Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Już się boję jutrzejszego wieczoru ;(
1
W temacie Pedro było użyte już tyle ironii że nie wiem czy ty mówisz serio czy też po nim jedziesz. Jednak wydaje mi się że mówisz serio.
0
Wielkie dzięki ;)
0
Mógł by być ktoś tak miły i podać listę jutrzejszych i niedzielnych meczów wartych oglądnięcia ? Z góry dzięki.
0
Przeczytałeś dokładnie. Chodzi o transfer do New York City którego właścicielem jest również właściciel Man City. ;)
2
Ostatnie zdanie- komentarz tygodnia ! xD
1
"Jak bym powiedział co sądzę o hat-tricku Pedro w jutrzejszym meczu poszedłbym do więzienia"
0
Na początku myślałem że rzeczywiście go chwalisz xD
0
Jesteś jedyną osobą na tej stronie która woli Suareza od Pedro na GD ;)
2
Musi złapać kontuzje. (Czego oczywiście mu nie życzę)
1
Pedro jutro w pierwszym składzie- najlepsza wiadomość dnia ;)
0
Najprawdopodobniej wygra Costa, a na pewno powinie wygrać (myślę że się ze mną zgodzisz). Sądzę że gdyby Messi był na liście, mógłby konkurować z Crisem, choćby dla tego że Barca była wyżej w tabeli a Messi mimo dwumiesięcznej kontuzji i tak nastrzelał masę bramek, jednak faworytem do 2 miejsca był by Ronaldo. Takie moje zdanie.
0
Ja już nie rozumiem. Gdy ZP zdobywa Messi wygrywając wszystko, a Ronaldo jej nie dostaje grając "lepiej", to mówicie że liczy się gra a nie tytuły, Ale gdy wygrywa Messi po dobrej grze ale bez tytułów, a Ronaldo przegrywa zdobywając więcej tytułów to nagle liczą się tytuły. I pytanie czy zasady zmieniają się co rok czy Cris jest zawsze najgorszy i wszyscy robią wszystko żeby on nie wygrał? Hm...
1
Jestem za ;)
2
"Z powodu ostrożności Brazylijczyk nie zagra w najbliższym spotkaniu."- Tak, tylko z powodu ostrożności ;)
0
Kiedyś kobiety leciały na męstwo, poświęcenie i szlachetność, teraz na rurki, grzywkę i papierosy ;)
0
... A w tle widać wielkiego korka (Predator jak się nie mylę) :)
0
O Hajto, czyli brawa będą ;)
0
Polsat
2
Jeszcze 15 meczy Barcy w tym roku z Luisem- i życie stało się lepsze ;)
0
No nie wierzą. Suarez jest piłkarzem FCB ! Dalej nie mogę to uwierzyć ;)
2
A Neymar O.O
0
Pes- Fifa:
Ter Stegen 0 - 1
Alves 0 - 1
Mascherano 0 - 1
Pigue 0 - 1
Alba 0 - 1
Busquets 0 - 1
Iniesta 1 - 0
Xavi 0 - 1
Neymar 1 - 0 (!)
Messi 1 - 0
Suarez 1 - 0
Moja ocena. Wydaje mi się że PES większą wagę dodaje do zawodników najlepszych/najpopularniejszych ( Iniesta, Messi, Neymar, Suarez), FIFA każdego zawodnika stara się odwzorować, jednak z tak dopracowanymi gwiazdami z Pes'a nie ma szans ;). Moje zdanie.
0
Na pewno nie aż tak suche żebyś musiał dodawać tego typu komentarz.
2
Karny ! Faul na Ronaldo.
0
Nie.
1
Cześć.
3
Suarez > Munir
Suarez > Sandro
Suarez > Pedro
Suarez > Munir + Sandro + Pedro
Powiem szczerze że według mnie Suarez bez ogrania, kondycji i zgrania z drużyną jest lepszy od każdego z wyżej wymienionych, a więc na GD według mnie powinien grać Luis.
0
... i ja :) . 50% szans że za 2 lata będę grał dla Barcy.
4
+ Szczęsny