Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja tam jestem wierny. Przedstawiam tylko obraz meczu
0
Coś się porąbało ale poprawione ;)
16
Bravo- bez radny Alba- bezproduktywnyMasche- harującyMathieu- przepalonyAlves- zapędzonyBuskets- żałosnyRafinha- chaotyczny Rakitić- niewidoczny Neymar- irytującyMessi- samotnySuarez- zagubiony
0
Enrique pisze historie ;(
1
Widać zmiany od El Clasico- Rakitić skrócił włosy...
0
... słabością ;(
0
www.niemusiszsiętymchwalić.pl
0
Zostaniemy z Douglasem i Vermalenem (choć z tym drugim to raczej kwestia do zastanowienia) ;)
17
Ten Lucho rzeczywiście ma jaja, przeciwstawia się składem wszystkim kibica FCB. Wow O.O
0
Jak na Bayern to szykuje 7up'a :(
1
Ser(g)io Lucho ? Naprawdę ?!?!
0
Chyba chciałeś napisać- "Sergio Lucho... Sergio?
0
Kto to k**** jest Douglas ?
0
Haha xD. Pedro i nieprzeciętne umiejętności ? Haha, może kiedyś.
0
Oglądasz Barce dla wyników czy dla składu ?
0
wychowanek...
0
BVB 1-0 Bramka zawodnika o którym maże by grał w Barcy (i chyba nie ja jedyny).
0
Z innej beczki. Jak wam się podoba logo Mundialu 2018 w Rosji ? Dla tych co nie widzieli- https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTtei0iZbzIEdyJvKGeTVVa7wK1F96ltU91jLTCCmGJntlMMy6Zsw
0
Nie ma Pigue więc najprawdopodobniej potwierdzi się skład MD tylko zamiast Pigue zagra Mathieu. Wolał bym Bartre za Masche, jednak szczerze w to wątpię.
2
Haha, pewnie miał strzelić hat-tricka z Realem i 2 hat-tricki z Espanyolem w swoich pierwszych meczach w Barcelonie... Nie upokarzaj się.
3
Każdy szczegół ? Hmm, mecz z Realem, wiadomo było że Real będzie grał z kontry, skrzydłami i liczył na stałe fragmenty gry- jak nam strzela ? 1-1 wrzutka ze skrzydła (karny), 2-1, stały fragment (rzut rożny), 3-1 kontra. I ja w tym momencie się pytam, gdzie tu jest do jasnej cholery dopracowany każdy szczegół ?!
0
Jak to nie, a sytuacja z Busim ?
0
Powiedział też że Real wygra 3-0 ...
0
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=1
1
Już widzę zapieprzającego Suareza między obrońcami Realu, zaangażowania to on będzie miał chyba aż nad to ;)
1
Chociaż wzrost mamy w miarę dobry- Pigue- Mathieu- Suarez- Busi vs Pepe- Ramos- Ronaldo- Benzema, jak by był Bartra zamiast Busiego było by super ;)
4
Mi się wydaje że skład w trakcie meczu będzie wyglądał tak
W ataku:
..............Bravo..................
Pigue.................Mathieu
......Msche........................
................Busi..................
..Xavi...................Iniesta..
............Messi...................
Alves..................Neymar
............Suarez.................
W Obronie:
...............Brawo..............
Alves.Pigue. Masche.Mathieu
..............Busi..................
..Xavi....Messi....Iniesta
.....Suarez....Neymar.....
0
Hahah ja też xD
0
Ja od tego wszystkiego gorączki dostałem xD.
0
Hahahah xD