Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
http://www.fcbarca.com/user/Kacper1432/moje-oceny/mecz/3434/real-sociedad-fc-barcelona
1
Krytykujecie Lucho, Munira itd, ale chyba zapomnieliśmy że gdyby nie "strzał" Alby do przerwy było by 0-0 czyli wyniki jak na 45 minute- dopuszczający. Jak by Alba strzelał tak to bramki przeciwnika był bym zachwycony... Ktoś mi powie co on chciał zrobić wbiegając na piłkę w stronę naszej bramki i celując idealnie obok słupka ? Naprawdę lubię go, jest w 5 moich ulubionych graczy, ale jak można strzelić takiego zawodowego samobója w 2 minucie meczu ?!?!
0
Gra bardzo dobrze, o co ci chodzi ?
0
Nie wiem co nie podoba wam się w Montoy, walczy na całym boisku, widać jak mu zależy, ciągle szuka kolegów w polu karnym, a to że większość jest wybijana nie znaczy że jest nie skuteczny. jeżeli wy się domagacie że ma dograć Pedro na czoło który jest kryty przez połowę RS to ja nie mam pytań.
0
Lepiej by było "A Leo jest ledwo rezerwowym" w 4 linijce :)
1
Może to nie takie głupie, na pewno Moyes ustawił specjalną taktykę by zatrzymać Leo i Neya, teraz gdy ich nie ma ich obrona może być rozkojarzona i może popełniać błędy. I Suarez będzie miał pole do popisu, nie ma Leo i Neymara a więc on będzie największą gwiazdą i będzie musiał pociągnąć ten wózek tak jak robił to w Liverpoolu. Jakim by składem to nie było, po 3 punkty ! VeB !
0
Ale jeśli my wygramy z Realem to nadrobimy stratę.
0
Było...
1
Dzisiaj się okaże czy Lucho jest geniuszem czy kompletnym idiotą.
1
Redakcjo Prima aprilis w Hiszpanii już był... :(
3
Teraz nie musimy patrzyć na potknięcia innych drużyn, tylko zwycięstwa :) VeB
0
No Barco, taka szansa może się nie powtórzyć. Nie zawiedż nas ! VeB !
2
W ostatnich 20 minutach posiadanie piłki zmieniło się o 5% na korzyść Realu, w tej chwili wynosi 60%- 40% , Xavi powiedział by że Real dobrze zareagował na przebieg meczu i byli lepsi:D
1
Nie mam Errora.
7
"Po lidze"
"Nie mamy szans na wygranie Ligi"
"Z taką formą Real jest nie do zatrzymania"
... mówili
0
A przyjdzie 95 min, Ronaldo ukaże swoje ponadprzeciętne umiejętności.PS. Wyobrażacie sobie co by się działo jak by Ronaldo zanurkował w 95 min, Real by miał karnego i ostatecznie zremisował ? :D Już nie mówię o 2 symulkach...
2
Tylko pamiętaj że Real ma jeden mecz zaległy.
3
Najlepsze jest to że wynik jest sprawiedliwy :D
0
Teraz autobus- level Expert i jechana :D
0
GOOOL xD
0
Rajd Bale- Bartra płakał jak oglądał.
0
Nie będę wylewał bólu tyłka, ponieważ karny ewidentny i nie ma co dyskutować. Jednak dla mnie ta sprawa jest dziwna, Nie chodzi tu o jakieś spiski czy coś, ale Real co 2 mecz (a nawet częściej) ma karnego, czysty przypadek (chyba :D) ale za każdym razem gdy wchodzę na Livesport i "(rzut karny) Ronaldo. C"- ostatnio jak w to wchodzę to za każdym razem się śmieje.
1
A w których minutach... -.-
3
To akurat trochę się nie klei według mnie ;\
0
Patrząc na to że RSSS strzelili Realowi 4 bramki, hat-trick Leo wcale nie musi być decydujący ;), ale oby ! VeB
4
Jak to powiedział Negredo (w przeglądzie prasy): "Serie są po to, by je przerywać". dlatego Barco ! Po 3 punkty dzisiaj ! VeB !
0
Lucho listę powołanych zawsze daje rano w dzień meczu ;)
0
Bardzo ważne będzie aby zachować koncentrację do końca, nie ważne jaki wynik- należy być skoncentrowany w 100%, Real strzelił 2 bramki, zdekoncentrował się i wiemy jak to się skończyło.
0
Jak Messi będzie walczył tak jak na zdjęciu to musi być dobrze ! :)
1
Równo jedziesz po Mourinho z tymi piątkami xD