Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Haha, Polska ! Polska !
1
No ale trochę obiektywizmu, nie jest tak żle (gramy z mistrzami świata z przed 3 miesięcy ! ), a o prócz tego jesteśmy Polakami i mimo wszystko doping to podstawa a nie ciągłe plucie jadem na Polaków. Ja już nie słucham tych obiecanek.
0
Ale obrona ! O.O Brawo Szczęsny !
5
Ty masz jakiś kompleks Reprezentacji Polski czy liczysz na polecenia ?
5
Lewandowski wreszcie gra jak na gwiazdę przystało. Drybling, podania, walka, naprawdę mi się dzisiaj podoba.
0
Ciekawe dlaczego... ?
0
O Fuck !
0
Dobrze by był, pasował by tam.
0
Polacy jaka Tiki- Taka :) - Tika-Polaka
0
Efekt Sevilli.
0
Tiki-Polakę :)
0
Wystarcz spacje kilka razy nacisnąć i nie trzeba dopisywać słów :)
2
Taka tradycja,
1
Wawrzyniak to nawet z autu podać nie umie...
3
Kompletny bezsens.
0
Mam wrażenie że dzisiaj wieczorem będzie pierwszy poważny test nowych serwerów.
0
Jakoś napisane to przez ciebie (ogromnego fanboya Pedro) nie brzmi to tak jak od każdego innego użytkownika.
0
Zgadzam się w 100%. Po co ten Varane
2
Jak wież że to Sissoko to po co piszesz o Varanie? Ta wypowiedz jest kompletnie bez sensu.
1
Kolejny troll? Jesteście strasznie intrygujący, nie wiedziałem że głupota jest tak powszechna.
1
Efekt Barcelony ;)
4
Szkoda że tylko jedną...
0
O co ci "codziło" ?
1
"Kolegów" należało by dać w cudzysłów ;)
0
Haha, owacją, rzucali by na jego cześć nożami xD
0
To nie jest żadne "dmuchanie balonika" tylko informacja o tym jakie są rekordy bez straconej bramki i jakie z nich mógł by ewentualnie pobić. Nie widzę w tym artykule żadnego problemu (tym bardziej że informacje są nawet ciekawe).
3
Messi- "Challenge accepted".
1
Tylko że jak Iniesta ma formę to nie ma co zbierać.
1
Nie mogę. Jeżeli miał gdzieś, czy mu w Barcy wyjdzie czy nie to nie mam pytań...
0
A nie wiesz może co to za kontuzja (ile będzie pauzował) ?