Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ironia ?
0
Jeżeli Live chce awansować z 4 bramkami i to wszystkie strzelone Ludogortsowi to ja nie mam pytań...
0
Tylko że to jest bez sensu, Ronaldo ma 11 karnych, Real też ma 11 karnych. ;)
0
Boże Live chyba żegna się z LM, czerwo i 1-0 w plecy, szkoda, chciałbym zobaczyć ich w dalszej rundzie.
0
O dziewczyn się w garść wzięły, szkoda że tak póżno.
0
*Zwłaszcza słowo "Messi" ;)
2
Coś nudna dzisiaj na LM. W 4 meczach po 0-0 i tylko 7 bramek.
0
"mesi" -!?!? Widzisz i nie grzmisz !!!
9
Tak oglądam tą piłkę ręczną i zauważyłem że te panie mają w sobie więcej z mężczyzny niż Ronaldo.
1
Nieee, skąd :) ? Ale Bale strzelił !
0
Tylko że to jest zrozumiałe. Nasza strona jest lepsza, te wszystkie hala dzieci tutaj przynosi, na tamtej stronie siedzą w większości prawdziwi kibice, bo jaki troll chciał by siedzieć na takim badziewiu ? I nie to wcale nie jest żart.
0
Atleti na 1
Juve na 2 :)
0
Trudno się nie zgodzić, ale 10 punktów !?
1
Akurat Suareza nie powinno się w tym momencie oceniać ze względu na jego sytuacje (4 miechy bez piłki, nowy klub, liga), jednak Bale też na początku w Realu grał padake, aż się rozkręcił i śni się Bartrze co wieczór :)
0
Bo ci co to pisali, właśnie oglądają, ci co mówili że oglądają Real siedzą na stronie.
0
Ogląda ktoś nasze panie w piłkę ręczną ? Nie wiem co się z nimi dzieje :(
0
Ronaldo ma kompleks karnych :)
0
Arsenal niech lepiej się tak nie cieszy, chyba zapomnieli mecz z Anderlechtem... :)
0
Ale tu nie chodzi o tego karnego tylko o obecną sytuacje, Real co mecz ma karnego, połowa z symulek Crisa. To jest parodia. Karny słuszny, to oczywiste, ale to że Real ma karnego co mecz już nie jest takie normalne :P
0
Live :(. Szkoda, naprawdę lubię ten klub ale jak widać No Suarez- No Party :(
8
Karny- Jest, teraz tylko symulka Ronaldo i standardowy mecz Realu stanie się faktem ;)
0
Spacja ! Ludzie SPACJA !
0
Ahaa, dzięki. Nawet o tym nie słyszałem :P
0
O co chodzi z tymi biletami, bo chyba nie jestem wtajemniczony ?
0
Ter Stegen jest świetny ale nie ma prawa grać w pierwszym składzie. Jest młody, jego czas nadejdzie. Chyba zapominamy jak genialnie gra obecnie Bravo, Z Valencią nam du** kilka razy ratował, z Espanyolem też sam na sam obronił i miał kilka dobrych interwencji, świetnie gra nogami, ogólnie rzecz biorąc to nie ma żadnych powodów by sadzić go na ławce. Nie pamiętam aby w jakimś meczu o punkty zawalił. Jak dla mnie na ten moment numerem 1 jest Bravo :)
0
Właśnie chciałem to dodać. Jak dla mnie to przesadził ;)
0
Nie odnosząc się do tekstu, słyszałem o zainteresowaniu Realu Hazardem i zadaje sobie takie pytanie, po co? No chyba nie po to aby Bale i Ronaldo mieli dobrych zmienników w czasie kontuzji ? Albo CA chce przestawić Ronaldo na środek (hala dzieci płakały jak czytały) aby ustawić Hazarda na skrzydle, co jak dla mnie jest kiepskim pomysłem.
2
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/s552x414/10425018_10152412693991237_2370271385167007425_n.jpg?oh=1dbce886c15d092b713bff7ac18b67a9&oe=5507EC8D&__gda__=1425826715_c359d1773deaf0f528a5a1ceb1591f62
FCBarca.com na FB dodała taki oto post :)
2
Pedro za Neymara xd Haha
0
Propozycja dla redakcji: Moglibyście zamienić "zdjęcie/komentarz tygodnia" na "zdjęcie/komentarz miesiąca" wtedy nikt by nie miał problemów że nie wymieniacie regularnie. Tylko nie zrozumcie mnie że was obrażam, rozumiem że możecie się nie wyrabiać z dodawaniem nowych zdjęć itd. Po prostu było wtedy było by jaśniej i nikt nie zarzucał by wam że się nie wyrabiacie :)