Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
"Halo Bożydar" haha xD
5
Według mnie Glik powinien być kapitanem.
0
I to dosłownie
0
Powiedział Hajto.
0
Haha Lewy xD
0
Masakracja !
2
Oficjalnie: Polska mistrzem świata !
0
Haha- "Krychowiak ty się w łeb jebni*" haha, widzieliście to ujęcie ?
0
Gooooooooooooooolllllllllllllllll !
0
Raczej Arabem.
1
Rybusowi boisko się skończyło xD
0
Panowie spokojnie, zbliża się końcówka, chyba pamiętacie pisiont groszy Wawrzyniaka z Gdańska?
0
Chyba kontuzja ale nie jestem pewien.
1
Oj dużo. Brawo dla niego.
3
Ten Hajto jakiś nie teges. Mamy genialnego dzisiaj Szczęsnego a on cały czas Bravo wywołuje...
0
"Brawo" xD
0
SZCZĘ - SNY !
0
A i tak mówi sensowniej od Szpaka :)
0
No ?
0
Dobra 200 Mln i dwupak ;)
0
Jak Grunwald !
0
Za Warzywniaka :)
0
To raczej Niemcy > cały świat (o prócz Polski ) ;)
0
A mi o te jego rozemocjonowanie ;).
0
A szkoda, walczak, przydał by się. O prócz tego na boisko mógł by wejść Kucharczyk za Rybusa, rozruszał by trochę te skrzydła.
0
SZUUUURLEEEE ! xD ahhh ten Borek.
0
Przydało by się teraz zmienić jednego z napastników za defensywnego pomocnika aby zagęścić sodek boiska, na środku zdecydowanie dostajemy w d*pe
PS: Jest Polański na ławce ?
0
Poloneza !
0
Komentarz- " Muller, Szukała, Muller" wtf ? Klepa ?
0
Wygrałeś internet xD haha !