0

Pamiętam że jak dostał bana przed gran derbi to nowe konto założył, jeszcze się tym chwalił ;)

0

Pseudo nurka ? Co ty, Ronaldo to nurek z zawodu ;)

2

"Jezus Maria, ja nie gram w tym meczu!" , "Japa, ryj tam koniu" xd

0

Podejrzewam że po wczorajszych wylewach bólu d**y na Ronaldo dostał bana (nie jako jedyny zresztą ).

0

Dopiero w środę lub Czwartek, na FB napisał chyba że wyjeżdża i filmy będą z opóżnieniem, ale pewny nie jestem :) Edit- Wiadomość z FB:"Lecę dzisiaj do Londynu, więc

0

No pewnie do psychiatryka z nim ! Pisze że Pigue i Busi zagrali dobrze a oni zagrali tylko średnio ! Niedorozwinięty umysłowo !

0

Pomijając błąd przy pierwszej bramce- Tak dobry.
I po co już od dzieci wyzywasz, jakiś kompleks masz ?

2

Ronaldo geniusz ! Messi nie dorasta mu do pięt... ! Wczoraj mówili...

17

Czy tylko ja w momencie gdy Suarez trzymał się za usta po konfrontacji z obrońcą bałem się że znowu ugryzł ? xD

1

1

Uhuhu, tylko 4 Hiszpanów w składzie,

1

Aaa xd. Dzięki, hehe

1

Mnie to już nawet śmieszyć zaczyna. Nie którzy (nie którzy, żeby nie było znowu na mnie pocisku) tworzą tu sobie takie drugie życie, komentują wszystko, o wszystkim, obrażają i się kłócą o byle co jak by ktoś do nich podszedł i uderzył w twarz. Zluzujmy trochę, to tylko strona internetowa, nie powinniśmy się tak przejmować rzeczami jakie są tu wypisywane.

0

Mógłbym wiedzieć o co chodzi bo chyba nie jestem w temacie ?

13

Czy tylko ja zauważyłem że na stronie panuje jakaś nerwowa atmosfera ? I nawet nie jest to związane z Barcą. Plujecie na siebie jadem non stop (LOL LOL, N11- główni awanturnicy), co tu się dzieje ? xD. Dajcie sobie spokój- opcja ignoruj i koniec a nie ciągłe kłótnie o tak ważne rzeczy jak ilość dodawanych komentarzy. Może topór wojenny ? Nie możemy z radością podyskutować o grze Barcy która gra coraz lepiej tylko się wyzywać ? N11 z tego wszystkiego "odchodzi" xd, ludzie, opanujmy się. VeB :)

0

No bo mam mały telefon... no ale mam mały telefon...

7

Masche nie może grac na środku obony gdy na przeciwko grać będzie Negredo ! Skał MD dobry, może zamiast Rakiticia, Rafinha i jedziemy z nimi :) VeB

0

Według mnie Chelsea do idealnego składu brakuje jedynie prawego skrzydłowego. Hazard z lewej, Oscar na środku, a na prawej... Williams ? To chyba nie ta klasa.

9

3 miejsce zajął facet który nie umie na parking wjechać ?

0

Vermaelen mógł Malucha wybrać...

2

Alexissssssss !!!!!!!!!

0

Ja też xd

0

Karnego dla Realu ! 100 zł !

0

100 zł dałem na karny dla Realu xd

5

Ronaldo, daj z siebie wszystko, 100 zł mi ucieka, przecież lubisz leżeć !

0

Alexis !! O.O

0

Spacja ?

0

Nie wiecie czemu nie ma Baloteliego ?

0

Liverpool- bitch pleas...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?