0

Akurat to było do przewidzenia.

0

A nic, po prostu już gdzieś o nim słyszałem (przed ATM) i właśnie nie wiedziałem gdzie grał. Ciekawość ;) Dzięki.

0

Messi, Ronaldo również nie strzelili ostatnio. Wyzywanie kogoś bo nie strzelił jest idiotyczne, każdy się myli.

0

Czy ktoś się w ogóle spodziewał się ze w jednym składzie będą grali Bartra, Pigue i Mathieu? xD

0

Nie wiesz czasami jaki był poprzedni jego klub? (Siquery)

0

Piękny składzik ;)

0

Dzięki ;)

0

No już 3-1.

0

Wiecie może kiedy gramy z Valencią?

0

Po co dodajesz drugi raz ten sam komentarz ? ( chodzi o ten z Pedro)

0

Pedro jest bardzo bramkostrzelny na tym stadionie, musi grać w pierwszym składzie...

1

Widzę Paint był ostatnio używany ?

2

"Javier Mascherano ...ale niestety o grze w defensywie naszego stopera..."- Jak czytam takie opisy to mi się płakać chce :(.

4

Pedro...

0

Legia- Uefa 2-1

Bramki:
0-1 - Uefa bo dyskwalifikacji Legi z LM
1-1 Legia wygrywająca 2 pierwsze mecze LE.
2-1 Legia mimo doliczonych 8 minut (ciekawe...), mimo poprzeczek i niepoliczalnych 100 Turków, dowozi wynik do końca.

0

Bo takiego drugiego nie było i nie będzie w ogóle.

0

No bo to skrzydłowy...

0

Ale ten czas lecie, to już nie długo ;)

0

Z tego co widziałem, to Roma chyba nie ma reklam, jednak nie jestem pewien.

0

O co ci chodzi bo nie rozumiem?

0

Malmo 2-0 z Grekami ! Ładnie idą, kto wie morze czarny koń, z Juve nie grali tak fatalnie ( Jak Apoel 3 lata temu).

0

Ramos i 3-0 dla BVB

0

Atleti 1-0 Juve !

0

A jak sądzisz?

0

No Borussia jak widać nie tęskni za Lewym Immobile i Ramos po bramce.

1

A ty czasem "hit" kolejki 0-0.

0

haha?

7

Wygrałeś internet,Leże xD haha

0

1-0

1

Szczęsny hahah xD
Przypomina mi się Polska- Grecja na Euro 2012.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?