1

Ok, noto płaczmy że Barca wygrała.
Te podejście ;)

0

Gdy Ronaldo przechodził do Realu, Messi miał około 50 bramek na koncie (nie pamiętam dokładnie), a więc o czym tu rozmawiać ;)

0

No trzeba pogratulować Lucho, widać było coś nowego. Wyciągnął wnioski ? Nie wiadomo, widać że próbuje, czego dowodem niech będą stałe fragmenty gry, widząc że nie wychodzą, zmienił taktykę wykonywania i proszę, od razu efekty. Jednak mimo tego że mam totalnego banana na twarzy, niemożna wpadać w hura optymizm, teraz czas na Apoel i dużo bym dał aby było to zwycięstwo jak najmniejszym nakładem sił, przecież na horyzoncie widać już bardzo trudny mecz z Valencią na wyjeżdzie, no i mecz po którym będziemy wiedzieli czy Lucho coś robi czy nie, czyli mecz z PSG. VeB !

0

Wymyśliłem ostatnio (może wam też się to spodoba), aby redakcja dodała coś takiego "komentarz tygodnia użytkownika". Chodziło by o to aby redakcja wybrała kilka komentarzy z największą ilością poleceń, wybrała z nich jeden najmądrzejszy i wstawiła w nową zakładkę, obok "komentarza tygodnia".

0

- Tato, tato, jak wygląda geniusz ?!
-Jak Messi !
VeB, VeM !

3

"Podopieczni Luisa Enrique zdecydowanie muszą popracować na zgraniem w defensywie."- Bardzo mądre zdanie, rotacje, rotacjami, ale LE powinien wreszcie się zdecydować na kogo stawia, bo zgranie w formacji defensywnej jest bardzo ważne.

0

4

Bo goni Bale'a !!!!!!!!!!!!!!

0

O Barcelonie i Bayernie w sezonie po zdobyciu tytułu LM też wszyscy mówili "nikt nie ma z nimi szans, pierwsza obrona tytułu" a wiemy jak się to skończyło, szczególnie w przypadku Bayernu ;)

0

Dobra niech wstawi za Suareza, Munira, za Xaviego szklanego ostatnio Rafinhe, a za Mathieu (który jest w tym momencie drugim najlepszym obrońcą po Masche) Bartrę który na szybkie kontry Sevilli jest wprost idealnym wyborem ;)

1

Na ten moment chyba najlepszy możliwy skład (no o prócz Masche który najprawdopodobniej odpoczywa po reprezentacji), po 3 punkty ! Zacznijmy wreszcie wierzyć ! VeB !

3

Obrona Utd na mecz z Arsenalem: McNair, Smalling, Blackett . Tak na to patrze i widzę że u nas wcale nie jest tak żle :)

2

Super skład ! Jedziemy z nimi ! VeB !

3

Ja tam nawet lubię twoje komentarze, są śmieszne, często trafne i dobrze dopasowane do sytuacji, jednak czasami przesadzasz. Nie chcę cie obrazić, absolutnie, ciekawe jest twoja uniwersalność w dostosowywaniu ironii itd, jednak czasami przed dodaniem komentarza mógłbyś się trochę zastanowić, ponieważ często przesadzasz, a to że praktycznie wszędzie masz mnóstwo poleceń nie znaczy że napisałeś coś mądrego i śmiesznego. Piszesz i pisz dalej, fajnie się to czyta, jednak musisz czasami "zwolnić", bo nie każdemu się to podoba :) Pozdrawiam.

1

Sprzedanie Messiego nie jest na jego łeb ;)

0

Tylko że tu jest Wrestling ;p

0

Dzięki wielki :P

0

Ma ktoś link do meczu Portugalia- Argentyna ?

0

Ale techniki nie można mu odmówić, może mnie gra głową, ale potrafi dużo wnieś w zespół.

1

Doczekałem się Kucharczyka w Reprezentacji ! Bardzo lubię jego grę :)

0

I co tu oglądać. Niemcy- Hiszpania czy Portugalia- Argentyna ? W TV oczywiście orzełki ;p

0

kto nie ma do niego słabości ? :)

0

Tak, tak teraz a po prostu ból tyłka bo nie udało mu się go ściągną do Arsenalu :)

0

Bo... coraz bliżej święta, coraz bliżej święta ;)

28

Krychowiak odpowiada na pytania na onecie:
-"Jak to jest być jednym z najlepszych zawodników hiszpańskiej Primiera Division ?"
-"Spytajcie Messiego"
;)

0

Pomyśl kto stawiał na zwycięstwo wysp owczych

3

https://scontent-a-ord.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10500588_736962853047332_5533699852520538755_n.jpg?oh=cc044d4f1185eb81026a7a1ec9b1083e&oe=54E3E6D9
Chciałbym takie koszulki w następnym sezonie :). Tylko zamiast numery, Nike, a zamiast piłki herb Barcy

0

Jak to jest że u nas grają... yyy nie grają, fatalnie, a na wypożyczeniach są nie do poznania ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?