1

Już się boję jutrzejszego wieczoru ;(

1

W temacie Pedro było użyte już tyle ironii że nie wiem czy ty mówisz serio czy też po nim jedziesz. Jednak wydaje mi się że mówisz serio.

0

Wielkie dzięki ;)

0

Mógł by być ktoś tak miły i podać listę jutrzejszych i niedzielnych meczów wartych oglądnięcia ? Z góry dzięki.

0

Przeczytałeś dokładnie. Chodzi o transfer do New York City którego właścicielem jest również właściciel Man City. ;)

2

Ostatnie zdanie- komentarz tygodnia ! xD

1

"Jak bym powiedział co sądzę o hat-tricku Pedro w jutrzejszym meczu poszedłbym do więzienia"

0

Na początku myślałem że rzeczywiście go chwalisz xD

0

Jesteś jedyną osobą na tej stronie która woli Suareza od Pedro na GD ;)

2

Musi złapać kontuzje. (Czego oczywiście mu nie życzę)

1

Pedro jutro w pierwszym składzie- najlepsza wiadomość dnia ;)

0

Najprawdopodobniej wygra Costa, a na pewno powinie wygrać (myślę że się ze mną zgodzisz). Sądzę że gdyby Messi był na liście, mógłby konkurować z Crisem, choćby dla tego że Barca była wyżej w tabeli a Messi mimo dwumiesięcznej kontuzji i tak nastrzelał masę bramek, jednak faworytem do 2 miejsca był by Ronaldo. Takie moje zdanie.

0

Ja już nie rozumiem. Gdy ZP zdobywa Messi wygrywając wszystko, a Ronaldo jej nie dostaje grając "lepiej", to mówicie że liczy się gra a nie tytuły, Ale gdy wygrywa Messi po dobrej grze ale bez tytułów, a Ronaldo przegrywa zdobywając więcej tytułów to nagle liczą się tytuły. I pytanie czy zasady zmieniają się co rok czy Cris jest zawsze najgorszy i wszyscy robią wszystko żeby on nie wygrał? Hm...

1

Jestem za ;)

2

"Z powodu ostrożności Brazylijczyk nie zagra w najbliższym spotkaniu."- Tak, tylko z powodu ostrożności ;)

0

Kiedyś kobiety leciały na męstwo, poświęcenie i szlachetność, teraz na rurki, grzywkę i papierosy ;)

0

... A w tle widać wielkiego korka (Predator jak się nie mylę) :)

0

O Hajto, czyli brawa będą ;)

0

Polsat

2

Jeszcze 15 meczy Barcy w tym roku z Luisem- i życie stało się lepsze ;)

0

No nie wierzą. Suarez jest piłkarzem FCB ! Dalej nie mogę to uwierzyć ;)

2

A Neymar O.O

0

Pes- Fifa:
Ter Stegen 0 - 1
Alves 0 - 1
Mascherano 0 - 1
Pigue 0 - 1
Alba 0 - 1
Busquets 0 - 1
Iniesta 1 - 0
Xavi 0 - 1
Neymar 1 - 0 (!)
Messi 1 - 0
Suarez 1 - 0
Moja ocena. Wydaje mi się że PES większą wagę dodaje do zawodników najlepszych/najpopularniejszych ( Iniesta, Messi, Neymar, Suarez), FIFA każdego zawodnika stara się odwzorować, jednak z tak dopracowanymi gwiazdami z Pes'a nie ma szans ;). Moje zdanie.

0

Na pewno nie aż tak suche żebyś musiał dodawać tego typu komentarz.

2

Karny ! Faul na Ronaldo.

0

Nie.

1

Cześć.

3

Suarez > Munir
Suarez > Sandro
Suarez > Pedro
Suarez > Munir + Sandro + Pedro
Powiem szczerze że według mnie Suarez bez ogrania, kondycji i zgrania z drużyną jest lepszy od każdego z wyżej wymienionych, a więc na GD według mnie powinien grać Luis.

0

... i ja :) . 50% szans że za 2 lata będę grał dla Barcy.

4

+ Szczęsny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?