą, no i nie wiem, czego tam mistrzu tylko sobie wymarzy :)
VeB !
0
Mi się wydaje czy nadszedł czas gdy nie ma LOL LOL'a na stronie ? xD
0
Szczęśliwego nowego roku ! Wielu tytułów Barcy i wszystkiego dobrego w życiu osobistym :). Tak poza tematem przyznam się że nie przepadam za sylwestrem, pić nie lubię czyli na zabawy raczej też nie chodzę, w telewizji nic nie ma, a spać też nie pójdziesz bo ci się weżnie o północy 7 miliardów ludzi będzie fajerwerkami strzelać, a na nowy rok tylko słuchać w wiadomościach ile szkód, ile domów spłonęło itd...
1
Zgadzam się, przecież można popatrzeć jak wypalają się innych pieniądze :D
0
Chyba nie będziemy go chwalić jak jest jednym z najgorszych zawodników w tym sezonie.
0
Co z tego jak 99% tych podań jest albo wszerz boiska albo do tyłu...
1
*większość...
1
Jak mnie denerwuje jak ktoś pisze o zwolnieniu Taty ! Ludzie, każdy go zwalniał po sezonie, a teraz wszyscy nagle tęsknią i obarczają zarząd za to że się z nim pożegnał.
0
Po pierwsze: Po co tam wchodzisz i wklejasz ich komentarze tutaj ?
Po drugie: Jak by sytuacja była odwrotna, u nas też było by mnóstwo takich komentarzy.
0
Takie podejście to ja rozumiem ! :D Od razu mi się humor poprawił ;)
1
Jak by się zastanowić, ta kara wcale nie musi być taka okropna. Bramkę mamy obstawioną, obrona nie jest taka zła- Alba na lewej, Pigue powoli łapie formę, Mathieu z Bartrą też nie grają żle, dojdzie do tego Verma, co prawda po kontuzji i nie wiadomo jak będzie grał ale musimy wierzyć że będzie dobrze ;), problem jest z prawą obroną gdy odejdzie Alves i Montoya, jednak na prawej może grać Adriano, Pedro lub Bartra, na rok może to starczy. W pomocy nie jest żle, zawodników mamy dobrych, gorzej z ich formą, dojdzie Denis, może wreszcie odnajdzie się Rakitić. Liczę również że trener pójdzie po rozum do głowy i będzie częściej stawiał na Masche na DP. Rafinha będzie grał z miesiąca na miesiąc lepiej (mam nadzieje). Jest jeszcze Iniesta i Xavi. O atak nie ma co się martwić MNS + Deulofeu i łapiący formę Pedro. podsumowując- Jak dla mnie główną rolę odgrywał będzie Lucho, jeśli on to poukłada, będzie dobrze.
3
Ile ja bym dał aby to była prawda :(
1
Wreszcie ! :)
1
Właśnie chodzi o to że drobne przewinienia są banowane, a takie seryjne trolowanie już nie ;\
0
O proszę Iniestinho- kolejny geniusz się znalazł... Wytłumaczy mi ktoś po co to wszystko ? Bo mi się wydaje że to jest choroba. ED: Sory to nie miało być do odpowiedzi ;)
0
Ooo jeszcze jest, ale co tam i tak ignorowany a więc bez różnicy :)
1
Ta nasza redakcja to ma łeb ! Nie chcieli go banować to poczekali aż mu się znudzi i jak pójdzie- zadziałało !
0
Tylko że to tekst nowej piosenki Hala Dzieci xD
0
- Hala Dzieci
0
Dzięki wielki :)
0
Słyszałem że Real przegrał z Milanem, mógł by mi ktoś wtajemniczony napisać ile było, kto strzelił bramki i czy zespoły grały rezerwami czy pierwszymi składami ? Z góry dziękuje :)
6
Pamiętajcie ignorujcie komentarze tego Fenrira, od razu lepiej :)
0
Niby pomysł dobry, ale znajdzie się kilkanaście trolli co będą wszystko zgłaszali i tyle z tego będzie.