Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeżeli jeszcze ktoś ma zamiłowanie do spytania się "czy mecz leci na NC+" to odpowiadam- NIE !!!
0
Hahaaa, mistrz xD
0
Hahaa, tylko... :P
0
O co ci chodzi ?
1
LOL LOL widzę że ostatnio coś cię na poezję wzięło :). Nawet fajne rymy.
0
Ja bym się nie pogniewał za 1-0 małym nakładem sił.
0
Apoel gra solidnie w defensywie. Dużo bym dał za skromne 1-0 jak najmniejszym nakładem siła, a czy strzeli Messi czy nie, prawa drugorzędna.
24
Ludzie, zlitujcie się !
0
Kur*** Zubi ! Masz szczęście że nie chce odpalić !
0
Neuer- Lahm- Ramos- Godin- Alaba- Kroos- Di Maria- Koke- Roben- Messi- Ronaldo
0
Skład jaki chciał bym dzisiaj zobaczyć: Ter Stegen- Alba- Pigue- Masche- Montoya- Busi- Xavi- Rafinha- Pedro- Munir- Suarez. Wiem że to naprawdę ważny i trudny mecz jednak należy pamiętać że przed nami wyjazd do Valencii, a piłkarze są po reprezentacjach i meczu z Sevillą. Dał bym Masche na stopera aby pomógł Busiemu w rozgrywaniu piłki, co będzie w tym meczu bardzo ważne przy autobusie Cypryjczyków. Do pomocy Xavi z Rafinhą, Xavi gra świetnie i dobrze by było podtrzymać formę, a Rakitić nie grał ostatnio zbyt dobrze, przydał by mu się odpoczynek. W ataku dał bym odpocząć Neymarowi i Messiemu którzy grają w Barcy i reprezentacji wszystko, odpoczynek by się przydał. Luis jest po dłuższych wakacjach, opuścił jeden mecz Urugwaju, a poza tym Chciał bym zobaczyć Luisa bez Messiego i Neya, czy był by wstanie pociągnąć grę i gdy nie gra na kolegów.
Po 3 punkty ! VeB !
3
Według mnie Suarez szybciej zaadaptuje się do Barcy od Neymara (a przynajmniej powinien), Neymar miał problemy ze swoją wątłą posturą, ale również ze zaznajomieniem europejskiej piłki. Widać już że rozumie filozofie Barcy i się do niej dostosowuje. Mam nadzieje że Luis jak najszybciej "złapie" rytm Barcy i będzie grał na co najmniej 80% tego co grał w Live :)
0
http://www.fcbarca.com/59829-halilovic-w-piatce-najbardziej-obiecujacych-zawodnikow-na-swiecie.html?utm_source=mainCategory&utm_medium=mainCategory&utm_campaign=mainCategory
0
Odegaard ? Według mnie przyszły najlepszy piłkarz świata. Na stronie było ostatnio o zainteresowaniu Barcelony i innych klubów. Zubi !
0
Dostać 90 poleceń za napisanie "haha" - bezcenne :)
4
Ja w FIFIE też byłem dobry...
1
Haha, jak ty komentujesz ile razy komentujesz to co się dziwić :)
0
Szkoda że Ivan wczoraj jeszcze jednej nie strzelił, miałby "4" :)
0
Poprawka, Masche jest najlepszy :)
30
Ciekawostka: Neymar i Messi mają w tym momencie, odpowiednio 11 i 10 bramek w La Liga, czyli tyle ile wynoszą ich numer na koszulkach :).
12
Wyczekuje na SUKA od Hala Dzieci :) Może być ciekawie ;P
0
Suarez non stop wymienia się pozycjami z Messim, a więc pisanie że gra na skrzydle jest bez sensu.
1
O jacie, w jednym meczu nie zagra, wielkie halo...
0
Jak szkło się zbije, to już się go nie naprawi...
1
http://fansfoot.com/fun/gag/7914
Dla tych co mówią że gdyby Ronaldo grał całe życie w Realu to miałby więcej goli od Leo, statystyki od 2009 roku ;)
0
R4six w formie :)
https://www.facebook.com/rasix/photos/a.335390576591276.1073741828.335178293279171/556444314485900/?type=1
4
Wenger to ma łeb, wcisnąć jednemu z najlepszych klubów świata szklankę za 19 Mln !
0
Wstrzymaj się lepiej, poczekaj do debiut, bo może jeszcze coś złapać ;)
0
"Służby Medyczne klubu poinformowały, że jego dostępność zależy od rozwoju sytuacji."- Haha, niech powiedzą od razu że jest z porcelany a nie tu bujają, i tak każdy wie że ta "nie grożna" kontuzja będzie trwać z 2-3 miesiące, a potem złapie kontuzje głowy z braku gry.
0
Moją reakcje po przeczytaniu tego niech wyrazi Suarez i Munir na zdjęciu- "Serio?"