3

"Halo Bożydar" haha xD

5

Według mnie Glik powinien być kapitanem.

0

I to dosłownie

0

Powiedział Hajto.

0

Haha Lewy xD

0

Masakracja !

2

Oficjalnie: Polska mistrzem świata !

0

Haha- "Krychowiak ty się w łeb jebni*" haha, widzieliście to ujęcie ?

0

Gooooooooooooooolllllllllllllllll !

0

Raczej Arabem.

1

Rybusowi boisko się skończyło xD

0

Panowie spokojnie, zbliża się końcówka, chyba pamiętacie pisiont groszy Wawrzyniaka z Gdańska?

0

Chyba kontuzja ale nie jestem pewien.

1

Oj dużo. Brawo dla niego.

3

Ten Hajto jakiś nie teges. Mamy genialnego dzisiaj Szczęsnego a on cały czas Bravo wywołuje...

0

"Brawo" xD

0

SZCZĘ - SNY !

0

A i tak mówi sensowniej od Szpaka :)

0

No ?

0

Dobra 200 Mln i dwupak ;)

0

Jak Grunwald !

0

Za Warzywniaka :)

0

To raczej Niemcy > cały świat (o prócz Polski ) ;)

0

A mi o te jego rozemocjonowanie ;).

0

A szkoda, walczak, przydał by się. O prócz tego na boisko mógł by wejść Kucharczyk za Rybusa, rozruszał by trochę te skrzydła.

0

SZUUUURLEEEE ! xD ahhh ten Borek.

0

Przydało by się teraz zmienić jednego z napastników za defensywnego pomocnika aby zagęścić sodek boiska, na środku zdecydowanie dostajemy w d*pe
PS: Jest Polański na ławce ?

0

Poloneza !

0

Komentarz- " Muller, Szukała, Muller" wtf ? Klepa ?

0

Wygrałeś internet xD haha !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?