Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Akurat to było do przewidzenia.
0
A nic, po prostu już gdzieś o nim słyszałem (przed ATM) i właśnie nie wiedziałem gdzie grał. Ciekawość ;) Dzięki.
0
Messi, Ronaldo również nie strzelili ostatnio. Wyzywanie kogoś bo nie strzelił jest idiotyczne, każdy się myli.
0
Czy ktoś się w ogóle spodziewał się ze w jednym składzie będą grali Bartra, Pigue i Mathieu? xD
0
Nie wiesz czasami jaki był poprzedni jego klub? (Siquery)
0
Piękny składzik ;)
0
Dzięki ;)
0
No już 3-1.
0
Wiecie może kiedy gramy z Valencią?
0
Po co dodajesz drugi raz ten sam komentarz ? ( chodzi o ten z Pedro)
0
Pedro jest bardzo bramkostrzelny na tym stadionie, musi grać w pierwszym składzie...
1
Widzę Paint był ostatnio używany ?
2
"Javier Mascherano ...ale niestety o grze w defensywie naszego stopera..."- Jak czytam takie opisy to mi się płakać chce :(.
4
Pedro...
0
Legia- Uefa 2-1
Bramki:
0-1 - Uefa bo dyskwalifikacji Legi z LM
1-1 Legia wygrywająca 2 pierwsze mecze LE.
2-1 Legia mimo doliczonych 8 minut (ciekawe...), mimo poprzeczek i niepoliczalnych 100 Turków, dowozi wynik do końca.
0
Bo takiego drugiego nie było i nie będzie w ogóle.
0
No bo to skrzydłowy...
0
Ale ten czas lecie, to już nie długo ;)
0
Z tego co widziałem, to Roma chyba nie ma reklam, jednak nie jestem pewien.
0
O co ci chodzi bo nie rozumiem?
0
Malmo 2-0 z Grekami ! Ładnie idą, kto wie morze czarny koń, z Juve nie grali tak fatalnie ( Jak Apoel 3 lata temu).
0
Ramos i 3-0 dla BVB
0
Atleti 1-0 Juve !
0
A jak sądzisz?
0
No Borussia jak widać nie tęskni za Lewym Immobile i Ramos po bramce.
1
A ty czasem "hit" kolejki 0-0.
0
haha?
7
Wygrałeś internet,Leże xD haha
0
1-0
1
Szczęsny hahah xD
Przypomina mi się Polska- Grecja na Euro 2012.