0

Ja tam jestem wierny. Przedstawiam tylko obraz meczu

0

Coś się porąbało ale poprawione ;)

16

Bravo- bez radny Alba- bezproduktywnyMasche- harującyMathieu- przepalonyAlves- zapędzonyBuskets- żałosnyRafinha- chaotyczny Rakitić- niewidoczny Neymar- irytującyMessi- samotnySuarez- zagubiony

0

Enrique pisze historie ;(

1

Widać zmiany od El Clasico- Rakitić skrócił włosy...

0

... słabością ;(

0

www.niemusiszsiętymchwalić.pl

0

Zostaniemy z Douglasem i Vermalenem (choć z tym drugim to raczej kwestia do zastanowienia) ;)

17

Ten Lucho rzeczywiście ma jaja, przeciwstawia się składem wszystkim kibica FCB. Wow O.O

0

Jak na Bayern to szykuje 7up'a :(

1

Ser(g)io Lucho ? Naprawdę ?!?!

0

Chyba chciałeś napisać- "Sergio Lucho... Sergio?

0

Kto to k**** jest Douglas ?

0

Haha xD. Pedro i nieprzeciętne umiejętności ? Haha, może kiedyś.

0

Oglądasz Barce dla wyników czy dla składu ?

0

wychowanek...

0

BVB 1-0 Bramka zawodnika o którym maże by grał w Barcy (i chyba nie ja jedyny).

0

Z innej beczki. Jak wam się podoba logo Mundialu 2018 w Rosji ? Dla tych co nie widzieli- https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTtei0iZbzIEdyJvKGeTVVa7wK1F96ltU91jLTCCmGJntlMMy6Zsw

0

Nie ma Pigue więc najprawdopodobniej potwierdzi się skład MD tylko zamiast Pigue zagra Mathieu. Wolał bym Bartre za Masche, jednak szczerze w to wątpię.

2

Haha, pewnie miał strzelić hat-tricka z Realem i 2 hat-tricki z Espanyolem w swoich pierwszych meczach w Barcelonie... Nie upokarzaj się.

3

Każdy szczegół ? Hmm, mecz z Realem, wiadomo było że Real będzie grał z kontry, skrzydłami i liczył na stałe fragmenty gry- jak nam strzela ? 1-1 wrzutka ze skrzydła (karny), 2-1, stały fragment (rzut rożny), 3-1 kontra. I ja w tym momencie się pytam, gdzie tu jest do jasnej cholery dopracowany każdy szczegół ?!

0

Jak to nie, a sytuacja z Busim ?

0

Powiedział też że Real wygra 3-0 ...

0

1

Już widzę zapieprzającego Suareza między obrońcami Realu, zaangażowania to on będzie miał chyba aż nad to ;)

1

Chociaż wzrost mamy w miarę dobry- Pigue- Mathieu- Suarez- Busi vs Pepe- Ramos- Ronaldo- Benzema, jak by był Bartra zamiast Busiego było by super ;)

4

Mi się wydaje że skład w trakcie meczu będzie wyglądał tak
W ataku:
..............Bravo..................
Pigue.................Mathieu
......Msche........................
................Busi..................
..Xavi...................Iniesta..
............Messi...................
Alves..................Neymar
............Suarez.................
W Obronie:
...............Brawo..............
Alves.Pigue. Masche.Mathieu
..............Busi..................
..Xavi....Messi....Iniesta
.....Suarez....Neymar.....

0

Hahah ja też xD

0

Ja od tego wszystkiego gorączki dostałem xD.

0

Hahahah xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?