1

Haha, Polska ! Polska !

1

No ale trochę obiektywizmu, nie jest tak żle (gramy z mistrzami świata z przed 3 miesięcy ! ), a o prócz tego jesteśmy Polakami i mimo wszystko doping to podstawa a nie ciągłe plucie jadem na Polaków. Ja już nie słucham tych obiecanek.

0

Ale obrona ! O.O Brawo Szczęsny !

5

Ty masz jakiś kompleks Reprezentacji Polski czy liczysz na polecenia ?

5

Lewandowski wreszcie gra jak na gwiazdę przystało. Drybling, podania, walka, naprawdę mi się dzisiaj podoba.

0

Ciekawe dlaczego... ?

0

O Fuck !

0

Dobrze by był, pasował by tam.

0

Polacy jaka Tiki- Taka :) - Tika-Polaka

0

Efekt Sevilli.

0

Tiki-Polakę :)

0

Wystarcz spacje kilka razy nacisnąć i nie trzeba dopisywać słów :)

2

Taka tradycja,

1

Wawrzyniak to nawet z autu podać nie umie...

3

Kompletny bezsens.

0

Mam wrażenie że dzisiaj wieczorem będzie pierwszy poważny test nowych serwerów.

0

Jakoś napisane to przez ciebie (ogromnego fanboya Pedro) nie brzmi to tak jak od każdego innego użytkownika.

0

Zgadzam się w 100%. Po co ten Varane

2

Jak wież że to Sissoko to po co piszesz o Varanie? Ta wypowiedz jest kompletnie bez sensu.

1

Kolejny troll? Jesteście strasznie intrygujący, nie wiedziałem że głupota jest tak powszechna.

1

Efekt Barcelony ;)

4

Szkoda że tylko jedną...

0

O co ci "codziło" ?

1

"Kolegów" należało by dać w cudzysłów ;)

0

Haha, owacją, rzucali by na jego cześć nożami xD

0

To nie jest żadne "dmuchanie balonika" tylko informacja o tym jakie są rekordy bez straconej bramki i jakie z nich mógł by ewentualnie pobić. Nie widzę w tym artykule żadnego problemu (tym bardziej że informacje są nawet ciekawe).

3

Messi- "Challenge accepted".

1

Tylko że jak Iniesta ma formę to nie ma co zbierać.

1

Nie mogę. Jeżeli miał gdzieś, czy mu w Barcy wyjdzie czy nie to nie mam pytań...

0

A nie wiesz może co to za kontuzja (ile będzie pauzował) ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?