Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kuciak został wybrany najlepszym bramkarzem Ligi Europy !
5
Świetny artykuł :) + dla redakcji.
0
Ale nie znaczy to też że jest dzieckiem, nie znasz go itd. A w ogóle czy wiek jest powodem do śmiechu ? Czy już do tego doszło abyśmy wstydzili się swojego wieku bo ktoś nazwie mnie gimbusem i będzie się ze mnie śmiał ?
0
Haha, mi też tak średni leży ale co tam wymyślać będę :P, mimo wszystko- prawie takie same :P
0
Fajny nick, żółwik ;)
0
Haha, czy dla ciebie rocznik 97 to jest dziecko ? Chyba masz jakiś kompleks czy coś.
0
O co ci chodzi z tym "97 rocznik pisze" ?
1
No nic, trzeba się poddać...
0
Tu już się nie zgadzam, czy Lucho nie jest taktykiem ? W Romie nie poszło lekko mówiąc, jednak w Celcie już tak, nie wiemy tego w 100%. Co do meczu z PSG, czy sądzisz że gdyby Lucho wyszedł ustawieniem 4-3-3, klasycznym, ze 2 stoperami, Busim, Xavim i Iniestą w pomocy, Barca również wygrała by ten mecz? Oczywiście nie wiemy tego, jednak wydaje mi się że ten mecz wyglądał by zupełnie inaczej. Taktyka była na pewno przemyślana, oczywiście MNS dało popis jednak nie można napisać że Enrique był tylko statystą do tego co grała wtedy Barca, ja by raczej napisał że Lucho nie potrafi dopasować taktyki do przeciwnika (Real, Malaga, Getafe), jednak umie ją stworzyć (PSG, zmiana stylu gry w drugiej połowie meczu z Espanyolem), trafił taktykę z PSG i brawo za to. Nie należy zarzucać mu takich rzeczy przed końcem sezonu, po sezonie będziemy mówić co umie, czego nie umie.
0
Nie da się ukryć, są aspekty które powinny być zmienione już dawano, sam nie jestem zwolennikiem Busiego w składzie. Jednak wszyscy dobrze wiemy że grać w piłkę to on potrafi, jest pod formą, ewidentnie, ale kto wie może Luco ma pomysł jak z niego coś wykrzesać, nie wiemy tego. Zbudowanie zespołu chociaż w połowie tak dobrego jak zespół Pepa nie jest proste. Wiara czyni cuda. Trzeba też dopisać że nie można przestać wierzyć ponieważ Busi czy tam Alves grają w pierwszym składzie na rzecz Masche czy Montoy, nie przesadzajmy ;)
9
Ja jeszcze zaufania do Enrique nie straciłem. Najlepszy przykładem dla czego nie należy tego robić, jest Real w poprzednim roku, Carlo miał bardzo słaby początek, wszyscy go z klubu wywalali, a jak się skończyło wszyscy wiemy. Wydaje mi się że Lucho robi postępy, próbuje różnych wariantów (z lepszym lub gorszym skutkiem), jednak potrzebuje czasu. Tak, tak, pół sezonu minęło a gra nadal się nie zmienia, nie zgadzam się, gramy dużo lepiej (PSG, Espanyol), myślałem że kryzys minął po meczu z Almerią, jednak zdarzyła się wpadka i wszyscy równają Lucho z ziemią. Nowy skład, nowy trener, ulepszana filozofia gry, dajmy czas Lucho niech pracuje. Uwierzmy w niego, może jednak, dlaczego zmieniamy zdanie co do niego po pojedynczych meczach, tak był chwalony po PSG, aby teraz został wyrzucany z klubu przez 90% kibiców. Trudno, stało się, ale 4 pkt na półmetku sezonu to nie jest koniec świata, Real gdzieś punkty straci. Trzeba wierzyć ! VeB !
1
Zaznaczyli tak ponieważ sądzili że jest to ankieta "kto był najlepszy" xD, sam na początku chciałem go zaznaczyć.
1
Dziwne że kibic Realu wierzy w Barce, a kibice Barcy w nią nie wierzą :(
0
Bale rok temu ?
1
Ney and Leo- proponuje wizytę u doktora, może jakieś tabletki na uspokojenie. Było jakieś wyzwisko jakiego nie użyłeś w stosunku to piłkarzy Barcy ? Może przeszedł byś na Real, masz zwycięstwa, masz kibiców z twojej półki, czego chcieć więcej ? Taka propozycja :) VeB !
2
Proponuje redakcji powysyłać bany dla wszystkich użytkowników notorycznie używających wyzwisk w stronę piłkarzy, przecież to jest komedia, ja nie wiedziałem że będąc kibicem tak można równać z ziemią swoich ulubionych graczy ! Może wtedy na stronie pozostaną prawdziwi kibice. VeB !
0
Patrząc na twój komentarz nigdy tego nie robiłeś. Wstyd za takich jak ty. Won na Real, nikt płakać nie będzie !
0
Jak dobrze że Barca ma jeszcze takich kibiców...
0
Pozdro z podłogi ;)
0
Hahahaha xD
9
I wy śmiecie się nazywać kibicami :(
3
Boże ! Enrique- out, Messi- out, zarząd- out, wszyscy- out ! Lucho w-fista ! Jezus Maria ja nie gram w tym meczu ! Ja nie wierze żegnaj ligo, żegnaj Barco, koniec świat ! Skacze z krawężnika ! Kończę z tym życiem !
;) Pozdo. VeB !
0
Messi boje rekord uderzeń w słupki i poprzeczki :(
0
Nie oglądam meczu Realu, mógł by mi ktoś napisać taki krótki skrót (ale poważny a nie jakieś riposty dla poleceń), z góry dzięki :)
0
Nie wiem czy wież ale sam masz ból d*** z tego powodu że mamy ból d***.
10
Ogląda ktoś dzisiaj pływanie synchroniczne ?
1
Zgadzam się, nie wyróżnia się niczym szczególnym, ale jeśli nie dostaje się ŻADNEJ szansy, to jak tu myśleć o grze na poziomie ? A jak jeszcze dopowiedzieć że za niego gra jakiś "Kto to kur** jest" to nie ma co dyskutować.
2
*73, 72 Jest Bartomeu.
0
Za Douglasa możemy wam dopłacić :P
4
Tak na ten moment wygląda klasyfikacja prawych obrońców w Barcy
1. Alves
2. Adriano
3. Douglas
4. Bartra
5. Pedro
6. Messi
...
99, Zubi
100. Montoya