Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pamiętam że jak dostał bana przed gran derbi to nowe konto założył, jeszcze się tym chwalił ;)
0
Pseudo nurka ? Co ty, Ronaldo to nurek z zawodu ;)
2
"Jezus Maria, ja nie gram w tym meczu!" , "Japa, ryj tam koniu" xd
0
Podejrzewam że po wczorajszych wylewach bólu d**y na Ronaldo dostał bana (nie jako jedyny zresztą ).
0
Dopiero w środę lub Czwartek, na FB napisał chyba że wyjeżdża i filmy będą z opóżnieniem, ale pewny nie jestem :) Edit- Wiadomość z FB:"Lecę dzisiaj do Londynu, więc
0
No pewnie do psychiatryka z nim ! Pisze że Pigue i Busi zagrali dobrze a oni zagrali tylko średnio ! Niedorozwinięty umysłowo !
0
Pomijając błąd przy pierwszej bramce- Tak dobry.
I po co już od dzieci wyzywasz, jakiś kompleks masz ?
2
Ronaldo geniusz ! Messi nie dorasta mu do pięt... ! Wczoraj mówili...
17
Czy tylko ja w momencie gdy Suarez trzymał się za usta po konfrontacji z obrońcą bałem się że znowu ugryzł ? xD
1
1
Uhuhu, tylko 4 Hiszpanów w składzie,
0
http://www.barcalovers.com/more/1275-8/video-:-lionel-messi-new-house-(creative)
Kto bogatemu zabroni ?
1
Aaa xd. Dzięki, hehe
1
Mnie to już nawet śmieszyć zaczyna. Nie którzy (nie którzy, żeby nie było znowu na mnie pocisku) tworzą tu sobie takie drugie życie, komentują wszystko, o wszystkim, obrażają i się kłócą o byle co jak by ktoś do nich podszedł i uderzył w twarz. Zluzujmy trochę, to tylko strona internetowa, nie powinniśmy się tak przejmować rzeczami jakie są tu wypisywane.
0
Mógłbym wiedzieć o co chodzi bo chyba nie jestem w temacie ?
13
Czy tylko ja zauważyłem że na stronie panuje jakaś nerwowa atmosfera ? I nawet nie jest to związane z Barcą. Plujecie na siebie jadem non stop (LOL LOL, N11- główni awanturnicy), co tu się dzieje ? xD. Dajcie sobie spokój- opcja ignoruj i koniec a nie ciągłe kłótnie o tak ważne rzeczy jak ilość dodawanych komentarzy. Może topór wojenny ? Nie możemy z radością podyskutować o grze Barcy która gra coraz lepiej tylko się wyzywać ? N11 z tego wszystkiego "odchodzi" xd, ludzie, opanujmy się. VeB :)
0
No bo mam mały telefon... no ale mam mały telefon...
7
Masche nie może grac na środku obony gdy na przeciwko grać będzie Negredo ! Skał MD dobry, może zamiast Rakiticia, Rafinha i jedziemy z nimi :) VeB
0
Według mnie Chelsea do idealnego składu brakuje jedynie prawego skrzydłowego. Hazard z lewej, Oscar na środku, a na prawej... Williams ? To chyba nie ta klasa.
9
3 miejsce zajął facet który nie umie na parking wjechać ?
0
Vermaelen mógł Malucha wybrać...
2
Alexissssssss !!!!!!!!!
0
Ja też xd
0
Karnego dla Realu ! 100 zł !
0
100 zł dałem na karny dla Realu xd
5
Ronaldo, daj z siebie wszystko, 100 zł mi ucieka, przecież lubisz leżeć !
0
Alexis !! O.O
0
Spacja ?
0
Nie wiecie czemu nie ma Baloteliego ?
0
Liverpool- bitch pleas...