0

Po co komentujesz jeśli nie przeczytałeś ? Ale czekaj jesteś super, przecież pierwszy komentarz..

0

Tylko że jemu chodzi o występ na Camp Nou, a nie o grę w Barcy (choć to pewnie też), nie wszyscy chyba zrozumieli :)

0

Ooo widzę Pedro nie trafił...

0

Nie trafił.

2

Według mnie powinien w Barcy B zostać, co najmniej do następnego sezonu, jest młody, na pewno jest przed nim przyszłość. Jednak jeszcze nie jest czas na pierwszą drużynę.

0

Świetnie napisane :)

0

Rodzina Alcantara to chyba szklarnie otwiera.

2

Bo Ronaldo jest skrzydłowym, gra z kontuzją i w kadrze nie ma z kim grać, a Messi jest słaby. :)

2

Akurat ambicji Pedro nie można odbierać.

8

"Zubi masz szczęście, nie chce odpalić", za to sprzedanie Alexisa...

0

Coś czuje że prędzej ja w Barcy zadebiutuje niż Vermaelen

1

Zamiast rozpisywać się nad grą Busketsa, było napisać tylko "Buskets jak zawsze" i każdy by wiedział o co chodzi.

2

Przecież jest Buskets

0

Bo Messi jest fajny i ma Thiago ;) A Ronaldo to głupek.

6

Po tym artykule można oficjalnie potwierdzić: Ból dupy i napinka przed ogłoszeniem wyników na złotą piłkę uważam za otwarty.

2

"dziwną relację pomiędzy Cristiano i Messim - ograniczała się ona do zwykłego powitania"- A co, może mają się całować, co oni są kolegami że maja nie wiadomo co robić. Bezsensowny artykuł.

0

Na ten moment nie widzę tam Puyola z jednego powodu, kolejny trener który będzie popierał tiki- takę i mówił że jest wierny naszemu stylowi gry.

0

Kiedyś wszystkie pasowały.

1

Haha, tiki- taka w dobrym wykonaniu to najpiękniejszy dla oka styl gry.

1

"Zubi masz szczęście, nie chce odpalić" xD hahah

0

Przyzwyczajenie z RM.PL ?

0

Ile dzisiaj Borussia dostanie do Gladbach ? ;) Dziwne że LM rozwalają każdego po kolei i maja tylko 1 straconą bramkę a w lidze ostatnie miejsce i stosunek bramek 11-17. Ciekawe jest tez to że taki Hamburg zajmuje 16 miejsce, a po 10 kolejkach strzelili tylko 4 bramki !

5

Bramki w La Liga:
Barca- 25-5
Real- 41- 11
Niewiarygodne że jeżeli gra obu zespołów dalej będzie tak wyglądała to Real będzie miał 2 razy tyle bramek co Barca... kiedyś to było nie do pomyślenia.

0

Czuje się jak byśmy przegrali...

0

Enrique na ławce posadził Neya i Suareza, żeby przeprowadzić dobre zmiany i wszyscy mówili że jest genialny... Nie pykło.

12

Czy ten Enrique zacznie do jasnej cholery pracować nad taktyką, czy dalej będzie grał taktyką "grajcie swoje" . Środka pola NIE MA, to jest nie do pomyślenia że można wygrywać z tak fatalna linią pomocy. Gdyby nie MSN to teraz o byśmy o utrzymanie grali, oni sami sobie asystują i strzelają, nie wiem dlaczego pomocnicy są tak wysoko ocenieni ! Niech ktoś temu Enrique zaj**** w ten łeb, może się otrząśnie i coś wymyśli bo teraz to jest cały czas gra tylko i wyłącznie z głowy zawodników, nie trenera, ciekaw jestem czy on w ogóle im jakąś taktykę podaje.Moje oceny:http://www.fcbarca.com/user/Kacper1432/moje-oceny/mecz/3428/ud-almeria-fc-barcelona

3

Messi z rekordem Zarry czeka na Real...

0

Barwo Barca piękny mecz ! Wracamy na fotel lidera...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?