Kacper1432
Dołączył/a: grudzień 2013
Sława
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ok, noto płaczmy że Barca wygrała.
Te podejście ;)
0
Gdy Ronaldo przechodził do Realu, Messi miał około 50 bramek na koncie (nie pamiętam dokładnie), a więc o czym tu rozmawiać ;)
0
No trzeba pogratulować Lucho, widać było coś nowego. Wyciągnął wnioski ? Nie wiadomo, widać że próbuje, czego dowodem niech będą stałe fragmenty gry, widząc że nie wychodzą, zmienił taktykę wykonywania i proszę, od razu efekty. Jednak mimo tego że mam totalnego banana na twarzy, niemożna wpadać w hura optymizm, teraz czas na Apoel i dużo bym dał aby było to zwycięstwo jak najmniejszym nakładem sił, przecież na horyzoncie widać już bardzo trudny mecz z Valencią na wyjeżdzie, no i mecz po którym będziemy wiedzieli czy Lucho coś robi czy nie, czyli mecz z PSG. VeB !
0
Wymyśliłem ostatnio (może wam też się to spodoba), aby redakcja dodała coś takiego "komentarz tygodnia użytkownika". Chodziło by o to aby redakcja wybrała kilka komentarzy z największą ilością poleceń, wybrała z nich jeden najmądrzejszy i wstawiła w nową zakładkę, obok "komentarza tygodnia".
0
- Tato, tato, jak wygląda geniusz ?!
-Jak Messi !
VeB, VeM !
3
"Podopieczni Luisa Enrique zdecydowanie muszą popracować na zgraniem w defensywie."- Bardzo mądre zdanie, rotacje, rotacjami, ale LE powinien wreszcie się zdecydować na kogo stawia, bo zgranie w formacji defensywnej jest bardzo ważne.
0
https://www.facebook.com/Estadio.CampNou/photos/a.126466184097005.29472.126446497432307/739903332753284/?type=1
:)
0
Made my day :)
http://fangol.pl/view/77467/ancelotti-kopiuje-cieszynke
4
Bo goni Bale'a !!!!!!!!!!!!!!
0
Jack "Kox" Wilshere ;P
https://www.facebook.com/PanPremierLig/photos/a.586313931455177.1073741828.586302314789672/776277835792118/?type=1
0
O Barcelonie i Bayernie w sezonie po zdobyciu tytułu LM też wszyscy mówili "nikt nie ma z nimi szans, pierwsza obrona tytułu" a wiemy jak się to skończyło, szczególnie w przypadku Bayernu ;)
0
Dobra niech wstawi za Suareza, Munira, za Xaviego szklanego ostatnio Rafinhe, a za Mathieu (który jest w tym momencie drugim najlepszym obrońcą po Masche) Bartrę który na szybkie kontry Sevilli jest wprost idealnym wyborem ;)
1
Na ten moment chyba najlepszy możliwy skład (no o prócz Masche który najprawdopodobniej odpoczywa po reprezentacji), po 3 punkty ! Zacznijmy wreszcie wierzyć ! VeB !
3
Obrona Utd na mecz z Arsenalem: McNair, Smalling, Blackett . Tak na to patrze i widzę że u nas wcale nie jest tak żle :)
2
Super skład ! Jedziemy z nimi ! VeB !
3
Ja tam nawet lubię twoje komentarze, są śmieszne, często trafne i dobrze dopasowane do sytuacji, jednak czasami przesadzasz. Nie chcę cie obrazić, absolutnie, ciekawe jest twoja uniwersalność w dostosowywaniu ironii itd, jednak czasami przed dodaniem komentarza mógłbyś się trochę zastanowić, ponieważ często przesadzasz, a to że praktycznie wszędzie masz mnóstwo poleceń nie znaczy że napisałeś coś mądrego i śmiesznego. Piszesz i pisz dalej, fajnie się to czyta, jednak musisz czasami "zwolnić", bo nie każdemu się to podoba :) Pozdrawiam.
1
Sprzedanie Messiego nie jest na jego łeb ;)
0
Tylko że tu jest Wrestling ;p
0
Dzięki wielki :P
0
Ma ktoś link do meczu Portugalia- Argentyna ?
0
Ale techniki nie można mu odmówić, może mnie gra głową, ale potrafi dużo wnieś w zespół.
1
Doczekałem się Kucharczyka w Reprezentacji ! Bardzo lubię jego grę :)
0
I co tu oglądać. Niemcy- Hiszpania czy Portugalia- Argentyna ? W TV oczywiście orzełki ;p
0
kto nie ma do niego słabości ? :)
0
Tak, tak teraz a po prostu ból tyłka bo nie udało mu się go ściągną do Arsenalu :)
0
Bo... coraz bliżej święta, coraz bliżej święta ;)
28
Krychowiak odpowiada na pytania na onecie:
-"Jak to jest być jednym z najlepszych zawodników hiszpańskiej Primiera Division ?"
-"Spytajcie Messiego"
;)
0
Pomyśl kto stawiał na zwycięstwo wysp owczych
3
https://scontent-a-ord.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10500588_736962853047332_5533699852520538755_n.jpg?oh=cc044d4f1185eb81026a7a1ec9b1083e&oe=54E3E6D9
Chciałbym takie koszulki w następnym sezonie :). Tylko zamiast numery, Nike, a zamiast piłki herb Barcy
0
Jak to jest że u nas grają... yyy nie grają, fatalnie, a na wypożyczeniach są nie do poznania ?