2

https://www.facebook.com/LeoMessi/photos/a.301943896491878.81719.176063032413299/929610740391854/?type=1
Leo już w Rosario :)
PS: Ta dziewczynka obok Messiego to chyba od Mathieu ;)

0

No fajnie. Jak dla mnie ciekawy jest temat Borussi, trudno jest wytłumaczyć co tam się dzieje ! W LM pierwsze miejsce, bardzo pewnie, a w Lidze wygląda jak by grała Borussia b, albo i gorzej, trener świetny (chyba nikt nie ma wątpliwości), skład też, co prawda często jest tam szpital ale nie zmienia to faktu że skład jest klasowy. Nie wiem jak można wytłumaczyć różnice między tymi "dwoma" Borussiami.

0

A konkretniej ? ;)

0

Jak dla mnie pomysł świetny :), ciekawe jak spodoba się redakcji ;)

0

Odpowiadam do "KroosTheBest" a więc to do niego ;)

0

Zgadzam się z tobą, jednak jeszcze gorsze jest to, że stwierdza to osoba która sama zalicza się do tych "dzieci" :(

5

Jak cała Barca w tym meczu. Odpowiem ci wynikiem 7-0 :(

0

Powinniśmy być dumni że rezerwy (!) naszego klubu walczą z pierwszymi zespołami jak równy z równym, co prawda teraz niezła wtopa, ale jesteśmy jedyną drużyną która ma rezerwy w Segunda i należy się z tego cieszyć. Oby tylko się utrzymać. VeB(B). :)

0

Bo w Barcy manity to tylko po 7-0.

0

7 ! :( Co to się dzieje !

0

Suarez na zdjęciu:
- Jeszcze cię wyprzedzę w klasyfikacji strzelców
;)

5

Może Iniesta nie jest w formie, ale gdy już ją złapie to wszystkich pomocników świata wciąga nosem i wypuszcza uszami. Geniusz :)

0

Cieszę się że byliśmy wierni swojemu stylowi gry ;)

0

A nie obiektywny ?

1

Ja się zastanawiam tylko co ty chcesz udowodnić:
1. To że Alba jest słaby
2. To że Alba jest gorszy od Alves
3. To i to
?

0

To nie jest tak że Messi zagrał żle, Leo po prostu zagrał gorzej niż zwykle (nie zagrał genialnie tylko bardzo dobrze), jesteśmy przyzwyczajeni że Leo gra spektakularnie, a gdy Messiemu zdarzy się nie strzelić hat- tricka to zaraz zaczyna się dyskusja czy zagrał żle czy dobrze :). Ja ocenił bym (Messiego, Albe, Pedro i Iniesta) tak. Messi 7.0, Alba 7.5, Pedro 8.0, Iniesta 7.0 :) VeB

0

Boże pax, nie wiem czy masz uprzedzenie do Alby, ale musisz zaakceptować że to obok Alaby najlepszy lewy obrońca świata. Daniel ma 100% racji, Alves może uczyć się gry w defensywie od Alby. W ofensywie, te wejścia Alby jak kiedyś Alvesa, tylko że Alves lepiej radził sobie gdy miał przed sobą bramkarza. To co mnie lekko irytuje w Albie to jego gra 1 na 1 z bramkarzem, nie potrafi strzelić bramki w takich sytuacjach. Mimo wszystko nie można mu ujmować umiejętności obronnych, szybkości i wejść w pole karne przeciwnika :)

0


Wczorajsza SUKA jak by ktoś jeszcze nie widział :)

0

Czy ktoś się orientuje czy obrońca Lorenzo- Yepes grał kiedyś w Milanie ?

0

Ale my oceniamy dzisiejszy mecz a nie cały sezon, a w dzisiejszym meczu Pedro zagrał bardzo dobrze. A poza tym, dlaczego wybijasz ludziom z głowy radość z gry ukochanego klubu, ja jestem bardzo zadowolony z dzisiejszej gry Barcy. Zatrzymaj te negatywy dla siebie, masz prawo wyrażać swoje zdanie ale nie możesz wbijać ludziom że są dziwni bo są zadowoleni z gry Barcy.

0

Czyli rozumiem że Pedro zagrał do d*** bo to była Cordoba ? Tracę wiarę w ludzi.

0

Haha wygramy 5-0 ale i tak dzień bez pocisku w stronę Barcy, dzień stracony. Mnie cholera bierze jak czytam takie komentarze.

1

Tylko że Messi nie ma meczów w których nic nie gra ;)

0

Zastanawiam się co by było gdyby w tamtym roku w finale CDR, Alba był by na miejscu Bartry...

0

Rakieta z Barcelony, uwielbiam go :)

1

Miki ?

0

Tacy ludzie jak ty psują atmosferę na tym forum.

1

Wesołych świąt. Spróbuj tylko nie trzymać kciuków w meczu z Cordobą :) VeB

0

Ja nie twierdze że Thiago jest lepszy, ja mówię że jest lepszym środkowym pomocnikiem i lepiej nadaje się do rozegrania :)

3

W tamtym sezonie Bayern też miał obronić tytuł a wiemy jak się skończyło :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?